18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~Velture

2017-11-29, 08:17
Straszną wojnę wydali jak do automatu wrzucają kebsy od turasów...

To nie jest magiczna maszyna co robi ci kebaba tylko masz w środku codziennie dostawę kebsów od turka a maszyna je tylko podgrzewa podczas grillowania.

Więc nie ma wojny tylko wspieranie.

Chciałeś gównoburzy ale jej nie dostaniesz.

Misiek_KRK

2017-11-29, 08:37
Mogli zrobić automat z cebulą, kapustą kiszoną i pierogami ruskimi. Jak patriotyzm to pełną gębą.

Halman

2017-11-29, 08:45
niech ktoś mi wymieni gry bez politycznej poprawności w których rozpie**ala się pod jasnym szyldem islamistów i inne sk***iałe karaluchy typu arab

nowynick

2017-11-29, 09:11
HAL9000/2 napisał/a:

niech ktoś mi wymieni gry bez politycznej poprawności w których rozpie**ala się pod jasnym szyldem islamistów i inne sk***iałe karaluchy typu arab



Age of Empires... w Persów się napie**alało :D

janlew

2017-11-29, 10:32
Misiek_KRK napisał/a:

Mogli zrobić automat z cebulą, kapustą kiszoną i pierogami ruskimi. Jak patriotyzm to pełną gębą.


A w jaki sposób to usuwa nadmiarowego muslima, z procesu kupowania kebaba?
*Jak dodasz czosnek lub cebule to będzie polsko-żydowski automat. Więc schabowy, kap-kisz i pierogi jak już coś.

Ma...........gw

2017-11-29, 10:33
HAL9000/2 napisał/a:

niech ktoś mi wymieni gry bez politycznej poprawności w których rozpie**ala się pod jasnym szyldem islamistów i inne sk***iałe karaluchy typu arab


W Postalu 2 postrzelasz sobie do śniadoskórych. Jak lubisz strategie to seria Total War, w Medieval 2 bierzesz Hiszpanię i lecisz na południe bić maurów, ew. Rome lub Rome 2, podbijasz ziemie książąt pustyni. Jeśli wolisz gry bardziej skomplikowane, polecam Crusader Kings 2. W sumie możesz kupić DLC, które pozwoli być ciapakiem i dzięki temu rozpie**alasz ich politykę od wewnątrz - córkę z syfilisem wydajesz aktualnemu władcy, rozdajesz ziemie jakimś podludziom, robisz intrygi, zabijasz dzieci wyżej postawionych od siebie żeby nie było dziedzica itd.

KillerLaugh

2017-11-29, 10:36
Dziwna praktyka nazywanie kebabem wszystkiego, co składa się z bułki/naleśnika, mięsa, surówek i sosów. Wedle tych kryteriów potrawę precyzyjniej byłoby określić jako gyros czy tortilla, bo z tego co widzę, wśród dostępnych 2 rodzajów mięs nie ma ani tradycyjnej baraniny, ani cielęciny... A sam pomysł jest praktyczny, może okazać się intratny.

~Velture

2017-11-29, 10:41
@up
Nawet w tym gównie co sprzedają w lokalach jako "baranina" to masz max 10% baraniny.

A co do gyrosa to bym k***a zapłacił bez wahania stówę za prawdziwego gyrosa, takiego jakiego jadłem w Grecji kiedyś. k***a mać to była bajka. Kupiłem jednego, zjadłem kilka gryzów i wróciłem się kupić 3 następne.
U nas w Polsce nigdy nie spotkałem takiego gyrosa... a teraz w ogóle nigdzie nie ma gyrosów tylko to zj***ne kebsy.

hellbwoi

2017-11-29, 11:12
to jest prawdziwy polski kebab, nie jakies tam automaty...


b0r000

2017-11-29, 12:05
Budując automat do kebaba wysiedlasz araba :amused:

-_..........._-

2017-11-29, 12:45
Co za problem zrobić na mechanizmie zegarowym za szybą automat, który autentycznie ROBI kebaby?

pi...........ja

2017-11-29, 16:13
Wystarczy nie jeść tych syfów, wyglądających jak psie wymiociny zapakowane w bułę i mikroprzedsiębiorstwa sprzedawców zwiną interes. Głodny na uczelni? Idź do barku na schabowego.

Wiewór

2017-11-29, 17:39
HAL9000/2 napisał/a:

niech ktoś mi wymieni gry bez politycznej poprawności w których rozpie**ala się pod jasnym szyldem islamistów i inne sk***iałe karaluchy typu arab


Medal od honor. Cześć o Afganistanie. Robisz karaluchom mega rozpie**ol. Najlepszy moh ever

Volfodzio

2017-11-29, 18:03
@-_BrD_- nie wiem... może koszt pie**olonego mechanizmu zegarowego, który będzie zajmował więcej miejsca niż typowy j***ny automat... Co innego jakiś elektroniczny szajz w stylu arduino albo Pi z nakładką... Tylko, że wciąż, ktoś musiałby takie coś załadować mięchem do kebsa, sosami czy innym gównem typu kapucha. Łatwiej jest postawić na sobie lodówę i mikrofalówkę, dodać łapę transportującą mrożonkę do mikrofali i MYK! Jest kebs z automatu.