18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kazał przechodniom zlizywać z kolan bitą śmietanę

Pr...........83 • 2012-09-25, 19:41
Paweł Hajncel, znany również jako człowiek motyl, znów dał o sobie znać. W przebraniu księdza pojawił się we wtorek około godz. 17 na ul. Piotrkowskiej.

Zasiadł na krzesełku, obsmarował kolana bitą śmietaną i...zaprosił wszystkich do jej zlizania. Jego akcję obserwowała grupa kilkudziesięciu osób, zarówno zaproszonych na wydarzenie jak i przypadkowych przechodniów. Śmietany z kolana performera zdecydowała się skosztować tylko jedna kobieta. Nie zlizała jej jednak tylko zanurzyła w niej palec a następnie go oblizała.
Akcja, która nawiązywała do ostatniego skandalu związanego z otrzęsinami dla uczniów Gimnazjum Salezjańskiego w Lublinie jednych śmieszyła innych oburzała.

- Pan obraża moje uczucia religijne - krzyczała starsza kobieta stojąca w tłumie.
- No to niech się pani obraża - skwitował Hajncel, po czym do oblizywania kolan zaprosił wszystkich gimnazjalistów zarówno "chłopców jak i dziewczynki".
Na pytania przechodniów czemu służyć ma jego wystąpienie z uśmiechem odpowiadał "podobnie jak księżom, dobrej zabawie".
Po około 30 minutach tłum zaczął topnieć. Około godz. 18, gdy pozostało tylko kilka osób performer starł śmietanę, opuścił sutannę i odszedł.
Żadna ze służb miejskich nie interweniowała.

Źródło: http://expressilustrowany.pl/

Głupi, ale odważny :rofl:


Pr...........83

2012-09-25, 21:33
SteelMike napisał/a:

k***a wielka afera. Byłem na kolonii ok 15-18 lat temu i elementem otrzęsin było pocałowanie papki z musztardy i dodatków na kolanie opiekunki. Ani dzieci, ani rodzice afery nie robili i traktowali to jako zabawę. A teraz ludziom się w głowach pie**oli.



Przynajmniej opiekunki :wali:

gabriela494

2012-09-25, 21:35
SteelMike: Co innego opiekunka a co innego ksiądz... Jakieś takie niesmaczne to jest. Nie powinno się to zdarzyć, ale wkurza mnie też gadanie ludzi takich jak rockface123, że każdy ksiądz do pedofil, a ludzie wierzący są niby poj***ni.

Mgla

2012-09-25, 21:39
Kiedy potrząsał śmietaną, trzeba było nagrywać od tyłu...

CLv

2012-09-25, 21:44
Wioskowy głupek, gdyby miał jaja to przebrałby się za Mahometa... :)

lisu67

2012-09-25, 21:45
Przemyslav83 napisał/a:

(...) skandalu związanego z otrzęsinami dla uczniów Gimnazjum Salezjańskiego w Lublinie jednych śmieszyła innych oburzała.(...)



Najpierw się naucz a później pisz! Nie Lublin a Lubin...

go...........et

2012-09-25, 21:46
@gabriela - nie każdy ksiądz to pedofil. Ale każdy ksiądz kryje zbrodnie swoich współpracowników (wszak Kościół to korporacja) grzmocących dzieci aż się kurzy. Ciężko będzie znaleźć przypadek lubiącego dzieciaki klechy, który za dotykanie tychże w sekretne miejsce, trafił do pierdla. NIE! W najgorszym przypadku przenieśli go na pipidówkę.
Wierzący nie są poj***ni. Ale w większości naiwni - owszem.

sinjids

2012-09-25, 21:50
Ja kiedyś byłem na pewnym obozie gdzie, w ramach otrzęsin, było jednym z zadań zlizanie musztardy ze stopy kierowniczki. Jako, że kierowniczka była fajną laską to nikt z facetów nie protestował, a jednemu musieli nawet powtarzać, że wystarczy. I jakoś nie było afery o molestowanie. :roll:

Shatter

2012-09-25, 21:50
CLv napisał/a:

Wioskowy głupek, gdyby miał jaja to przebrałby się za Mahometa... :)


Ale to nie Mahomet "bawił się" z gimnazjalistami.
Poza tym w polsce rządzą katokurewskie mity a nie muzułmańskie.

Pr...........83

2012-09-25, 21:52
sinjids napisał/a:

Ja kiedyś byłem na pewnym obozie gdzie, w ramach otrzęsin, było jednym z zadań zlizanie musztardy ze stopy kierowniczki. Jako, że kierowniczka była fajną laską to nikt z facetów nie protestował, a jednemu musieli nawet powtarzać, że wystarczy. I jakoś nie było afery o molestowanie. :roll:



Prawdziwy gangbang :D :D

typo

2012-09-25, 21:53
To jest bardzo niesmaczne, tym bardziej, że był to dyrektor szkoły katolickiej i ksiądz zarazem. Trzeba pamiętać, że księża są niejako osobami publicznymi, może nie stricte w świetle prawa, ale pełnią funkcję społeczną. Głupotą jest wrzucanie wszystkich duchownych do jednego worka - jest sporo księży, którzy robią dobrą robotę.

Kiedyś mieszkałem w małej mieścinie to był tam ksiądz, który z dzieciakami grał w piłkę, jak trzeba było to pomógł samochód naprawić, a wśród społeczności robił za swojego rodzaju psychologa. Bardzo rozgarnięty gość i normalny, równy facet. Bez niego ludzie straciliby dosyć sporo.

To co się natomiast wydarzyło w tej szkole to mega skandal i nie można pozwolić, żeby sprawa rozeszła się po kościach. Kościół kreujący się na bezbłędny twór (do samego kościoła, do instytucji, nie jednostek mam bardzo negatywne nastawienie), coś niezwykle prawego, miłościwego i ... no świętego, powinien bezwzględnie usuwać takie osoby ze swojego otoczenia. Oni tymczasem chronią większość degeneratów w swoich szeregach. k***a, tak nie może być, że klechom coś uchodzi, bo są klechami. Elitą. Nikt nie jest elitą z namaszczenia, tylko przez swoje czyny.

Na poziomie lokalnym kościół we większości daje rade i wspiera ludzi, ale im bliżej koryta i wyższe stanowisko, tym bardziej im odpie**ala. Dla mnie nie różnią się od polityków. Im wyżej dupa podskoczy, tym dalej umysł od normalnych ludzi.

Jakby ktoś kazał mojej córce zlizywać pianę z kolana, a już w ogóle dorosły facet i ksiądz do tego, to dostałby moje kolano, ale już bez śmietany prosto w mordę. Jeżeli ktokolwiek inaczej myśli o swoim dziecku, jest dla mnie równie pie**olnięty!

ściwanek

2012-09-25, 22:28
Tosz to Wstyd na cały świat przyniósł mi Lubin...

Ps: I tak jestem Ateistą.... Boga niema. Jestem Ja. :amused:

stalowyszczur

2012-09-25, 22:32
Zlizywalem keczup z kolan na otrzesinach nascie lat temu, od dzisiaj czuje sie emocjonalnie zgwalcony.

EdmundKemper

2012-09-25, 22:33
gordonviet napisał/a:

@amor, oho, narodowe siły chrześcijańsko-gimnazjane się obudziły!



A będzie taki performance, że będzie można je jebnąć w ryj?

Bin Laden

2012-09-25, 22:37
typo napisał/a:

To jest bardzo niesmaczne, ...



uuu widzę że ktoś już próbował śmietanki z kolanka :amused: