18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sadollo246

2023-01-13, 14:43
i znowu zamieszki w całym usa okradanie sklepów podpalanie. george floyd 2.0

smc

2023-01-13, 15:14
Raz na rok muszą kogoś zastrzelić aby wyrobić limity.

Vinyl

2023-01-13, 15:31
I'm gonna taese him - I żaden z innych policjantów nie oponuje koledze policjantowi na ten komunikat
Choć w tym momencie było już 5 vs 1
Dysonans poznawczy i psychologia tłumu zabiły murzyna
Dysonans poznawczy bo nie było logicznych przesłanek żeby go tasowac
Psychologia tlumu-zaden z policjantów nie zareagował na niepotrzebna eskalację
Do tego ogólny casus pracy policjanta - który musi dbać o to jak go społeczeństwo widzi w każdym momencie takiej interwencji- za wszelką cenę policjant musi robić wrażenie panowania nad sytuacją - tutaj użyto niewspółmiernych środków do wywołania pozoru efektywności wśród potencjalnych obserwatorów
Nikt nie potrafił zatrzymać tego korowodu profesjonalizmu co się przerodził w rzeźnie na czarnym
Materiał do studiowania dla bechawiorystow

octave25

2023-01-13, 16:24
Vinyl napisał/a:

I'm gonna taese him - I żaden z innych policjantów nie oponuje koledze policjantowi na ten komunikat
Choć w tym momencie było już 5 vs 1
Dysonans poznawczy i psychologia tłumu zabiły murzyna
Dysonans poznawczy bo nie było logicznych przesłanek żeby go tasowac
Psychologia tlumu-zaden z policjantów nie zareagował na niepotrzebna eskalację
Do tego ogólny casus pracy policjanta - który musi dbać o to jak go społeczeństwo widzi w każdym momencie takiej interwencji- za wszelką cenę policjant musi robić wrażenie panowania nad sytuacją - tutaj użyto niewspółmiernych środków do wywołania pozoru efektywności wśród potencjalnych obserwatorów
Nikt nie potrafił zatrzymać tego korowodu profesjonalizmu co się przerodził w rzeźnie na czarnym
Materiał do studiowania dla bechawiorystow



Nie zesrajsie xD

lacrimal

2023-01-13, 16:28
Bambrych napisał/a:

Widać, że totalny bezmózg. Oczy tęskniące za rozumem. Nie przyjmuje bodźców dźwiękowych. Mówi tak jest, a robi coś innego.
Jakbyś szczura w rogu pokoju zaskoczył.



U murzynów w ameryce panuje totalny i paraliżujący strach przy aresztowaniu. To tak jak by ciebie ktoś oblał wrzątkiem i chciał żebyś nie krzyczał bo cie zabije.
To że wychodzą na ulicę protestować zdając sobie sprawę co potem może się stać to nie tłumaczenie, górnicy z Wujka też wyszli i powstańcy warszawscy też.

Zobacz że gość nie reaguje na tazer prawie wcale, albo nie dziabło go dobrze albo był w takim afekcie.

Policja w stanach szkolona jest do strzelania, u nas w kraju są mądrzejsze kulsony - przytrzymali by gościa aż by się uspokoił a nie spowodowali hertzklekoty i śmierć.

Pałarz nawet nie używał tazera zgodnie z procedurą i za to powinien iść siedzieć - zapewne tak będzie - bo murzyn to jakaś rodzina założyciela BLM.


kosioraldo

2023-01-13, 17:09
Teraz bedzie trzeba wymysleć nowy podkolannik

jbc_PO_lewakowTVNNiemcow

2023-01-13, 17:13
tam wszystko nagrywane a nasze psy powiedzą że bateria się rozładowała...

TENERE

2023-01-13, 18:42
Policeman napisał/a:

Wszystko spoko, nie żal mi go, w dupie mam tych naćpanych gangusów mordujących za paczkę fajek.
ALE
Powiedzcie mi k***a o co chodzi tam z tymi zatrzymaniami - skuli go, jebnęli na ziemię, walnęli taserem, nie mogą go podnieść i zawieźć na komendę? Na ch*j na nim siedzą ch*j wie ile, na ch*j go k***a trzymają i ciągle rażą prądem, podnieść za fraki, jebnąć do policyjki i dać na komendę by tam w celi ochłonął i wypluł swoje trucizny a jak będzie walił łbem o kraty i sobie go rozwali to trudno. Na ch*j, no na ch*j razi go 10-15 razy, widać, że jakoś nie walczy i ich nie gryzie. Nie piszę tego z litości bo mi się serce kraja, tylko zastanawiam się czemu policjanci to sami sobie robią, potem będą oskarżenia w ich kierunku, sprawy sądowe, będą musieli sp***alać z domów, przenosić się, żony zmienią nazwisko...



Jak byś tak często musiał się szarpać z bambusami to też do wszystkich podchodził byś jednakowo...

Agoreth

2023-01-13, 23:27
Policeman napisał/a:

Wszystko spoko, nie żal mi go, w dupie mam tych naćpanych gangusów mordujących za paczkę fajek.
ALE
Powiedzcie mi k***a o co chodzi tam z tymi zatrzymaniami - skuli go, jebnęli na ziemię, walnęli taserem, nie mogą go podnieść i zawieźć na komendę? Na ch*j na nim siedzą ch*j wie ile, na ch*j go k***a trzymają i ciągle rażą prądem, podnieść za fraki, jebnąć do policyjki i dać na komendę by tam w celi ochłonął i wypluł swoje trucizny a jak będzie walił łbem o kraty i sobie go rozwali to trudno. Na ch*j, no na ch*j razi go 10-15 razy, widać, że jakoś nie walczy i ich nie gryzie. Nie piszę tego z litości bo mi się serce kraja, tylko zastanawiam się czemu policjanci to sami sobie robią, potem będą oskarżenia w ich kierunku, sprawy sądowe, będą musieli sp***alać z domów, przenosić się, żony zmienią nazwisko...



Czas, który poświęciłeś na ten esej, mogłeś spożytkować na przeczytanie źródła. Po co zadawać pytanie, skoro masz odpowiedź?

chlusniembousniem

2023-01-13, 23:59
~VeIture napisał/a:

Mój pies w 0.2sekundy reaguje jak powiem "połóż się" a oni k***a mać od tylu lat mają problem z wykonywaniem najprostszych komend.
Jesteś w usa i banda policjantów mierzy do ciebie z pistoletów krzycząc abyś się k***a położył na j***nym brzuchu to się k***a kładziesz na j***nym brzuchu posłusznie a nie drzesz p*zdę jak wróżbita maciej, że cię zaraz zdżordżflojdują.



Mając we krwi różne niepożądane substancje nie myślisz racjonalnie, a tu widać, jak gościu wpadł w paranoje, że ktoś chce go zabić, tak jest po srogich narkotykach drogie dzieci. BLM w dupe j***ne.

maciejoss

2023-01-14, 00:28
banerr napisał/a:

Zdechł i dobrze. Będzie czyściej na świecie.



ty j***ny rasiolu przeproś rodziców

pipi71

2023-01-14, 01:06
~VeIture napisał/a:

Mój pies w 0.2sekundy reaguje jak powiem "połóż się" a oni k***a mać od tylu lat mają problem z wykonywaniem najprostszych komend.
Jesteś w usa i banda policjantów mierzy do ciebie z pistoletów krzycząc abyś się k***a położył na j***nym brzuchu to się k***a kładziesz na j***nym brzuchu posłusznie a nie drzesz p*zdę jak wróżbita maciej, że cię zaraz zdżordżflojdują.



masz rację, mogliby nagrać tę komendę i spoko. najlepsze jest : jesteś w u s a :) :) :) a ja jestem w togo:)

olo1990pl

2023-01-14, 02:18
Vinyl napisał/a:

I'm gonna taese him - I żaden z innych policjantów nie oponuje koledze policjantowi na ten komunikat
Choć w tym momencie było już 5 vs 1
Dysonans poznawczy i psychologia tłumu zabiły murzyna
Dysonans poznawczy bo nie było logicznych przesłanek żeby go tasowac
Psychologia tlumu-zaden z policjantów nie zareagował na niepotrzebna eskalację
Do tego ogólny casus pracy policjanta - który musi dbać o to jak go społeczeństwo widzi w każdym momencie takiej interwencji- za wszelką cenę policjant musi robić wrażenie panowania nad sytuacją - tutaj użyto niewspółmiernych środków do wywołania pozoru efektywności wśród potencjalnych obserwatorów
Nikt nie potrafił zatrzymać tego korowodu profesjonalizmu co się przerodził w rzeźnie na czarnym
Materiał do studiowania dla bechawiorystow



Próbowałeś kiedyś naćpanego człowieka obezwładnić? Nie mówię o trawce ale twardych narkotykach. Zazwyczaj właśnie te minimum 4-5osób potrzeba, by agresywnego ćpuna obezwładnić bez ryzyka dla służb. Przecież mimo, że go powalili to im się wyrywał i nie mogli go skuć -> to użył tasera na nim.