18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kara za złe parkowanie

krajsik • 2019-12-27, 19:03

polakwrocek

2019-12-28, 10:36
Black Snake napisał/a:

Niecałe pół miliona przejechane i taki śnieg to ledwo śnieżyk. Dorośniesz, kupisz coś co ma więcej niż 50 koni i zrozumies , że to tylko śnieg.



XD Może jak byś miał terenówkę , nie pie**olone combi.

Kristoff

2019-12-28, 11:35
ellsworth napisał/a:

Możesz miec koni jak w promie kosmicznym i ch*ja ci to da, jak tarcia nie ma to nigdzie nie pojedziesz. Coś ty na fizyce w szkole robił??



ocierał się o kolegę.

fieryangel

2019-12-28, 15:40
Black Snake napisał/a:

Niecałe pół miliona przejechane i taki śnieg to ledwo śnieżyk. Dorośniesz, kupisz coś co ma więcej niż 50 koni i zrozumies , że to tylko śnieg.



Co mają do tego konie?! Połamiesz plastiki i powyginasz blachy a się k***a z takiej zaspy nie wydostaniesz osobówką.
Terenówka może i predzej, ale co mają do tego te k***a konie?! j***nym Uralem też wyjedziesz ale CO MAJĄ DO TEGO k***A KONIE ?!?!

Pół miliona to masz ale w Euro Trucku 2 przejechane...

Murgen

2020-01-02, 13:59
kulawiec napisał/a:

Misiu, nawet 200koni ci nie pomoże. Może jak sobie łańcuch założysz. A i to jak jest twardy śnieg przed tobą, to jak dodasz gazu, co najwyżej zerwiesz łańcuchy i rozwalisz zakola. Nawet Zetor potrafi się zawiesić na zaspie. Takich specjalistów jak ty, omijam szerokim łukiem jak jest ostra zima. Kiedyś się litowałem, ale szkoda na nich sprzęgła. Spacer zimą dobrze robi na myślenie.



Niektórzy muszą się po prostu nauczyć na własnych błędach.

Halman

2020-01-05, 07:09
odgarnął ten śnieg jak mógł w danej sytuacji...