18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kasjer w Meksyku

ASAKKU • 2014-03-07, 09:22
Tam to się dopiero bawią... W biały dzień i to jeszcze kasjer w jakimś "tesco"... Może reszty mu nie wydał, albo cena się różniła na paragonie od tej na półce... 8-)


sati696

2014-03-07, 09:46
Pewnie nie miał wydać grosika.

xts

2014-03-07, 09:57
sprzedawał nabiał do los zetas ;d

Alaerae

2014-03-07, 13:10
Ciekaw jestem jak zareagowali ci pseudo ochroniarze z grupy inwalidzkiej, co ich w marketach zatrudniają :D Pewnie sp***alał jeszcze przed pozostałymi...

NafazowanyKoleś

2014-03-07, 13:14
Typ który zrobił desant pod ladę mimo tego, że napastnik wyraźnie nie był nikim innym zainteresowany musi być teraz niezłym pośmiewiskiem. Życiowa ciota.

wordlord

2014-03-07, 13:21
NafazowanyKoleś napisał/a:

Typ który zrobił desant pod ladę mimo tego, że napastnik wyraźnie nie był nikim innym zainteresowany musi być teraz niezłym pośmiewiskiem. Życiowa ciota.



Rozumiem, że Ty byś własną klatą zasłonił kolegę, a pocisk złapał zębami?
Dobrze, że chociaż na końcu komentarza się podpisałeś, od razu wiadomo z kim mamy do czynienia ;)

antropoid

2014-03-07, 13:21
Cytat:

Typ który zrobił desant pod ladę mimo tego, że napastnik wyraźnie nie był nikim innym zainteresowany musi być teraz niezłym pośmiewiskiem. Życiowa ciota.



Hmm, koleś z pistoletem przed chwilą na twoich oczach zastrzelił twojego kolegę z pracy... No tak, ty jesteś taki k***a master że byś na pewno skoczył i go ku*asem udusił...
Kolejny internetowy kozak-napinacz, pożyj dzieciaku, skończ gimnazjum ( 23 lata w profilu, taaa...), a nie nak***iasz idiotyczne komentarze na sadolu i ludzi wk***iasz.

Alaerae

2014-03-07, 13:26
@3xup
Ty byś go za to zaj***ł pewnie przypadkowym paragonem :noga:

Vullcano

2014-03-07, 13:28
"Nafazowanykoleś" Nazwa mówi sama za siebie.

MarcinnicraM

2014-03-07, 13:34
Ja mam ochotę czasami tak zrobić jak zapie**alam przez całego Lidla z kilkoma produktami, a kasjer/ka tuż przed moim ryjem wystawia te tabliczkę "kasa nieczynna prosimy przejść obok". Rozumiem, że to ich przerwa mimo wszystko wk***ia :)

adrianekolarz

2014-03-07, 14:27
Widać na filmie jak ochroniarz jeszcze przed strzałem sp***ala ;)

czeladnik

2014-03-07, 15:16
Zwróćcie uwagę na to że na każdej kasie pracuje po 2 osoby. Jedna "liczy" a druga pakuje zakupy do reklamówek. Mało tego, do zapakowania cięższych zakupów używają podwójnej reklamówki aby w drodze do samochodu nie posypały Ci się zakupy na ziemię. Nie wiem skąd jest to nagranie ale dokładnie tak traktowali klienta jak byłem kilka lat temu w stanach.

A w socjalistycznej europie nie dość że musisz zapłacić za reklamówki to jeszcze musisz sam wszystko spakować.

Plast80

2014-03-07, 16:24
Kasjer wych*jał go na nalepkę za taki przekręt kończy się w piachu...

ASAKKU

2014-03-07, 18:19
czeladnik napisał/a:

Nie wiem skąd jest to nagranie


Tytuł wrzuty naprawdę ci nic nie mówi...???

NafazowanyKoleś

2014-03-07, 20:44
wordlord napisał/a:



Rozumiem, że Ty byś własną klatą zasłonił kolegę, a pocisk złapał zębami?
Dobrze, że chociaż na końcu komentarza się podpisałeś, od razu wiadomo z kim mamy do czynienia ;)





Po prostu użyłbym mózgu, opanował nerwy, nie panikując i widząc, że gość WYCHODZI (oglądnijcie sobie film uważnie) poszedłbym zadzwonić po odpowiednie służby, wiedząc, że takie piczki jak wy właśnie umierają ze strachu i w efekcie moment wezwania glin przedłuży się o czas doprowadzania was do stanu użytkowego.


Ponad to nawet kobiety stały, kiedy facet wlazł pod ladę.

Bronicie go, "panowie" ? Więc to wy także jesteście życiowymi ciotami, bo wejść pod stół w momencie gdy kobieta stoi, to przynajmniej dla mnie taki dyshonor, że tak, k***a! wolałbym już, żeby mnie rozstrzelał.