18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kasa na drodze ..

~McSadol • 2021-11-20, 09:43
Kalifornia

Wczoraj na tamtejszej autostradzie, z niewiadomego powodu, w ruchu otworzyły się drzwi samochodu pancernego poruszającego się z dużą prędkością, wiozącego pieniądze. Najpierw utworzył się za nim pociąg z gotówką, a potem wypadł też worek gotówki.

Naoczni świadkowie nie przegapili okazji do uzupełnienia swoich portfeli, a z każdą minutą przybywało chętnych do oczyszczenia asfaltu z rachunków. Kierowcy po prostu porzucili swoje samochody na środku drogi i udali się do produktywnej zbiórki gotówki.

Oficerowie California Highway Patrol zatrzymali na miejscu dwie osoby. Ci, którym udało się uciec z pieniędzmi, byli ostrzegani o odpowiedzialności karnej, jeśli nie zwrócą gotówki w ciągu dwóch dni.

I oczywiście jest idiotka która to musiała nakręcić i wpie**olić w media społecznościowe ukazując tym samym dowody przeciwko samej sobie :mrgreen: ..



Lu...........sy

2021-11-20, 14:56
Chyba inflacja szaleje nie tylko w Polsce.

OpenStreetMaps

2021-11-20, 15:14
Wy chyba nie wiecie co to jest prawdziwa tragedia


Quassar

2021-11-20, 15:30
Tak byliście zajęci patrzeniem na porozwalaną kase na ulicy a nie zauważyliście jakimi autami oni podjechali za takie grosze to im starzy co miesiąc kieszonkowe dają.. ale widać w tle małpiątko któremu się w życiu nie przelewa i po cichu podpie**ala ile wlezie :D

rafcio760

2021-11-20, 17:59
Ciekawe czy ktoś z nich miał grabie w samochodzie 8-)

picolo

2021-11-20, 18:22
Wystarczyło postawić dwa radiowozy i nikt by nie odjechał. k***a wydali komunikat hahaha.

Juzwa

2021-11-20, 20:07
howke napisał/a:

U mnie znowu wróciło wk***ienie bo przypomniałem sobie wywroconego tira z wiertarkami boscha i to ze jak się zatrzyałem to ostatnie sztuki zgarnieto na moich oczach



Nie żałuj. De Walt czy Metabo są zdecydowanie lepsze. Bosch to ch*jowizna.

Kacpa93

2021-11-20, 21:51
A to nie prank? kojarze tą laskę z instagrama demi bagby bodajrze jakaś fitnessiara.

Zasysacz

2021-11-20, 22:16
A to ciężarówka z forsą z monopoly :P

kaczmarzgr

2021-11-21, 08:42
Juzwa napisał/a:

Nie żałuj. De Walt czy Metabo są zdecydowanie lepsze. Bosch to ch*jowizna.



Jak za darmo to nawet Niteo z Biedry byłby przenajzajebistszy:-D

killua

2021-11-21, 11:22
mesjans napisał/a:

Kiedyś na rondzie w pobliżu zamieszkania wywrócił się TIR z browarami, wszyscy zbierali pakowali do aut, jeden mało mandatu od policji nie dostał bo od obciążenia opony szorowały o nadkola. Ja nie wziąłem ani jednego, siedziałem i zastanawiałem się dlaczego akurat to musiał być Lech.



Chyba każdy wolałby żeby to był Jarosław :(

przeciez laska nie nagrała jak chowa pieniądze tylko dla zabawy sobie nimi rzuca ;)

grudzin7

2021-11-21, 11:34
McSadol napisał/a:

Kalifornia
I oczywiście jest idiotka która to musiała nakręcić i wpie**olić w media społecznościowe ukazując tym samym dowody przeciwko samej sobie ..



A może to dlatego, że ma dziesiątki (setki?) tysięcy folowersów i na tym krótkim filmiku zarobi więcej niż zbierając dyszki z drogi?
To coś jak rzucanie grosza między żydów.

Rozjebie

2021-11-21, 12:52
dejwid092 napisał/a:

Amerykanie to jednak debile. Zamiast brać jak najwięcej i sp***alac zanim przyjadą odpowiednie służby to skaczą,rzucają i nagrywają sobie filmiki.nie dziwię się że murzyni robią z nimi co chcą



A może ci debile maja tyle baniek na koncie, ze maja wyj***ne w parę banknotów na drodze? I to banknotów, które będzie poszukiwać policja?

grudzin7 napisał/a:

A może to dlatego



Teraz zobaczyłem, ze napisałem podobny koment :D

shoe5maker

2021-11-21, 16:23
Teraz niech ktoś w PL odwali taki numer z workiem fałszywek "przypadkiem" rozsypanymi w jakimś fajnym, ludnym miejscu. Może jakaś autostrada, z bloku przez okno w wietrzny dzień. Tylko filmować jak motłoch się tratuje.

Quba23

2021-11-21, 17:27
A żeby to wszystko jebło i pieniądz stracił moc, postapo było by fajnie :-D

grzybkam

2021-11-21, 19:16
ci amerykanie to są jednak głupi