18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

każdy ma prawo się pomylić

ja...........ka • 2020-07-27, 13:36
To jeszcze trawnik czy już chodnik?


huhuha

2020-07-27, 19:15
Jakie to jest.... pracuje jako asystent osób z niepełnosprawnością. Nie raz idę z niewidomą osobą albo pcham wózek inwalidzki przed sobą. Najczęściej mam ciężkie przypadki. Wózkiem nie ma jak przejechać. Trzeba zjeżdżać na ulicę gdzie oczywiście kierowcy trąbią. W przypadku niewidomych często musi iść obok mnie. Nie pójdzie przede mną ani za mną ze względu na sprzężoną niepełnosprawność. Wtedy najczęściej muszę łapać za obie ręce i jak dziecko co dopiero się uczy przeprowadzać obok auta bo oczywiście normalnie nie zmieścimy się oboje idąc obok siebie.

qwerq221

2020-07-27, 19:22
ale bym mu z chęcią zaj***ł

nano50

2020-07-27, 19:27
hellbwoi napisał/a:

widzę pewnie poł z tych co tu jedzie po tym spoleczniaku to ci sami co startuja do strazy miejsckiej pare filmikow nizej...



No właśnie chyba na odwrót.

ZochO

2020-07-27, 20:26
PieronJasnySzlag napisał/a:

Nic nie usprawiedliwia niszczenie czyjegoś dorobku. O jego tonie rozmowy i zmanierowaniu (oscentacyjne kopnięcie sianem w auto jakiejś laski) nawet nie będe wspominał.
Tak jak wyżej, czekam aż pajac wyląduje na hardzie albo jak ktoś go złapie i upokorzy nagrywając jego ryj.



W którym miejscu i co zniszczył?
On się w wielu miejscach przedstawia z imienia i nazwiska, jak również jest widoczny na własnych filmach. Z zawodu jest kierowcą autobusu, jeździ w ZTM. Wrzucał tez kilka filmów gdzie ludzie do niego z łapami startują. Fakt robi z siebie pośmiewisko i chwała mu za to że mu się chce. Pomimo, że nie jest super elokwentny robi dobrą robotę.

mit2

2020-07-27, 21:11
Ja się tylko zastanawiam, kto posprząta chodnik z tego siana. Bo raczej nie ta ruda k***a.

Huherko

2020-07-27, 21:31
A ja jestem za - płacę podatki, płacę czynsz, płacę za utrzymanie zieleni. Ktoś podpisał się pod projektem tego parkingu - ktoś wstawił tam znak zakaz wjazdu, ktoś w końcu ma to prawo egzekwować, ale jeżeli dochodzi to tego, że zieleń jest rozjeżdżana bo właścicieli aut stać na mieszkanie w centrum warszaffki a nie stać ich na miejsce postojowe dla swojego samochodu i nikt na to nie reaguje, bo każdy ma to w d* to to jest słabe.

tarpan

2020-07-27, 22:05
Wszyscy właściciele aut powinni naprawić lakier, zebrać faktury i iść do sądu. Społeczny pajac musiałby zapłacić kilkanaście tysięcy to myślę, że miałby dość zabawy z trawą.

TheRaqur

2020-07-27, 22:07
Justynka99 napisał/a:

Jeżeli w jakimś miejscu auto da się zaparkować tak, żeby nie powodowało zagrożenia i nie blokowało przejścia i przejazdu, a jednocześnie stoi tam zakaz, to ten zakaz jest urzędniczą głupotą. Zwłaszcza biorąc pod uwagę zapotrzebowanie na te miejsca w miastach.



Oho Pani z białego Peugeota

sirapacz

2020-07-27, 22:17
Ogólnie jestem negatywnie nastawiony do wszelakiej maści "aktywistów" bo zwykle za tym stoi oszołomstwo. Ale tu? Brawo i oby więcej sił do działania. Nagłaśniać, piętnować, wyśmiewać buractwo.
Parkowanie na trawniku to takie samo chamstwo jak wywalenie kiepa czy (z niedzieli obrazek) postawienie kubka z McD na wysepce przy skrzyżowaniu....


sadefro

2020-07-27, 22:26
jaaa pie**ole hahaha co za łeb co za przypał jaka c**a hahaha ,a weź z takim pracuj czy koło takiego mieszkaj no co za cymbałj xD ale no nic teraz zadam pytanie czy on to robi bo chce być sławnym jutubowym celebrytą przy okazji bohaterem miejscowych parkingów i osiedli z metką największego frajera w mieście który wk***ił nie jedną osobę co pewnie niedługo wk***i kogoś kogo nie powinien i no pewnie skończy się jego kariera ,albo myśle że ten koleś poprostu jest jakiś chory bo no kto normalny takie coś odpie**ala dziwne w każdym razie to tak jakbym chodził za każdym że peta wyrzucił no jak dla mnie to zwykłe jakieś kurestwo ma pewnie za dużo czasu wprowadził się z zadupia jakiegoś do miasta i no k***a jest wiecej pytan niż myslałem no ksiązke pisać i cały portret psychologiczny autora filmu.

PieronJasnySzlag

2020-07-27, 23:07
ZochO napisał/a:

W którym miejscu i co zniszczył?
.


Od takiego gówna z siana lakier trzeba polerować. To koszta rzędu kilkaset złotych.
Oczywiście są kierowcy którzy mają to w dupie i potrafią jeździć z ptasim gównem cały tydzień, i podejrzewam że po tym pytaniu właśnie takim kierowcą jesteś.
A te gówno z siana kto posprząta? Pan aktywista faszysta?

Mors_Nigra

2020-07-27, 23:16
Ale się pajacy panisk nazbierało w komentarzach, tylko przekonaliście mnie, żeby mu coś rzucić na Patronite. patronite.pl/samochodoza jakby ktoś również był zainteresowany.

Adae

2020-07-27, 23:39
Od razu slychac, ze spermiarz ciota, jeszcze szmula doprowadzila do tego ze sie jej tlumaczyl.

Co za lamus.

Bloblas

2020-07-27, 23:47
Chętnie zaj***łbym mu w pysk jakby mi siano wyj***ł moją niunię. Zęby by ku*as zbierał szybciej niż siano :mrgreen: :mrgreen: :lol:

magnus.mental

2020-07-28, 01:03
Ktoś mu wreszcie wpie**oli, mam nadzieję... zobaczyć to na głównej

.