18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KiKiZ

2014-03-19, 23:34
yeloneck - no i co z tego że rocznik? Kolejny wieśwagen który uważa że rok produkcji jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na komfort/użytkowanie itd. samochodu? żałosne, gardze takimi ludźmi jak ty

powoluku

2014-03-20, 00:01
Zapraszam pod wydział prawa we wro.

TRQPL

2014-03-20, 08:29
Chyba pod synagogą.

johnnybgoode napisał/a:

Stoi Maybach pod plebanią :)


Licentias

2014-03-20, 10:01
Sorry, ale nawet na polonistyce nie widziałem tak wielu wybitnie głupich ludzi co na polibudzie.

Madafaka69

2014-03-20, 10:11
Beka z buraków zawsze na propsie, także piwo leci : D BMW znieść ustawą !

yeloneck

2014-03-20, 11:25
KiKiZ napisał/a:

yeloneck - no i co z tego że rocznik? Kolejny wieśwagen który uważa że rok produkcji jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na komfort/użytkowanie itd. samochodu? żałosne, gardze takimi ludźmi jak ty



Możesz gardzić ile wlezie... koleżko z BMW , gaz sekwencja, czy jaki?

Dziedziu6

2014-03-20, 17:57
@yeloneck widzisz nie każdy lubi jeździć od serwisu do serwisu. ale conajmniej 80% ludzi to matoły które jeszcze nie pojeły że koncerny samochodowe głównie trzepią kase na częściach do samochodów a nie samochodach więc teraz sie zastanów dlaczego nie robią już solidnych i wytrzymałych aut.

tmx2oo4

2014-03-24, 11:57
Te BMW ze zdjęcia już mocno leciwe, ogólnie nie rozumiem jarania się kilkunastoletnimi bmkami, tym bardziej że styl jazdy właścicieli narzuca z góry opinie "dla tumanów". Osobiście podobają mi się te samochody ale w życiu bym takiego nie kupił, nawet nowego. Z jednej strony część by zazdrościła, a reszta by mnie uważała za idiotę, bezmózga z małym ku*asem