18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karbala - film o "bohaterskiej" okupacji

Anty_Blanty • 2015-07-01, 14:08
Uwaga uwaga, zrobili film o polskich i bułgarskich najemnikach, którzy najechali obce państwo, aby wprowadzić "demokrację" i przy okazji znaleźć broń masowego rażenia. Jak wiadomo broni nie znaleźli, a "demokrację" wprowadzają od 10 lat... W Karbali setki powstańców, broniąc swej ziemi walczyło w bitwie z polskimi i bułgarskimi żołdakami.
Co w tym sadystycznego?
To jak reklamują ten film. "Film o największej bitwie z udziałem polskich żołnierzy od czasów II Wojny Światowej" :idzwch*j:
Premiera 11 września :samoboj:



Dymekx

2015-07-01, 18:49
@Anty_Blanty nasi i inni najechali kraj ok. i zj***li tym samym bo otworzyli puszkę pandory, czyli tych twoich "rebeliantów" otóż to nie są rebelianci to są te same dzikusy które były trzymane w ryzach przez Osamę, dokładniej? to ci co drą pape "Allah akbar" przy każdym pie**olonym wystrzale. Dziękuję za uwagę wyimaginowany niedoszły członku kompanii reprezentacyjnej.

Nutzz

2015-07-01, 20:11
Nie Osamę tylko Saddama.
Mieszanie się w sprawy bliskiego wschodu było największym błędem zachodu jaki popełniono od czasów II Wojny Światowej... Z początkiem wyznaczonym na kreację sztucznego tworu jakim jest państwo Izrael.

fredum

2015-07-01, 22:22
Zaraz zaraz... jeśli jesteśmy w NATO i w innych ONZ to mamy obowiązek brać udział w danych operacjach. To działanie w interesie państwa.

Guzik

2015-07-01, 23:37
Panowie powiem wam tak - pie**olicie bez sensu. Pomijając już motywy ludzi, którzy jadą na misję...trzeba mieć zajebiste jaja żeby przetrwać coś takiego. Nie wiem ilu z was się chociaż pochyliło nad istotą wydarzenia ale w skrócie wyglądało to tak: Polacy i Bułgarzy sprawowali kontrolę nad ważnym miastem - Karbalą. Zaczęli się tam schodzić pielgrzymi a wraz z nimi terroryści. Ci w zamachu zabili 140 (!) "swoich" wiernych. W międzyczasie sp***olili iraccy żołnierze, więc Polacy z Bułgarami zostali tam sami (bo oficjalnie ich tam nie było) i musieli utrzymać pozycje. Przez 4 dni chłopaki odpierali zmasowane ataki nie ponosząc żadnych poważnych strat w ludziach. A po wszystkim ch*j w dupę, bo przecież wydarzenia nie było. Z tego co kojarzę to dopiero po tym jak sprawa wyszła na jaw to część żołnierzy dostała po cichu jakieś odznaczenia.
Jak ktoś chce poczytać to tutaj macie relację samych uczestników.

zakmen

2015-07-02, 04:25
@Anty_Blant

Jestem niski, lekko grubaśny, potrzebuję okularów żeby cokolwiek przeczytać, jestem chory na serce i nadal może mi się odnowić astma. Wiedzieli o tym wszystkim pomimo tego dostałem A. Jak się z tym czujesz ?

TheByQ

2015-07-02, 09:56
@remi1982 A ja jestem zwolennikiem, bo jak przyjdzie znowu ruski czy niemiec się wpieprzyć do Polski to wolę by bronił mnie ktoś z doświadczeniem, a nie p*zdeczka która strzelała tylko na strzelnicy, a pod ostrzałem się rozsypie psychicznie. Gdyby same ćwiczenia robiły z ciebie żołnierza to połowa graczy ASG mogłaby nazywać się żołnierzami.

Loaloa

2015-07-02, 15:15
Cytat:

Nie jestem zwolennikiem wysyłania Polskich Żołnierzy na misje zagraniczne. Ale mam jedno "ale". Za tych"polskich żołdaków i najemników" dałbym Ci w pysk.



Nie tylko żołdacy i najemnicy. Powiem więcej - kundelki na amerykańskiej smyczy i zwykli mordercy cywili. Amerykanie już się nauczyli, że czarną robotę najlepiej wykonuje się rękami żołdactwa z gównopaństewek, których władze będą z wdzięczności lizać amerykańskich panów po jajach za sam zaszczyt wzięcia udziału w "koalicji antyterrorystycznej".

tgdarek

2015-07-02, 17:20
No kufa za chłopaków..Pierwsza zmiana 2002
............
Pozdro od 18 B DS 6 B DS 1999

Bo...........io

2015-07-02, 17:53
ale gówno... znowu nasze podatk idą na kolejne kinematograficzne ciulstwo :homer: ...

The_Generat

2015-07-02, 18:11
Wolę, żeby z podatków żołnierze jeździli i napie**alali turbanów choćby z czystej fantazji postrzelania do ruchomych celów, niż żeby policjant przypie**alał 50-złotowy mandat staruszce, która przeszła przez jezdnię pod kątem 78 stopni a nie 90.

bleblebator1

2015-07-02, 18:53
remi1982 napisał/a:



Nie jestem zwolennikiem wysyłania Polskich Żołnierzy na misje zagraniczne. Ale mam jedno "ale". Za tych"polskich żołdaków i najemników" dałbym Ci w pysk.
Co, dali kategorię "D" na komisji i przestałeś lubić wojsko i żołnierzy? :mrgreen:



Napiszę to wprost.
Są niczym innym jak tylko najemnikami. Nie bronią nawet naszych gospodarczych interesów za granicą, ale interesów żydów i amerykanów. Za nasze podatki. A wszyscy nas tylko r*chają w dupę i wykorzystują jako mięso armatnie. Tak, wiem zobowiązania NATO, ale organizacja ta powstała po to, aby bronić swoich wewnętrznych granic, a nie kozojebcolandii

Fdslatghdlks

2015-07-02, 19:09
TheByQ napisał/a:

@remi1982 A ja jestem zwolennikiem, bo jak przyjdzie znowu ruski czy niemiec się wpieprzyć do Polski to wolę by bronił mnie ktoś z doświadczeniem, a nie p*zdeczka która strzelała tylko na strzelnicy, a pod ostrzałem się rozsypie psychicznie. Gdyby same ćwiczenia robiły z ciebie żołnierza to połowa graczy ASG mogłaby nazywać się żołnierzami.



Doświadczenie zdobyte w krajach islamskich ma się nijak do agresji na Polskę przez jakiegokolwiek sąsiada (w szczególności Rosję) to raz.

Dwa jak widzę nasze kochane "honkery" z plastiku, szpachli i chudszej blachy niż w matizie to z jednej strony stwierdzam, że trzeba mieć jaja ze stali, żeby wybrać się tym na misję do Iraku, a z drugiej jeszcze raz widać jakie zacofanie stanowimy na polu bitwy.

I nie pie**olcie, że jest inaczej bo byłem podtrepem na dwóch jednostkach i sp***oliłem z tego syfu. Za dużo ściemy, złodziejstwa, kumoterstwa i pijaństwa w jednym.
Lepszego reliktu ZSRR nie znajdziecie nigdzie.

kokos_123

2015-07-02, 19:56
Takie "black hawk down" kręcone przez polaków, tylko im budżetu na śmigłowce nie starczyło :D

Corporal_Grue

2015-07-02, 19:59
Byłem dwa razy w Afganistanie i powiem Wam jedno. ch*ja wiecie o tym systemie, jak to działa i dlaczego się tam jedzie i co jest po powrocie. Także najpierw jedzcie, przeżyjcie, wróćcie, a potem swoje mądrości wypisujcie, bo to co Wam powiedział kumpel, który zasłyszał od wujka, kuzyna, znajomego kumpla to bullshit. Pozdrawiam cieplutko "najemnik" ;)

blachus

2015-07-02, 20:03
"Oni" najechali? Jacy k***a oni? Kto to są ci ONI? :lol: To szeregowy Kowalski z kumplami wymyśla sobie jakieś inwazje na Iraki i Afganistany nudząc się w koszarach po porannej zaprawie? :lol: Cho Seba pojedziemy na wojnę, jak dobrze umotywujemy to nam zwrócą koszty :lol:

Co za naród ja pie**ole :lol: żadnego poczucia odpowiedzialności, żadnego poczucia przynależności, żadnego przyjmowania na klatę błędów swoich rodaków i oczywiście masowe sranie we własne gniazdo z dumą na pysku - spuścizna po wesołych czasach generałów na mównicach.
Wojsko się samo na wojny wysyła, politycy się sami wybierają albo spadają z kosmosu, polityka się sama kształtuje, decyzje same zapadają :lol: wszystko się samo kradnie albo kradną ONI, bo przecież nie my, nigdy w życiu :lol: żadnej pokory, wyciągania wniosków, 50% frekwencja i plucie na ONYCH bo napadli na Irak :lol:

Zamiast wyłuskać z siebie minimum pokory, przyznać się do wyboru ch*jowych władz, ch*jowej polityki, do mentalności która odbija się czkawką przy każdym starciu z radykalnym islamem, posypać głowę popiołem za dopuszczenie do wysłania polskiej armii do Iraku - ni ch*ja, dzisiaj każdy Janusz z Grażyną najmądrzejszy strateg, specjalista od ISIS, wszystko przewidział, na nic się nie zgadzał, przeciw wszystkiemu protestował :lol: Wszystko to robota głupich żołnierzyków
....z ustawowym zakazem babrania się w polityce :idzwch*j: