18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karmienie córeczki

fantastico • 2017-09-05, 11:29
Potulna córeczka spożywa pokarm dawany przez kochającą mamę z wdzięcznością wodząc oczami to tu to tam. Miłość unosząca się w koło jest niemalże namacalna, jak alfabet braille’a dla niewidomych.


support3

2017-09-05, 14:42
@Abraxus - debile i tak nie zrozumieją więc szkoda strzępić ryja. Chcesz listę idiotów to zobacz kto dał piwo za pierwszy komentarz obecnie mamy 4 niedojobów czekam na więcej.

lm65

2017-09-05, 14:49
To dziecko chyba wyciągnięto spod tira.

__...........__

2017-09-05, 15:07
Wy się śmiejecie, a ona urodziła kosmitę...


TB303

2017-09-05, 15:19
loter02 napisał/a:

Przyszły wyborca PO oraz Nowoczesna.


Albo PiS-u... w sumie jeden ch*j, brak mózgu to brak mózgu :kawa:

Ti...........ch

2017-09-05, 17:16
Czy ona po porodzie nie spadła czasem na lemiesz pługa? :krejzi:

Jo...........23

2017-09-05, 17:23
TB303 napisał/a:


Albo PiS-u... w sumie jeden ch*j, brak mózgu to brak mózgu :kawa:


Zrównujesz tych co chcą sprowadzać do Polski pasożytów, morderców, gwałcicieli
i jeszcze im za to płacić, z tymi, którzy są temu przeciwni?
Zrównujesz jawnych zdrajców i parobków Makreli, Makarona czy Put ina, do tych,
którzy przynajmniej deklarują patriotyzm i niepodległość?
Dziwny jesteś.
Gdzie Twój mózg, że nie widzisz różnicy między "moherową babcią" w kościele z emeryturą 900zł,
a UB-watelką RP czy innego KoD-u broniącego świadczenia po mężu z UB, bo zostanie tylko 3 tys, a do tej pory było 12 tys.?

DoubleBorger

2017-09-05, 17:24
Dzsońcie po Gohana, trzeba rozj***ć tego komórczaka

Arles.

2017-09-05, 17:36
loter02 napisał/a:

Przyszły wyborca PO oraz Nowoczesna.


I każdej inne partii politycznej w tym kraju. :roll:

ProVVe

2017-09-05, 17:46
Pierwsze moje skojarzenie, że chyba zachowała dziecko, żeby miec popielniczkę później... Bo k***a sensu trzymania takiej istoty przy zyciu nie widzę... Niech sobie kupi lake co pije i przez nia przelatuje (ostatnio bylo o takich realistycznych silikonowych lalkach)

Nattsjel

2017-09-05, 17:57
Ale pewnie k***a nic nie było widać na usg.

Wiewór

2017-09-05, 17:58
Jod123 napisał/a:


Zrównujesz tych co chcą sprowadzać do Polski pasożytów, morderców, gwałcicieli
i jeszcze im za to płacić, z tymi, którzy są temu przeciwni?
Zrównujesz jawnych zdrajców i parobków Makreli, Makarona czy Put ina, do tych,
którzy przynajmniej deklarują patriotyzm i niepodległość?
Dziwny jesteś.
Gdzie Twój mózg, że nie widzisz różnicy między "moherową babcią" w kościele z emeryturą 900zł,
a UB-watelką RP czy innego KoD-u broniącego świadczenia po mężu z UB, bo zostanie tylko 3 tys, a do tej pory było 12 tys.?


Twój PIS też nie widzi różnicy między ubekami a bohaterami.
Deuzbekizacja bohaterów operacji Samum

Zapytam tak jak ty jego. Gdzie twój mózg? Pisowski lemingu.
Reszty bzdur, które napisałeś nawet nie chce mi się obalać. Wielokrotnie już udowadniałem jakimi zakłamanymi k***ami i złodziejami jest PIS.

Tassadar

2017-09-05, 18:18
k***a, i co taki człowiek ma potem robić w życiu. Po co ma żyć. Pewnie ktoś znajdzie bardziej empatyczną odpowiedź ode mnie, ale k***a mać, według mnie najlepszym co można zrobić dla takiej istoty to aborcja. Mniej cierpienia dla wszystkich. Sory ale nie wierze że ci ludzie są szczęśliwi z taką aberracją w domu.

Stajan

2017-09-05, 18:27
Ja pie**olę znowu banda pojebów znalazła okazję żeby żreć się o politykę. Gdzie jest admin k***a ja się pytam??? Wystarczy napisać cokolwiek caps lockiem i po 5 min ma się bana na miesiąc, ale za rzeczy, które naprawdę wymagają interwencji to nawet warn nie poleci. Taką cudowną mamy administrację. ch*je na ropę, potrafią reagować dopiero gdy Het Stop dobiera im się do dupy. Kiedy ten portal przejdzie wreszcie jakieś odświeżenie? Taki Mila*os pomimo, że od dekady zarządzają nim gimbusy i obecnie dogorywa przeszedł przynajmniej 4 modernizacje a tutaj od zeszłego milenium ten sam syf. Stary szablon i skrypt oraz ch*jowy odtwarzacz, w którym nawet filmu nie da się porządnie przewinąć. Potraficie zrobić cokolwiek pożytecznego?