18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karuzela co niedziela

CrazyEdek • 2023-05-06, 17:14
A to ch*je jedne popsuli.


Higaro

2023-05-06, 21:48
ma ktoś jakieś info czy to miasteczko przyjedzie do polski? jak by co to proszę o kontakt, bo chciał bym odwiedzić :D

Geraldinio

2023-05-06, 22:03
smc napisał/a:

Nie rozumiem.
U mnie w robocie kaski, szelki, ochrona słuchu i wszystko atestowane. Badania wysokościowe i szkolenia.BHP.
Tutaj krzesełko zamykane patykiem, a na nim dziecko...
Kiedy się skończy ten prymitywizm...?



Dopóki będzie istnieć Kacaplandia, to spokojnie, takie atrakcje będziemy oglądać zawsze.

Folur

2023-05-07, 00:40
luxpiotr napisał/a:

Dzieci na karuzeli a w tle muzyczka "I wanna fuck you". Kolejny dzień w zoo.



calm down boomer :P nauka szybkiego dorastania, co chcesz :D jak bylem w czwartej klasie na kolonii (11 lat) to chlopaki o waleniu konia, kondomach i seksie na pokoju gadali ;)

Mariolek95

2023-05-07, 02:29
No i jak na 3/4 tego tupu filmikach operator kamery p*zda

trytodie

2023-05-07, 09:35
Geraldinio napisał/a:

Filmujący oczywiście w ostatniej chwili odwraca kamerę. Żadnego info czy kupa trupów, czy wszyscy przeżyli, zero puenty, podsumowania, takiego ch*ja jak dam piwo



Nagraj siebie jak wypruwasz sobie bebechy, tylko dobrze ustaw kamerę aby wszystko nagrała i z dźwiękiem abym usłyszał twoje rzężenie. Wtedy masz u mnie piwko.

Geraldinio

2023-05-07, 10:29
trytodie napisał/a:

Nagraj siebie jak wypruwasz sobie bebechy, tylko dobrze ustaw kamerę aby wszystko nagrała i z dźwiękiem abym usłyszał twoje rzężenie. Wtedy masz u mnie piwko.



To kamerujący ucierpiał w tym zdarzeniu? bo nie rozumiem tego porównania.

mazga50

2023-05-07, 14:57
No i powoli im się ta Matuszka Rasija rozpada...

deviljin84

2023-05-12, 14:17
Geraldinio napisał/a:

Filmujący oczywiście w ostatniej chwili odwraca kamerę. Żadnego info czy kupa trupów, czy wszyscy przeżyli, zero puenty, podsumowania, takiego ch*ja jak dam piwo



tak bo k***a kazdy kto cos wrzuca to to jest jego autorski content... typ znajduje filmik gdzie sie karuzela odkrecila a ten mysli ze to jego... z deskoterapi to pewnie sam cejrowski nagrywa popie**alajac po favelach