18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Katole vs brudy

Viperal • 2016-10-06, 11:09
Sprawa wygląda tak katolicy poszli pod klub, w którym organizowany był koncert behemotha i zaczęli odprawiać "publiczny różaniec przebłagalny" :loldev: W odpowiedzi na to koncertowicze zaczęli robić sobie z nich jaja :metalhead:


Hyberius

2016-10-06, 11:15
Po pierwsze jak jesteś brudny to się umyj i ja tu raczej widzę atak katoli na normalnych ludzi.

bordog

2016-10-06, 11:16
Niech się oszołomy w kościele modlą! Nie słucham Behemota,ale też nie mam potrzeby tam łazić jak te pajace.

pazuzu

2016-10-06, 11:20
Od kiedy metale to brudasy ? chciałeś kolego zabłysnąć a coś Ci nie wyszło.
Dobrą beke robią z tej katolskiej ciemnoty :D

nowynick

2016-10-06, 11:26
I kto tu jest nawiedzony? :D

Viperal

2016-10-06, 11:31
@up Wszyscy którzy się spinają o brudasów w tytule proszę o trochę dystansu do siebie, dziękuję.

C.Z.E.S.I.E.K

2016-10-06, 11:33
Ja się zastanawiam, jakiej reakcji się oni spodziewali. Czyżby to miał być prowokacja i ktoś tu liczył na "pokazówkę" i wpie**ol...

Te Bohemoty to ci od "Bożenko jak mogłaś" i " Bujaj łbem do przodu"? :amused:

sezamkowyRozpierdol

2016-10-06, 11:33
O ja pie**ole :amused:
I jeszcze to uczucie zawiedzenia, bo zawsze myśleli że fani Behemotha to antypatrioci i lewacy, a tu co chwila biało-czerwone barwy, i te epickie pozy do zdjęć :krejzi:

voidinfinity

2016-10-06, 11:45
j***ć katolskie bydło prądem.

Swoją drogą trzeba być nieźle pie**olniętym, żeby taki protest zorganizować. Gówno zamiast mózgu.

sezamkowyRozpierdol

2016-10-06, 11:54
Idioci tylko szkodzą katolicyzmowi i kościołowi tworząc wizerunek ludzi totalnie obłąkanych a potem narzekają, że ludzie odchodzą od kościoła - odchodzą właśnie przez tego typu akcje, sami tworzą paliwo do odejść z kościoła :amused: bo ludzie mający trochę oleju w głowie nie chcą być identyfikowani z tymi obłąkanymi ludźmi :idzwch*j:

damianlars

2016-10-06, 12:31
j***ni katolicy, wszystkim narzucać swoją wole, jakim prawem?.

$omator

2016-10-06, 12:40
#pislamabad
żydzi mają swoich ortodoksów, islamiści mają swoich ortodoksów, teraz katole mają swoich.
jak długo nie będą spokojnie się modlić na uboczu, pies ich nosem trącał.
liczę po cichu na to że to jednak wykształceni ludzie którzy w dłuższej perspektywie uszanują prawo innych mieszkańców kraju do nie popierania głoszonych przez nich tez

nowynick

2016-10-06, 12:43
$omator napisał/a:

#pislamabad
żydzi mają swoich ortodoksów, islamiści mają swoich ortodoksów, teraz katole mają swoich.
jak długo nie będą spokojnie się modlić na uboczu, pies ich nosem trącał.
liczę po cichu na to że to jednak wykształceni ludzie którzy w dłuższej perspektywie uszanują prawo innych mieszkańców kraju do nie popierania głoszonych przez nich tez



W Polsce? Zapomnij :mrgreen:

Wiewór

2016-10-06, 12:51
katolibowie zawsze bawią :)