18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Umiem_modować

2020-09-10, 09:55
Tak samo powinni napie**alać tych co startują w kobiecym sporcie.

Cz...........as

2020-09-10, 10:14
Umiem_modować napisał/a:

Tak samo powinni napie**alać tych co startują w kobiecym sporcie.



Dlaczego? Przecież to jest najlepszy sposób na strollowanie lewackich sp***olin. Powinna się zebrać grupka mężczyzn, zmienić urzędowo płeć i rozj***ć wszystkie kobiece rekordy. Skoro debile dopuszczają wolny wybór co do płci, potrafią jeszcze protestować i wychodzić przez to na ulicę. Organizacje pozarządowe oraz rządy same w sobie uginają się pod naporem garstki zjebów... To nic tylko wykorzystać ich głupotę przeciwko nim.

Umiem_modować

2020-09-10, 12:21
no i co c**o tym trolowaniu? Poczujesz satysfakcję kosztem wszystkich kobiet, które nic nie osiągną mimo, że były najlepsze naswiecie? Te lewackie sp***oliny ( z tego co pamiętam to sam masz poglądy jak ci których na pokaz wyzywasz) będą się śmiać, że normalni ludzie się poniżają i w dodatku akceptują ich reguły. Ja nie mam tolerancji dla komuchow i nie zamierzam tolerować nikogo ktoidzie z nimi na układy.

Cz...........as

2020-09-10, 15:46
Umiem_modować napisał/a:

z tego co pamiętam to sam masz poglądy jak ci których na pokaz wyzywasz



źle pamiętasz ;-)

Jak by taka akcja miała miejsce to może do ludzi decyzyjnych by dotarło że sama koncepcja transpłciowego sportu jest zj***na. Na pewno miało by to większy wpływ na decyzje niż napie**alanie transów dechami po zawodach.

Umiem_modować

2020-09-10, 16:56
AyCaramba napisał/a:

źle pamiętasz
Jak by taka akcja miała miejsce to może do ludzi decyzyjnych by dotarło że sama koncepcja transpłciowego sportu jest zj***na. Na pewno miało by to większy wpływ na decyzje niż napie**alanie transów dechami po zawodach.



Przecież tego się nie wprowadza żeby to działało. Myślisz, że "decyzyjni" nie potrafią przewidzieć, ze mężczyzna będzi elepszy w sporcie od kobiety? Ludzi wierzących w Boga mozna łątwo zrozumiec, ale żeby wierzyć, że ktoś miał szczerre intencje wprowadzając traansów w kobiecy sport to już grubo.

TomekKTM

2020-09-10, 17:29
tą calą rafalale wysłać im

Cz...........as

2020-09-10, 18:30
Umiem_modować napisał/a:

Przecież tego się nie wprowadza żeby to działało.



:roll: chyba nie wychodzi Ci czytanie ze zrozumieniem. Nie pisałem że ktoś miał dobre intencje. Samo dopuszczenie transów było wynikiem sp***olenia umysłowego pewnych grup ludzi którzy krzykiem i źle zrozumianą tolerancją wymusili dopuszczanie transów do sportu. Ludzie decyzyjni mają świadomość ale i tak się uginają. Dlatego piszę żeby zrobić jeszcze większy cyrk, sp***olić do reszty i tak już zj***ny system.

Niech świat płonie.

tigerqaz

2020-09-10, 20:54
Do zobaczenia na hardzie już wkrótce :D

Pablitto91

2020-09-10, 21:49
Coś słaby ten wpie**ol. Operator kija to jakaś pierdoła

xsardas1212

2020-09-10, 21:52
Pablitto91 napisał/a:

Coś słaby ten wpie**ol. Operator kija to jakaś pierdoła



Raczej pie**olona Ciota.

Umiem_modować

2020-09-11, 11:57
AyCaramba napisał/a:

chyba nie wychodzi Ci czytanie ze zrozumieniem. Nie pisałem że ktoś miał dobre intencje. Samo dopuszczenie transów było wynikiem sp***olenia umysłowego pewnych grup ludzi którzy krzykiem i źle zrozumianą tolerancją wymusili dopuszczanie transów do sportu. Ludzie decyzyjni mają świadomość ale i tak się uginają. Dlatego piszę żeby zrobić jeszcze większy cyrk, sp***olić do reszty i tak już zj***ny system.
Niech świat płonie.



Niech pedofile adoptuja dzieci jak w Niemczech. Jakoś nie widzę by decyzyjni po tym eksperymencie coś zmienili. Jakoś nikt poglądów po tym na prawicowe nie zmienił, więc kogo ty chcesz oszukać. Daj jakiś przykłąd gdzie po egzekfowaniu lewicowego prawa się z niego wycofano.

Cz...........as

2020-09-11, 15:48
Dalej nie zauważyłeś w mojej wypowiedzi przesadnej reakcji społeczeństwa. To ona mogła by wpłynąć a nie samo wprowadzenie danego prawa. W przypadku zezwolenia na adopcję dzieci przez pedofili, ( nie słyszałem o tym, albo nie pamiętam o co dokładnie chodzi, daj jakiś link) przesadna reakcja polegała by na skrzyknięciu grupy pedofili, danie każdemu do adopcji dzieciaka i dymanie go na drugi dzień... A to by było raczej słabe. I jak widać od razu takie trollowanie nie nadaje się do każdego zj***nego prawa :-]