18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

banerr

2023-01-13, 07:36
Zdechł i dobrze. Będzie czyściej na świecie.

BambiPMT

2023-01-13, 07:55
Widać, że totalny bezmózg. Oczy tęskniące za rozumem. Nie przyjmuje bodźców dźwiękowych. Mówi tak jest, a robi coś innego.
Jakbyś szczura w rogu pokoju zaskoczył.

pytolsky

2023-01-13, 08:43
Za linkowanie The Guardian (coś jak nasza Wybiórcza) powinno się bić po mordzie. A można było choćby BBC: link, gdzie wprost napisali, że w jego krwi wykryto narkotyki a policja została wezwana, bo uciekł z miejsca spowodowanego przez siebie wypadku.

~Velture

2023-01-13, 08:49
Mój pies w 0.2sekundy reaguje jak powiem "połóż się" a oni k***a mać od tylu lat mają problem z wykonywaniem najprostszych komend.
Jesteś w usa i banda policjantów mierzy do ciebie z pistoletów krzycząc abyś się k***a położył na j***nym brzuchu to się k***a kładziesz na j***nym brzuchu posłusznie a nie drzesz p*zdę jak wróżbita maciej, że cię zaraz zdżordżflojdują.

squach

2023-01-13, 08:53
Gość wygląda na 50, a piszą 31 lat. murzyny zaniżają swój wiek czy co? W stanach wpisują w dowód co się powie, nie mają peseli?

GeorgeHarvey1

2023-01-13, 08:57
pytolsky napisał/a:

Za linkowanie The Guardian (coś jak nasza Wybiórcza) powinno się bić po mordzie. A można było choćby BBC: , gdzie wprost napisali, że w jego krwi wykryto narkotyki a policja została wezwana, bo uciekł z miejsca spowodowanego przez siebie wypadku.



No z tym Guardianem to pojechałem. Pierwszy link , który mi wyskoczył. Mea culpa

:mrgreen:

PsikutaBezS

2023-01-13, 10:37
I odrazu na krzesło elektryczne ??? Pewnie nie miał na kaucję... :)

Agoreth

2023-01-13, 11:01
"Próbują mnie zdżordż flojdować"

:lol:

PiDżej

2023-01-13, 11:14
Coś długo się cackali

pytolsky

2023-01-13, 11:32
GeorgeHarvey1 napisał/a:

No z tym Guardianem to pojechałem. Pierwszy link , który mi wyskoczył. Mea culpa



Wybaczamy. Idź i nie grzesz więcej :mrgreen:

saves

2023-01-13, 11:50
Znów wprowadzają nowy standard nadawania TV? Zaraz będą telewizory w gettcie wymieniać.

Policeman

2023-01-13, 14:28
Wszystko spoko, nie żal mi go, w dupie mam tych naćpanych gangusów mordujących za paczkę fajek.

ALE

Powiedzcie mi k***a o co chodzi tam z tymi zatrzymaniami - skuli go, jebnęli na ziemię, walnęli taserem, nie mogą go podnieść i zawieźć na komendę? Na ch*j na nim siedzą ch*j wie ile, na ch*j go k***a trzymają i ciągle rażą prądem, podnieść za fraki, jebnąć do policyjki i dać na komendę by tam w celi ochłonął i wypluł swoje trucizny a jak będzie walił łbem o kraty i sobie go rozwali to trudno. Na ch*j, no na ch*j razi go 10-15 razy, widać, że jakoś nie walczy i ich nie gryzie. Nie piszę tego z litości bo mi się serce kraja, tylko zastanawiam się czemu policjanci to sami sobie robią, potem będą oskarżenia w ich kierunku, sprawy sądowe, będą musieli sp***alać z domów, przenosić się, żony zmienią nazwisko...

B3b3ch

2023-01-13, 14:30
jak jezus umarł

corpo_kills_me

2023-01-13, 14:36
Strata czasu. Nie mogli go zasttrzelić po prostu?