18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karmienie córeczki

fantastico • 2017-09-05, 11:29
Potulna córeczka spożywa pokarm dawany przez kochającą mamę z wdzięcznością wodząc oczami to tu to tam. Miłość unosząca się w koło jest niemalże namacalna, jak alfabet braille’a dla niewidomych.


elfis

2017-09-05, 19:39
ma kochających rodziców, nie to co pokolenie
dzisiejsze
holenderskomyślące, eutanazja, bo debil albo stary
hitlerowskie, przecież nie pasuje do schematu czaszki, mają cyrkiel
feministek, bo to ich macica a nasienie kupiły
kozojebców, przecież nie ma brody

mirkselv2

2017-09-05, 21:29
@Abraxus Mógłbyś więc podać przynajmniej jedną obecną partię, która mogłaby godnie zastąpić PiS? Bo ja na obecnej polskiej scenie politycznej nie jestem w stanie znaleźć nikogo lepszego. I nie chodzi o to, że jestem wyborcą PiSu (chociaż rzeczywiście nim jestem), po prostu myślę zdroworozsądkowo i wydaje mi się, że przynajmniej na chwilę obecną jest to jedyny dobry wybór. No chyba, że wolisz mieć za oknem zoo, Twój wybór. A pie**olenie o tym, że PiS to ZŁO wg mnie jest nie na miejscu, podczas gdy inne główne partie w naszym kraju chcą ssać pałę takim krajom jak Niemcy czy Francja. Nie wiem jak ty, ale ja stawiam kraj i naród ponad uznanie tej zachodniej patologii i uważam, że wszyscy prawdziwi Polacy tak powinni robić.

Zresztą na ch*j pie**olić o polityce pod tym postem?

zygmunt151

2017-09-06, 03:39
Ja tam widziałem miskę, trochę się zdziwiłem jak misce oczy się ruszyły..
PIS by wygrał gdyby nie nagonka mediów przeciwko PISowi, bo sponsorzy tych mediów są po prostu bogatsi i stać ich na więcej, tak jak stać było na przekupienie pracowników służb porządkowych/śledczych by Amber Gold odniosło sukces i hajs wyrzuciło z kraju. Tu już nie chodzi o realne głosy, tylko o akceptację faktu kto został wybrany przez publikę bez powszechnych protestów.

Wiewór

2017-09-06, 08:25
mirkselv2 napisał/a:

@Abraxus Mógłbyś więc podać przynajmniej jedną obecną partię, która mogłaby godnie zastąpić PiS? Bo ja na obecnej polskiej scenie politycznej nie jestem w stanie znaleźć nikogo lepszego. I nie chodzi o to, że jestem wyborcą PiSu (chociaż rzeczywiście nim jestem), po prostu myślę zdroworozsądkowo i wydaje mi się, że przynajmniej na chwilę obecną jest to jedyny dobry wybór. No chyba, że wolisz mieć za oknem zoo, Twój wybór. A pie**olenie o tym, że PiS to ZŁO wg mnie jest nie na miejscu, podczas gdy inne główne partie w naszym kraju chcą ssać pałę takim krajom jak Niemcy czy Francja. Nie wiem jak ty, ale ja stawiam kraj i naród ponad uznanie tej zachodniej patologii i uważam, że wszyscy prawdziwi Polacy tak powinni robić.

Zresztą na ch*j pie**olić o polityce pod tym postem?


Wszyscy są lepsi od PIS. PIS to jest banda przygłupów, nieuków, tumanów. Kompromitują nas na świecie. Ich polityka spowodowała, że nas wyalienowano i wyrzucono do politycznego rynsztoka.
Nikt nie chce już rozmawiać z Polakami.
Niszczą jakże liche polskie prawo. Naszczali na Konstytucję RP. Próbują przejąć sądy, żeby wygrać następne wybory.
Rozdają pieniądze swoim kolesiom.
Dokonują zagłady polskie przyrody, która dopiero teraz zaczęła się odradzać po komunie.
Traktują Polskę jak prywatny folwark.
Czegoś takiego NIGDY nie robiła żadna partia poza komuchami.
Na ten moment jestem bezpartyjny bo nie ma żadnej partii na którą chciał bym głosować ale wiem jedno. Zagłosuję na kogokolwiek tylko nie na PIS. Każdy będzie lepszy od tej zarazy kurewskiej.

fantastico

2017-09-06, 11:38
@UP

Ale mylisz pojęcia ;] PIS nie jest partią prawicową gdyż przejawia takie multum socjalistycznych zapędów, że to aż bije po oczach ;) Jest to umiarkowana lewica i tyle także szkaluj sobie dalej, lej na nich, bij zabij ale nazywaj rzeczy po imieniu ;) Obecnie w sejmie nie ma partii prawicowej i wbrew pozorom po 89r. prawicy to nigdy nie było w rządzie ;) Wszystko to zawoalowana komuna nawet z tymi samymi mordami tylko pod innym logo i nazwą. Demagogia działa doskonale, ludzie się łapią na slogany i mamy to co mamy.

Wiewór

2017-09-06, 16:47
@up musisz częściej czytać moje posty :)
PIS to jest ch*j wie co. Trochę czerwonej komuny, trochę faszyzmu, dużo państwa wyznaniowego, dużo autorytaryzmu, dużo państwa socjalnego. Nie wiem czy jest taki system polityczny, który oni zrobili. To jest hybryda wszystkich przywar z każdego systemu po trochę.
Mówię na nich prawica bo oni i ich fanatyczni wyznawcy tak się określają i tak się każą określać.

Alonso

2017-09-06, 19:20
Nie wiem jak jej przez p*zdę przeszła?