18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Karuzelowi II

Marian_Koniuszko • 2023-02-10, 20:54
Karuzela napędzana talibami




Sadek90

2023-02-10, 20:58
Ty czasem nie pomyliłeś stron?

phrontch

2023-02-10, 21:05
na ch*j to tu wrzucasz?

kapelan_szturmowy

2023-02-10, 21:06
Sadek90 napisał/a:

Ty czasem nie pomyliłeś stron?



a to nie jest oficjalna strona Al-Jazeera?

Marian_Koniuszko

2023-02-10, 21:24
phrontch napisał/a:

na ch*j to tu wrzucasz?



A tak żebyś k***a miał rozkmine

Afgan to ciekawa alternatywa, dla wszystkich oklepanych wakacyjnych kierunków










smc

2023-02-10, 22:46
Mały krok dla człowieka, ale wielki dla ludzkości...

Baronessa

2023-02-10, 23:35
Marian_Koniuszko napisał/a:

A tak żebyś k***a miał rozkmine
Afgan to ciekawa alternatywa, dla wszystkich oklepanych wakacyjnych kierunków



Na wczasy do Afganu, czy ciebie k***a nie popie**oliło czasem? To żeś doj***ł focie z dupy... Rozśmieszyły mnie te szmatogłowe pedały z lodzikami. Loda to mi może twoja stara zrobić, wesołe miasteczko jest w każdym większym mieście w PL, a popedałować wodnym rowerzykiem mogę nad polskim Bałtykiem... Heheh.

kinio7777

2023-02-10, 23:42
Marian_Koniuszko napisał/a:

A tak żebyś k***a miał rozkmine
Afgan to ciekawa alternatywa, dla wszystkich oklepanych wakacyjnych kierunków



To jedz tam, niech Ci głupi łeb utną, film ch*jowy i nie szmieszny...

Safko666

2023-02-11, 00:17
Baronessa napisał/a:

Na wczasy do Afganu, czy ciebie k***a nie popie**oliło czasem? To żeś doj***ł focie z dupy... Rozśmieszyły mnie te szmatogłowe pedały z lodzikami. Loda to mi może twoja stara zrobić, wesołe miasteczko jest w każdym większym mieście w PL, a popedałować wodnym rowerzykiem mogę nad polskim Bałtykiem... Heheh.



kinio7777 napisał/a:

To jedz tam, niech Ci głupi łeb utną, film ch*jowy i nie szmieszny...



Ja pie**ole, nie czujecie sarkazmu w jego komentarzu? :lol:

luxpiotr

2023-02-11, 00:22
Marian_Koniuszko napisał/a:

A tak żebyś k***a miał rozkmine
Afgan to ciekawa alternatywa, dla wszystkich oklepanych wakacyjnych kierunków



Ci talibowie z lodami wyglądają groźniej niż z kałaszami

Marian_Koniuszko

2023-02-11, 00:23
kinio7777 napisał/a:

To jedz tam, niech Ci głupi łeb utną, film ch*jowy i nie szmieszny...



A kto mówił, że będziesz mógł się tu pośmiać? Co to jest jakieś śmiechu warte? Że każdy kto sobie przyjdzie otrzyma przystępny żart?



Baronessa napisał/a:

Na wczasy do Afganu, czy ciebie k***a nie popie**oliło czasem? To żeś doj***ł focie z dupy... Rozśmieszyły mnie te szmatogłowe pedały z lodzikami. Loda to mi może twoja stara zrobić, wesołe miasteczko jest w każdym większym mieście w PL, a popedałować wodnym rowerzykiem mogę nad polskim Bałtykiem... Heheh.



Przyszedłeś tu swoje żale wylewać z powodu tego, że moje poczucie humoru do Ciebie nie trafia?
Dotychczas miałem Cię za osobę na poziomie, ale chyba znacznie przeszacowałem jak widać.

shorn

2023-02-11, 01:52
Czytam czasami te komentarze i nie wierzę, że niektórzy są tak ograniczeni umyslowo. Gościu wrzuca filmik z Afganistanu, jak wygląda tam życie teraz. Fotki z pięknych terenów zajętych przez poj***nych talibów, z zajebistym potencjałem turystycznym, a gościu na to że rowerkiem se może nad Bałtykiem pośmigać, ja pie**ole, albo drugi że nieśmieszne - się kirwa pisze razem baranie. Nie wiem czy serio macie po 12 lat, na pewno na max takim poziomie rozwoju jesteście. ;D

goregarg

2023-02-11, 02:10
Nie oglądać, nikt spektakularnie nie wypadł :roll:

silwerbalk

2023-02-11, 06:42
shorn napisał/a:

Czytam czasami te komentarze i nie wierzę, że niektórzy są tak ograniczeni umyslowo. Gościu wrzuca filmik z Afganistanu, jak wygląda tam życie teraz. Fotki z pięknych terenów zajętych przez poj***nych talibów, z zajebistym potencjałem turystycznym, a gościu na to że rowerkiem se może nad Bałtykiem pośmigać, ja pie**ole, albo drugi że nieśmieszne - się kirwa pisze razem baranie. Nie wiem czy serio macie po 12 lat, na pewno na max takim poziomie rozwoju jesteście. ;D



k***a mogło być tak pięknie bo prawie tych dzikusów ucywilizowalismy .....

:roll: