18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karuzelowi II

Marian_Koniuszko • 2023-02-10, 20:54
Karuzela napędzana talibami




Antoni79

2023-02-11, 08:04
silwerbalk napisał/a:

k***a mogło być tak pięknie bo prawie tych dzikusów ucywilizowalismy .....



Tego nie ucywilizujesz. Najwyżej możesz tępić to plugawe robactwo. Oni są zj***ni tym swoim Allachem genetycznie. Nawet baby mają nasrane we łbach i normalnie myślące to wyjątek. Wszystkie arabusy jak wracają do swojego kraju to wracają do swoich zwyczajów. Stąd tłumy zawiedzionych księżniczek zawiedzionych swoim pastowanym księciem, że zamiast przytulić to wziął bata i wpie**olił.

Nie cywilizować, tylko bombardować profilaktycznie jak coś tylko zaczną zaawansowanego budować, bo będą to tworzyć, żeby zabijać. Tak jak Iran dzisiaj co jakiś czas jest studzony. Im wszystkim pasuje syf w jakim żyją i to nas uważają za bezbożną hołotę, którą trzeba mordować. Nie wpuszczać, kontrolować i niebezpiecznych eliminować jak zwierzęta.

Igorek95

2023-02-11, 08:17
Baronessa napisał/a:

Na wczasy do Afganu, czy ciebie k***a nie popie**oliło czasem? To żeś doj***ł focie z dupy... Rozśmieszyły mnie te szmatogłowe pedały z lodzikami. Loda to mi może twoja stara zrobić, wesołe miasteczko jest w każdym większym mieście w PL, a popedałować wodnym rowerzykiem mogę nad polskim Bałtykiem... Heheh.



Chyba nigdy nie byłeś orłem w towarzystwie :homer:

Cipczan

2023-02-11, 08:22
ch*jowe, ale bojowe!

d-_-bE.Prigozhin61

2023-02-11, 09:35
Nic tu nie ma tematycznego ale swoją drogą sam bym na takim czymś się pobawił.U nas jakieś ch*jowe przepisy pasy nie pasy

kapelan_szturmowy

2023-02-11, 10:03
silwerbalk napisał/a:


k***a mogło być tak pięknie bo prawie tych dzikusów ucywilizowalismy .....



ale masz na myśli powyższych komentujących czy afganów?

Mzimu

2023-02-11, 11:38
smc napisał/a:

Mały krok dla człowieka, ale wielki dla ludzkości...



tym razem odwrotnie

kinio7777

2023-02-11, 11:39
Marian_Koniuszko napisał/a:

A kto mówił, że będziesz mógł się tu pośmiać? Co to jest jakieś śmiechu warte? Że każdy kto sobie przyjdzie otrzyma przystępny żart?
Przyszedłeś tu swoje żale wylewać z powodu tego, że moje poczucie humoru do Ciebie nie trafia?
Dotychczas miałem Cię za osobę na poziomie, ale chyba znacznie przeszacowałem jak widać.



To wskaż proszę wątek sadystyczny, bo tego też tu niema..

Marian_Koniuszko

2023-02-11, 20:21
kinio7777 napisał/a:

To wskaż proszę wątek sadystyczny, bo tego też tu niema..



Talibowie: fundamentalistyczne ugrupowanie islamistyczne

Fundamentalizm: rygorystyczne przestrzeganie zasad i norm wyznaczonych przez doktrynę religijną, połączone często z narzucaniem tych zasad innym członkom społeczności niekoniecznie wyznającym tę samą religię lub przymusowym prozelityzmem (nawracaniem innych na swoją wiarę).

Islamizm: ideologia polityczna wywiedziona z fundamentalizmu islamskiego. W islamizmie islam jest traktowany nie tylko jako religia, ale i jako całościowy system polityczny, który regulować powinien prawne, gospodarcze i społeczne aspekty funkcjonowania państwa w oparciu o literalną interpretację Koranu i hadisów. Celem islamizmu jest wprowadzenie państwa wyznaniowego, rządzonego zgodnie z zasadami prawa religijnego – szariatu.


Uwiecznienie osób z powyższej definicji, w sposób jak przedstawione w filmie i na zdjęciach, dla niektórych jest zabawne.

kinio7777

2023-02-11, 23:17
Marian_Koniuszko napisał/a:

Talibowie: fundamentalistyczne ugrupowanie islamistyczne
Fundamentalizm: rygorystyczne przestrzeganie zasad i norm wyznaczonych przez doktrynę religijną, połączone często z narzucaniem tych zasad innym członkom społeczności niekoniecznie wyznającym tę samą religię lub przymusowym prozelityzmem (nawracaniem innych na swoją wiarę).
Islamizm: ideologia polityczna wywiedziona z fundamentalizmu islamskiego. W islamizmie islam jest traktowany nie tylko jako religia, ale i jako całościowy system polityczny, który regulować powinien prawne, gospodarcze i społeczne aspekty funkcjonowania państwa w oparciu o literalną interpretację Koranu i hadisów. Celem islamizmu jest wprowadzenie państwa wyznaniowego, rządzonego zgodnie z zasadami prawa religijnego – szariatu.
Uwiecznienie osób z powyższej definicji, w sposób jak przedstawione w filmie i na zdjęciach, dla niektórych jest zabawne.



Tak więc tańczący Hitler byłby sadystyczny czy śmieszny? Rozumiem, chodzi Tobie o np tańczące pitbulle w spódniczkach, niemniej na tym portalu nie ma metaforycznych zwłok a prawdziwe.. I tego wszyscy oczekują, a nie skaczącego taliba...

mazga50

2023-02-12, 02:09
phrontch napisał/a:

na ch*j to tu wrzucasz?



Program kosmiczny (symulator nieważkości) w Dokumentalnych powinno być.