18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kawał z całowaniem pod jemiołą

~LegendarnyZiom • 2012-12-14, 10:32
Dla tych co nie ogarniają tego zwyczaju:

Zwyczaj bezkarnego całowania się pod jemiołą wywodzi się przypuszczalnie z XVII-wiecznej Anglii. Po każdym pocałunku mężczyzna zrywał z krzaku po jednym owocu. Wierzono, że gdy zerwie ostatni, otrzyma dar płodności. Wiąże się to wierzeniem, że z powodu lepkości soku z owoców, uważano go za boskie nasienie.

Często podczas świąt Bożego Narodzenia i w Nowy Rok gałązki jemioły wieszane są w domach przy suficie lub nad drzwiami. Jemioła ma przynieść domowi i jego mieszkańcom szczęście w nadchodzącym roku. Zwyczaj ten narodził się w krajach nordyckich, gdzie jemioła zawieszona nad wejściem do domostwa promieniować miała na cały dom zgodą, miłością i szczęściem odpędzając uroki i demony.

Fail w 0:29 :amused:


Łas4bi

2012-12-14, 13:15
Pozytywne na maxa. Japa się cieszy. Idę po jemiołę :D

kawu1

2012-12-14, 13:16
0:29 j***na feministka

yoyoyo

2012-12-14, 13:19
Ale poj***na baba mu w ryj dała. Umrze dziewicą.

MUodyy

2012-12-14, 13:46
Haha 0.29 wygrywa :) myślę jednak, że tych faili było więcej jednak jeden tylko wrzucili w filmik :D fajna tradycja trzeba kiedyś spróbować w mieście :)

Fatum93

2012-12-14, 13:50
Super zrobione, jednak ludzie nie są taki źli jak się popatrzy :) I również wam życzę Wesołych Świąt wredne Sadole :D

ramzes12

2012-12-14, 13:50
@yoyoyo
Poj***ny to ty jesteś. Dla mnie kobieta co całuje innych facetów (nie ważne czy dla żartów czy nie) to po prostu szmata.


Bóg

2012-12-14, 13:55
@up
Oczywiście ,że tak. Najlepiej wszystkiego zakazać, i laskę trzymać w beczce (żeby nie sp***oliła)

bezimienny90

2012-12-14, 13:58
Popatrzcie, dwóch jasnowłosych a nawet rudych gości, to na pewno UK :P

zonk

2012-12-14, 14:05
zlew69 napisał/a:

@yoyoyo
Poj***ny to ty jesteś. Dla mnie kobieta co całuje innych facetów (nie ważne czy dla żartów czy nie) to po prostu szmata.



Nie mów tak o swojej mamie. :-/ :shock:

matjastbg

2012-12-14, 14:05
zlew69 napisał/a:

@yoyoyo
Poj***ny to ty jesteś. Dla mnie kobieta co całuje innych facetów (nie ważne czy dla żartów czy nie) to po prostu szmata.



O mamy straż moralną na sadisticu o proszę :) a co jeśli dziewczyna bądź chłopak są singlami, pozytywnie zrobiona akcja ale zawsze się znajdzie jakiś przyj***ny któremu coś nie pasuje, a sądząc po twojej wypowiedzi o szmatach to widzę że kobiety chyba zawsze miały na ciebie wyj***ne i teraz internetowy napinaczu przelewasz swą złość tutaj, myśląc że inne bezmózgi cię poprą :)

yoyoyo

2012-12-14, 14:06
zlew69 napisał/a:

@yoyoyo
Poj***ny to ty jesteś. Dla mnie kobieta co całuje innych facetów (nie ważne czy dla żartów czy nie) to po prostu szmata.



Jak zacznie ci się mutacja głosu, to ci wytłumaczę. Teraz nie zrozumiesz.