18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kawały i historie z turnieju rycerskiego.

misiek452 • 2010-06-28, 17:39
Najpierw dwa kawały zasłyszane na obozie rycerskim.

-Czym się różni parówka od martwego płodu?
-parówka nie podnieca.

- Jasiu, zachowujesz się jak prosię! - strofuje mama Jasia za zachowanie przy stole - wiesz, co to prosię?
- Tak mamusiu - dziecko maciory.

A teraz historyjka z innego turnieju, którą zobaczyłem na własne oczy:

Piątek wieczór, turyści już dawno wybili, wiec rekonstruktorzy odszpuntowali i odkorkowali buteleczki z różnymi trunkami domowej roboty - wiadomo - paliwo rakietowe, jeżynówki ,aroniówki, różne wina , a nawet zielony komandos się znalazł. Nie dziwota więc, że rano każdemu słoneczko za głośno świeciło, a wśród "poszkodowanych" było parę osób walczących, którzy mieli wziąć udział w turnieju drużynowym (5 vs 5, walka w sumie na całego) Na chwilę przed walką kilku kumpli usilnie przekonuje jednego, żeby w turnieju wystartował :
- no idź stary, chłopaki na ciebie czekają, zobaczysz fajna napie**alanka będzie.
-k***a, ledwo żyję człowieku, nażarłem się jak świnia, zachlałem wczoraj pałę i ledwo co stoję, mówię ci - nie idę.
-inni też pochlali i wyszli, więc nie truj bo chłopaki będą walczyć w osłabieniu.
-....no dobra....
Walka wyszła na całego, chłopaki raźno tłukli się mieczami czy drzewcówami. W pewnym momencie zostało dwóch gości - chłopak co tak nie chciał wychodzić, i oponent z przeciwnej drużyny. Jako przeciwnik miał półtoraka, to chłopak postanowić zmniejszyć dystans i przestawił się na "misiowanie" (ala zapasy)
Kiedy tak się klinczowali, nasz bohater naglę odskoczył. Patrzymy a on odbiega, odrzuca miecz, i rozpaczliwie odpina zasłonę hełmu. Gość z półtorakiem nie wiedział o co chodzi, to heja za nim....w efekcie wyłapał przepięknego bełta na klatę i hełm. Najśmieszniej, że hełm miał szeroką wizurę to trochę złapał na twarz. Jako, że sam nie był "świeży" to ta akcja wywołała reakcję....tylko że ten nie zdążył odpiąć zasłony i jego kolacja wypływała przez wizurę i spływała pod szyję.....

~Faper Noster

2010-06-28, 20:28
No dobra, który z nich to był Aexalven?

wi...........er

2010-06-29, 21:37
Cool story <ok>

mrrr... rrrr... rrrr...

2010-06-29, 22:18
Gdybym nie należał do bractwa nie zrozumiałbym slangu, a tak -> piwo

mateyko44

2010-06-29, 22:24
dzołki ok ale historyjka to beton

yarzapp

2010-06-29, 22:29
mateyko44 napisał/a:

dzołki ok ale historyjka to beton


A ja myślę, że k***a na odwrót, chciałbym to zobaczyć na własne oczy :D

XaneX napisał/a:

Gdybym nie należał do bractwa nie zrozumiałbym slangu, a tak -> piwo


Ja do bractwa nie należę, a też jakoś wszystko zrozumiałem :)

Miles87

2010-06-29, 22:29
Historia to była na jednym z turniejów w bolkowie jak przyjechała grupa białorusinów. Wszystko było spoko do póki nie doszło do pojedynków a imbecyle mieli naostrzoną broń. Oczywiście nikt tego nie sprawdzał bo nikt nie nosi takiej broni. Wyszło na jaw jak rozłupał polokowi hełm na głowie i wysłał go do szpitala. To był ostatni turniej gdy widziałem białorusinów na turnieju :P na grunwald też ich nie wpuścimy

Oski_m

2010-06-29, 22:35
Historyjka świetna, ale żarty stare i niepotrzebne.

misiek452

2010-06-29, 22:35
Gówno- Białorusini na Grunwie będą, jak co roku z resztą, chociaż fakt - nieźle odpie**alają na bohurtach - rok temu gościu trzy halabardy złamał podczas jednej walki.

Zresztą połowa białoruskiego ruchu rycerskiego to były Specnaz albo KGB - takich byczków to w Polsce ni ma.

Shady_7

2010-06-29, 22:38
gówniana historyjka o gównianych rycerzach

[ Komentarz dodany przez: yarzapp: 2010-06-29, 22:59 ]
a możesz więcej nie pisać takich gównianych postów?

Miles87

2010-06-29, 22:40
e tam są też w Polsce byczki np. Olo którego wszyscy powinni kojarzyć z reklamy farby hammerite (ten koleś na motorze). Byłem na 3 turniejach na których wygrał a w Opolu zmiażdżył rosyjskiego ukraińca o imieniu Ilia który walczył fenomenalnie.

misiek452

2010-06-29, 22:42
Czyżby chodziło ci o Olczaka? z Von Reihla? No dobra, jest on, i jeszcze Józek z Gdańska. Ale w starciach bohurtowych młócą ostro - rok temu na grunwie podeszli taktycznie i polsko-litewską reprezentację roznieśli.

~Conscribo

2010-06-29, 22:44
Nostry napisał/a:

No dobra, który z nich to był Aexalven?



aex przeca wszystko tylko wirtualnie...



a kolo wyżej - jak Cię razi zawartość portalu, mogę Ci załatwić odpoczynek :>

[ Komentarz dodany przez: yarzapp: 2010-06-29, 22:57 ]
którego kolesia masz na myśli?

tego z "gównianym postem"

Rh...........ox

2010-06-29, 22:50
Conscribo napisał/a:

a kolo wyżej - jak Cię razi zawartość portalu, mogę Ci załatwić odpoczynek :>



Ekstra, przypomniało mi się dlaczego miałem spinke z Buerem.

[ Komentarz dodany przez: yarzapp: 2010-06-29, 22:56 ]
Nie zaczynać offtopu :!:

Shady_7

2010-06-29, 23:22
@yarzapp

a co ci nie pasuje ?? jesteś jakimś fanem zj***nych historyjek o rycerzach ?? :facepalm: