18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ken Block Gymkhana Five

razor7 • 2012-07-09, 15:38
Kolejna część popisów Kena Blocka, za kierownicą Forda Fiesty
.

Smiglo

2012-07-09, 23:40
Coraz grubsze wlasnie te gymkhany, co jedna to lepsza. Browar

ozzy88

2012-07-10, 00:08
j***ny, rozk***ia swoją precyzyjnością :D

Gwardek

2012-07-10, 00:37
k***a jeden taki przejazd i fura do remontu... Jak się ma takich sponsorów to można i szybko jeździć, a co tam nie moje to można rozj***ć. Prawda jest taka, że wielu jest zdolnych kierowców, tylko bez sponsorów to sobie mogą co najwyżej pomarzyć o ściganiu się.

marcinsud

2012-07-10, 01:16
@up z tego co się orientuje on sam sobie jest sponsorem. No przynajmniej DC Shoes i całe to monster jest jego.

Tak przy okazji jest jakaś dyscyplina sportu w której pokazuje, że umie jeździć? Robi fajne filmiki lokuje w nich produkty na których trzepie kasę, sport pewnie traktuje jako hobby i tyle, bo stać go by jeździć bez wyników. Już wolę oglądać amatorskie kjsy

tysonic

2012-07-10, 03:00
kamilion99722 napisał/a:

Pozazdrościć umiejętności i sponsorów ! Gopro poleciało po hopce, ciekawe czy w ogóle ją zabrali. :D



No, w Wrc to mu wszyscy zazdrościli. Wszyscy którzy byli przed nim. Czyli wszyscy.

pakicito

2012-07-10, 09:39
Cytat:

W WRC nie pokazal nic ... ;] No moze pare efektownych dachowan, Loebowi moze co najwyzej felgi wypucowac.


każdy coś umie, on akurat umie driftować

johnny boy

2012-07-10, 09:55
piwo bez gadania i pisania , hejterzy :plzdie:

roma21

2012-07-10, 11:16
Tu też ładnie daje



Jab7kO

2012-07-10, 11:26
co to kurna Ghost Town czy co :D ?

Blackpanther

2012-07-10, 13:30
4:33 Czy to nie to miejsce, gdzie SONY puszczało swoje kolorowe kauczuki?

atk01

2012-07-10, 19:17
Coś jak ja, jak rano do pracy jadę i te pie**olone korki muszę ominąć :)

zeetox

2012-07-10, 23:48
Rashad napisał/a:

W WRC nie pokazal nic ... ;] No moze pare efektownych dachowan, Loebowi moze co najwyzej felgi wypucowac.



Tak samo jak Raikkonen niewiele pokazał w WRC, a Valentino Rossi w F1 (kilka testów) i Formule Renault. Każdy ma swoją działkę, w której jest dobry i powinien się jej trzymać. Nie tak łatwo się przestawić chociażby z takiej Gymkhany na idealnie płaskiej w samochodzie, gdzie podłoga praktycznie trze o nawierzchnię na WRC, gdzie drogi są często gorsze niż te "polskie", a samochody mają ustawienia często bardziej przypominające terenówki niż tą Fieste.

marcinsud

2012-07-11, 01:34
@zeetox To są jakieś zawody gymkhany w których Block byłby w czołówce? Montowane z miliona przejazdów filmiki są wyznacznikiem niczego na dobrą sprawę.

Galu87

2012-07-11, 12:38
zeetox napisał/a:



Tak samo jak Raikkonen niewiele pokazał w WRC, a Valentino Rossi w F1 (kilka testów) i Formule Renault. Każdy ma swoją działkę, w której jest dobry i powinien się jej trzymać. Nie tak łatwo się przestawić chociażby z takiej Gymkhany na idealnie płaskiej w samochodzie, gdzie podłoga praktycznie trze o nawierzchnię na WRC, gdzie drogi są często gorsze niż te "polskie", a samochody mają ustawienia często bardziej przypominające terenówki niż tą Fieste.



No ja nie wiem czy Raikonen nic w WRC nie pokazał, miał kilka niezłych występów i na pewno był wyżej sklasyfikowany niż Block. Poza tym w WRC nie wszystkie odcinki są po drogach szutrowych, ba powiedziałbym że całkiem sporo jest po asfalcie, ale to nie jest dublowane po 100 razy i nie jest wszystko ustawione pod to żeby on idealnie mógł sobie przejechać. Trzeba umieć dobrze i szybko reagować w każdych warunkach i na każde zdarzenie ;) Ale to już domena takich kierowców jak Loeb czy Ogier ;)

bobinho17

2012-07-11, 14:44
to jest ten filmik Bmw E30 z Polski to co robi block jest na pokaz jesli byłby takim dobrym drifterem to by startował w Formula Drift