18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kazał przechodniom zlizywać z kolan bitą śmietanę

Pr...........83 • 2012-09-25, 19:41
Paweł Hajncel, znany również jako człowiek motyl, znów dał o sobie znać. W przebraniu księdza pojawił się we wtorek około godz. 17 na ul. Piotrkowskiej.

Zasiadł na krzesełku, obsmarował kolana bitą śmietaną i...zaprosił wszystkich do jej zlizania. Jego akcję obserwowała grupa kilkudziesięciu osób, zarówno zaproszonych na wydarzenie jak i przypadkowych przechodniów. Śmietany z kolana performera zdecydowała się skosztować tylko jedna kobieta. Nie zlizała jej jednak tylko zanurzyła w niej palec a następnie go oblizała.
Akcja, która nawiązywała do ostatniego skandalu związanego z otrzęsinami dla uczniów Gimnazjum Salezjańskiego w Lublinie jednych śmieszyła innych oburzała.

- Pan obraża moje uczucia religijne - krzyczała starsza kobieta stojąca w tłumie.
- No to niech się pani obraża - skwitował Hajncel, po czym do oblizywania kolan zaprosił wszystkich gimnazjalistów zarówno "chłopców jak i dziewczynki".
Na pytania przechodniów czemu służyć ma jego wystąpienie z uśmiechem odpowiadał "podobnie jak księżom, dobrej zabawie".
Po około 30 minutach tłum zaczął topnieć. Około godz. 18, gdy pozostało tylko kilka osób performer starł śmietanę, opuścił sutannę i odszedł.
Żadna ze służb miejskich nie interweniowała.

Źródło: http://expressilustrowany.pl/

Głupi, ale odważny :rofl:


.:...........:.

2012-09-25, 19:46
Ło, wielka litera w tagach.

salmonellas

2012-09-25, 19:55
to jest niepowazne, ale jak dzieci zlizuja to jest spoko. Dzicz!!!

Pr...........83

2012-09-25, 19:58
Paru osobom smakowało :D :D

Blue_Achmed

2012-09-25, 20:19
Co jest z tymi ludźmi atak na księdza traktują jak atak na kościół.

Chleb razowy

2012-09-25, 20:19
k***a, śmietana za friko i nikt nie skorzystał - co za jelenie :P (Ja bym nie wzgardził :amused: )

FryzjerZG

2012-09-25, 20:27
Ja się nie obrażam, jak widze krzyże w państwowych budynkach, chociaż obrażają moje świeckie uczucia.

mezar5

2012-09-25, 20:39
Kurza twarz, nie w Lublinie tylko w Lubinie...

ApologiZZe

2012-09-25, 20:47
Dokladnie :) Lubin Legnicki

rockface123

2012-09-25, 20:53
Przychodzi jasiu na bal w sutannie, wszyscy zdziwieni patrzą,podziwiają wkońcu pani pyta jasia


-Jasiu a ty za kogo się przebrałeś?

-za pedofila - mówi jaś

:evil:

tak suchar wiem ale nienawidzę religii i tych pojebów którzy wierzą w coś czego nie ma a na dokładkę te ch*jki w sutannach gwałcą dzieci tych pseudo wierzących ,,w imie boga sk***ysynu a teraz zlizuj śmietane z swojej twarzy"

sa...........os

2012-09-25, 20:55
Coś słaba ta wiara, skoro tak łatwą ją "obrazić".
Poza tym nie wiem kto to jest Hajncel i na ch*j cały ten cyrk.

Pr...........83

2012-09-25, 21:01
sanctusdiavolos napisał/a:

Hajncel



Cytat:

Paweł Hejncel przebrał się w strój motyla i dołączył do osób które chciały zawłaszczyć ulice miasta jako miejsce kultu. We wspaniały sposób Paweł ośmiesza zbiór niedorzecznych rytuałów zbudowanych na hebrajskim micie o iluzjoniście z Nazaretu. Księża w swoich średniowiecznych kieckach zaczynają go gonić. Przedstawienie pokazuje że tzw. proceja bożego ciała nie różni się wiele od święta gonienia świni organizowanego przez szamanów na wyspach oceani.




EdmundKemper

2012-09-25, 21:13
A kiedy będzie taki performance, że będzie go można jebnąć w ryj?

St...........ke

2012-09-25, 21:23
k***a wielka afera. Byłem na kolonii ok 15-18 lat temu i elementem otrzęsin było pocałowanie papki z musztardy i dodatków na kolanie opiekunki. Ani dzieci, ani rodzice afery nie robili i traktowali to jako zabawę. A teraz ludziom się w głowach pie**oli.

go...........et

2012-09-25, 21:30
@amor, oho, narodowe siły chrześcijańsko-gimnazjane się obudziły!