18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

EdmundKemper

2017-11-29, 20:07
Studenty, psia jego mać...

TheByQ

2017-11-29, 20:20
@~Velture Rozumiem cię w pełni, chłopie. Gyros to dar od bogów, oddałbym rękę za budkę z prawdziwym Greckim gyrosem gdzieś w moim mieście. Ale nie k***a, wszędzie tylko kebab, kebab, jeszcze raz kebab.

Noktowizor

2017-11-29, 20:42
a w srodku turas co kebsa kreci :D

_Myszcz_

2017-11-29, 22:44
TheByQ napisał/a:

@~Velture Rozumiem cię w pełni, chłopie. Gyros to dar od bogów, oddałbym rękę za budkę z prawdziwym Greckim gyrosem gdzieś w moim mieście. Ale nie k***a, wszędzie tylko kebab, kebab, jeszcze raz kebab.



W Policach - kolo Szczecina, tak, tego co 'lezy nad morzem' jest duuuzo Grekow. Jest tam kilka zarypistych bud/knajp z typowo greckim zarciem, przez nich robionych - oprocz gyrosa - takze souvlaki - podobne, ale nie to samo:>
Miazga dupy - w przenosni, nie doslownie:>

a_kazik

2017-11-29, 23:12
@HAL9000/2

Polecam Ci najlepszą (zarazem bardzo trudną) grę, w której jako Polska (i każdy inny kraj na ŚWIECIE), możesz podbić cały świat (jeśli dobrze Ci idzie ;) )
EUROPA UNIVERSALIS 4
Mega realistyczna gra ze zdarzeniami historycznymi, gdzie po nabraniu wprawy wyk***iasz ostatnie prowincje islamskie i narzucasz im chrześcijaństwo :D
Szczerze polecam - Adam Małysz!

Wiewór

2017-11-30, 07:25
Nie wiem co w tej maszynie zajebistego.
To nie jest maszyna składająca kebsa tylko maszyna wydająca za kasę gotowe kebsy. Takie maszyny są przecież wszędzie...

Wiewór

2017-12-01, 11:55
Rzeczywiście gyros i kebab w Turcji i Grecji smakuje inaczej... Dobry też jadłem w Berlinie i w Wiedniu (wiadomo czemu).
Fantastyczne mięso. Pyszny sos.
W Grecji gyros polany tzatziki i posypany frytkami. Z świeżym ogórkiem, pomidorem. k***a chrupiące warzywa.
W Turcji ogromna buła pełna baraniny. Warzywa tylko, żeby było kolorowo.

Polska biedota nauczyła się wpie**alać odpady, które nie mają nic wspólnego z kebabem i gyrosem.
W Polsce wchodzisz do kebs baru i się pytasz z czym jest kebab (bo jeden ch*j wie z czym, w każdym jest inny).
"Kucharz" opowiada. - dzień dobry szanowny panie, już sprawdzam co mam do wyj***nia.

Taka jest prawda. Kebab z kurczaka. To jest polski wymysł. Prawdziwy kebab to baranina i wołowina. Do tego dają jeszcze ogórki kiszone, kapustę kiszoną, czerwoną i polewają majonezem, keczupem albo gotowym sosem z proszku... Jak widzę coś takiego to mnie mdli. Jak mi mówią, że robią kebaba z kurczaka to wychodzę bez słowa.
Bardzo ciężko znaleźć prawdziwego kebaba w Polsce :-(