18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Keyboard na ostro

Nattfrost • 2014-01-20, 00:09
Vika pokazuje, że na keyboardzie też można zagrać coś ostrzejszego... i to jak!








Hightower202

2014-01-20, 08:19
filipczax_ck napisał/a:

jak można sp***olić takie numery grając je na jakimś 'kibordzie' ..



Ten "keyboard" to Roland RD-700NX, jedno z lepszych pianin cyfrowych (mowie to jako pianista). To nie pierdziawka w stylu casio za 200 PLN, tylko instrument za ponad 2k Euro. Warto pomyslec o czyms lepszym do odsluchu niz pierdziawki komputerowe.

Łosiek

2014-01-20, 08:20
Jesteście kretynami że nie potraficie pianina od keybordu odróżnić??
Dla waszej wiadomości, istnieje coś takiego jak pianino cyfrowe, te na filmiku jest jedno z lepszych :)

A dźwięki ma świetne tylko po prostu nie pasują do niektórych utworów Raining blood i High Hopes jej trochę ch*jowo wyszedł.

Za to Toxycity w jej wykonaniu jest genialnie! :)

KurczakOPodobny

2014-01-20, 08:53
Ona jeszcze Master of Puppets robiła i Białą flagę :D Spoko kobieta ;)

tool006

2014-01-20, 09:12
Żeby zagrać kostkę z intro raining blood na wiośle to nie trzeba się tak umachać jak ta laska. Przej***nie to wygląda.

BrainSeeker

2014-01-20, 09:19
czekam na cover Cannibal Corpse ;)

Fialek

2014-01-20, 09:25
Tylko pytanie: po ch*j się tak rzuca jak wsza na jajach?

pawel1550

2014-01-20, 09:42
@up Masz wszy na jajach ? Gratuluję.

mat88

2014-01-20, 09:54
Coraz częsciej mam wątpliwości czy jestem na sadolu czy jednak na pudelku albo forum x-faktora. k***a, niech sobie laska gra na tym kibordzie ale na ch*j to tu wrzucać? k***a mać, proszę w takim razie:




i dyskutować teraz o muzyce.
Melomani j***ni.

ps. proszę o warna przynajmiej będe miał powód żeby tu nie wchodzić.

i w dodatku na głownej....no ja pie**ole

BrainSeeker

2014-01-20, 10:04
mat88, muzyki powiadasz?









Proszę bardzo ;)



PS to pierwsze mi do gustu przypadło, to drugie nie bo za często trzeba replay wciskać ;)

MCL

2014-01-20, 10:09
@up

Jesteś tu od pół roku a pie**olisz jakbyś był od załozenia strony. Na Sadisticu zawsze byli bardziej lub mniej utalentowani ludzie, wraz ze sk***ysynami i absurdami dnia codziennego. Brakuje ci ostrych cięć, okaleczeń? Idź na harda tam został "prawdziwy" Sadistic. Poza tym laska gra świetną i prawdziwą muzę i można jej zazdrościć talentu i uważam, że to jak najbardziej nadaje się na tą stronę, bardziej niż jakieś ch*jowe dubstepy i inne


mat88

2014-01-20, 10:15
Wagner mistrz, ale jak ktoś kiedyś powiedział po dłuższym słuchaniu aż chce się napaść na jakiś kraj:)) To drugie to dla mnie nowość, ale się podoba. W sam raz na muzyke przed wyjściem do pracy, szczególnie początek:)

To jeszcze coś dodam:



H5

MCL napisał/a:

@up

Jesteś tu od pół roku a pie**olisz jakbyś był od załozenia strony. Na Sadisticu zawsze byli bardziej lub mniej utalentowani ludzie, wraz ze sk***ysynami i absurdami dnia codziennego. Brakuje ci ostrych cięć, okaleczeń? Idź na harda tam został "prawdziwy" Sadistic. Poza tym laska gra świetną i prawdziwą muzę i można jej zazdrościć talentu i uważam, że to jak najbardziej nadaje się na tą stronę, bardziej niż jakieś ch*jowe dubstepy i inne



to że mam konto od maja nie znaczy że wcześniej tu nie zaglądałem. Nie brakuje mi ostrych cięć i okaleczeń ale uważam, że temat muzyki (szczególnie takiego gówna jak ten kibordzik - 1000000000 razy gorsze od oryginału) powinien być poruszany na innym forum, tym bardziej że 99% użytkowników to ograniczone brudasy, które potrafią tylko klaskać do metalu itp, a całą reszte uważają za sp***oline. Co zresztą potwierdziłeś swoim postem


ps. sam słucham rocka, czasem czegoś mocniejszego ale się nie ograniczam. I sądziłem, że już wystarczająco wiele dyskusji o muzyce przewineło się przez to formum, żeby tego tematu nie poruszać zamieszczająć jakieś popierdywanie brzydkiej dupy (jakkolwiek by nie była utalentowana)

sense

2014-01-20, 10:24
Hightower202 napisał/a:

(mowie to jako pianista)



Chyba piszesz ...

Hightower202 napisał/a:

Warto pomyslec o czyms lepszym do odsluchu niz pierdziawki komputerowe.



Tak sie zastanawiam czy piszesz tu o tych co ma Vika? Jesli tak to chyba sie pomyliles.. to sennheiser hd598 w dniu premiery kosztoway okolo 1k - teraz kolo 700/800 - w DE widzialem je za okolo 850 zl

A wiec to nie sa zwykle pierdz**ki komputerowe - no chyba ze dla Ciebie pierdziawki to sprzet za okolo 800 zl ;]

Co do pianinka sie zgadzam, bdb. Aczkolwiek wole yamahe ;P

Hightower202

2014-01-20, 10:39
@sense

Gdybym pisal do Viki, to bym jej to napisal na YT ew. na maila. Pisalem to do "filipczax_ck" skoro twierdzil, ze to pianino nie ma dynamiki. Sam mam podlaczone pod swojego RD 700 Sennheisery 558.
Rzecz w tym, ze mam pod niego podlaczone rowniez Logitechy Z-5500 (stare ale jare) i dzwiek wydaje mi sie plaski. Trzeba sie bawic ustawieniami eq itp. zeby to jako-tako brzmialo. W najblizszej przyszlosci planuje zakup malego piecyka pod to pianinko. Ten RD to moj pierwszy "kibordzik" jak to zostalo nazwane. Przed tem tylko pianino i jestem bardzo zadowolony.

To...........sX

2014-01-20, 10:43
Jeszcze żeby tak sprawnie obsługiwała gary w kuchni :D

sense

2014-01-20, 10:54
Hightower202 napisał/a:

@sense

Gdybym pisal do Viki, to bym jej to napisal na YT ew. na maila. Pisalem to do "filipczax_ck" skoro twierdzil, ze to pianino nie ma dynamiki. Sam mam podlaczone pod swojego RD 700 Sennheisery 558.
Rzecz w tym, ze mam pod niego podlaczone rowniez Logitechy Z-5500 (stare ale jare) i dzwiek wydaje mi sie plaski. Trzeba sie bawic ustawieniami eq itp. zeby to jako-tako brzmialo. W najblizszej przyszlosci planuje zakup malego piecyka pod to pianinko. Ten RD to moj pierwszy "kibordzik" jak to zostalo nazwane. Przed tem tylko pianino i jestem bardzo zadowolony.



Szczerze to denerwuje mnie nazywanie pianina cyfrowego keyboardem ;p
Sam mam yamahe p-120 i kazdy kto widzi mowi "fajny keyboard" wrrrr! a sluchawki takie jak wspominalem sennheiser hd 598 aczkolwiek mam kilka uwag do nich...