18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KEN BLOCK na Pikes Peak 8-)

SHEEPEK • 2017-09-25, 20:34
Co tu dodawać?
Po raz kolejny on, ale trzeba przyznać, że tutaj ma cohones i dopie**ala tym Mustangiem jak Wojtas Szerszeniem 8-)



Jeżeli się spodobało to warto zobaczyć jak zrobił to Sebastien Loeb


tutaj

doredo

2017-09-26, 12:08
Wiecie wy wszyscy że wrc i drift to inne dyscypliny?

SpeedyG

2017-09-26, 14:08
No drift jest dużo łatwiejszy, ponieważ masz samochód do tego przeznaczony z większą mocą. W WRC jest mniejsza moc, ale pokonywanie zakrętów o wiele bardziej szybsze, a latanie bokami w rajdach to strata cennego czasu - ewentualnie próba wyratowania się z opresji. Wniosek jest taki, że drifterzy są dużo gorszymi kierowcami od rajdowców.
Wystarczy wpisać Ken Block vs Kubica, którzy się ścigają na jednym torze i Kubica pomimo jednej sprawnej ręki robi Kena jak dziecko, mając lepszy czas na krótkim torze o ponad 10 sekund.

DużyKutas

2017-09-26, 17:19
Ostatnio, przypadkowo przechodziłem obok takiego zlotu, a ze nigdy na żywo nie widziałem driftingu to stwierdziłem że to świetna okazja aby mieć ten pierwszy raz za sobą. Kiedy przeszedłem przez bramę udałem się do pierwszego lepszego z tych bardziej bajeranckich aut, przez otwartą szybę dojrzałem pewien mankament który uwieczniłem na zdjęciu. Zszokowany po zadaniu pytania "po co to" dostałem odpowiedź że każdy kierowca rajdowiec lubi trzymać kij w ręku. Moje wątpliwości zostały rozwiane, odszedłem, i nigdy już nie byłem na takim widowisku. A jakie są wasze wrażenia z takich atrakcji?


freddy.krueger

2017-09-26, 19:57
każdy polski sebix w bmw też da radę

Hi...........po

2017-09-27, 19:11
Ma na 4 naped,niezle popie**ala.

TheSzczepan

2017-09-27, 19:42
Pisze się "cojones". "H" w Hiszpanii jest nieme. "J" się czyta jak "H". Jestem ekspertem, dziękuję, pozdrawiam