18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kasa na drodze ..

~McSadol • 2021-11-20, 09:43
Kalifornia

Wczoraj na tamtejszej autostradzie, z niewiadomego powodu, w ruchu otworzyły się drzwi samochodu pancernego poruszającego się z dużą prędkością, wiozącego pieniądze. Najpierw utworzył się za nim pociąg z gotówką, a potem wypadł też worek gotówki.

Naoczni świadkowie nie przegapili okazji do uzupełnienia swoich portfeli, a z każdą minutą przybywało chętnych do oczyszczenia asfaltu z rachunków. Kierowcy po prostu porzucili swoje samochody na środku drogi i udali się do produktywnej zbiórki gotówki.

Oficerowie California Highway Patrol zatrzymali na miejscu dwie osoby. Ci, którym udało się uciec z pieniędzmi, byli ostrzegani o odpowiedzialności karnej, jeśli nie zwrócą gotówki w ciągu dwóch dni.

I oczywiście jest idiotka która to musiała nakręcić i wpie**olić w media społecznościowe ukazując tym samym dowody przeciwko samej sobie :mrgreen: ..



Halman

2021-11-20, 09:55
McSadol napisał/a:

I oczywiście jest idiotka która to musiała nakręcić i wpie**olić w media społecznościowe ukazując tym samym dowody przeciwko samej sobie ..



no bo lajki i serduszka są ważniejsze od kilkuset a może kilku tysięcy dolców, czego nie rozumiesz?

KonioBijca

2021-11-20, 10:00
k***a mać, czemu mnie przy takich akcjach zawsze nie ma?!

C0C0JUMBO

2021-11-20, 10:10
Co za j***na kretynka. Jaki trzeba posiadać sp***olony mózg.

Barnellini

2021-11-20, 10:22
A najlepsza jest banda idiotów, którzy dostali szansę zgarnąć za friko kasę i zamiast wykorzystać ten czas wydajnie nie tracąc ani chwili aby zebrać jak najwięcej to odpie**alają jakieś show na autostradzie. Czas na radość byłby później w domu przy liczeniu hajsu. Każdą sekunda to kolejne banknoty w kieszeni a ci pozują do kamery :facepalm:

KonioBijca napisał/a:

k***a mać, czemu mnie przy takich akcjach zawsze nie ma?!



Bo jesteś w domu zajęty waleniem konia Koniobijcio :D

RoboCat

2021-11-20, 10:25
nic sie nie stalo - bank sobie dodrukuje :D

aaaaaaaaaaaaaa

2021-11-20, 11:38
Z tymi dowodami przeciw sobie to chyba przesada...

mesjans

2021-11-20, 12:58
Kiedyś na rondzie w pobliżu zamieszkania wywrócił się TIR z browarami, wszyscy zbierali pakowali do aut, jeden mało mandatu od policji nie dostał bo od obciążenia opony szorowały o nadkola. Ja nie wziąłem ani jednego, siedziałem i zastanawiałem się dlaczego akurat to musiał być Lech.

Payan

2021-11-20, 13:06
Szybko ich dopadną i zobaczą kasę jak świnia niebo.

zeus6

2021-11-20, 13:26
Nie tylko w Polsce ale i na całym świecie patologia sama siebie filmuje i wrzuca to do internetu dając materiał dowodowy organom ścigania.

howke

2021-11-20, 13:42
U mnie znowu wróciło wk***ienie bo przypomniałem sobie wywroconego tira z wiertarkami boscha i to ze jak się zatrzyałem to ostatnie sztuki zgarnieto na moich oczach

kaczmarzgr

2021-11-20, 13:54
U mnie przed domem wysypały się kiedyś z tira nakrętki do słoików. Może to był znak żeby wyemigrować do juesej :evil:

dejwid092

2021-11-20, 14:14
Amerykanie to jednak debile. Zamiast brać jak najwięcej i sp***alac zanim przyjadą odpowiednie służby to skaczą,rzucają i nagrywają sobie filmiki.nie dziwię się że murzyni robią z nimi co chcą

Justynka99

2021-11-20, 14:15
Pajan napisał/a:

Szybko ich dopadną i zobaczą kasę jak świnia niebo.



Pewnie dopadną, bo łatwo zweryfikować po okolicznych kamerach kto był w okolicy w danym momencie, ale raczej nikt w żaden sposób nie udowodni kto ile tego pozbierał. Jak jest info, że można dobrowolnie zwrócić w ciągu dwóch dni, to pozbierać np. 10000, jutro oddać stówę, przeprosić że się nie wiedziało że tak nie wolno i gotowe :D

Figlarz_

2021-11-20, 14:30
Pare lat temu niedaleko mnie się wyj***l tir wypełniony żubrami. Janusze szybko się zabrały i zaczęły zbierać ocalałe butelki, dochodziło miedzy nimi do bijatyk :-D Koniec końców każda z tych cebul wyłapała mandacik od smutnych panów. Biednemu zawsze wiatr w oczy :roll: