18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijskie samice...

Halman • 2020-09-09, 07:18

...pokrewne gatunkowo tym afroamerykańskim

Juzwa

2020-09-09, 08:25
Indiańce zawsze byli głupi. Sadystyczne debile nie potrafiące pisać i czytać. Powinni siedzieć w dżungli na swoich osranych dupach i jedynym elementem cywilizacyjnym powinny być dla nich więzienia.

DarioLee

2020-09-09, 13:25
jak ja ich k***a nienawidzę.. jak murzynów . spalić to ch*jostwo w p*zdu . Moze mają czasem fajne suki ale ch*j z nimi jak ogółem są sp***oleni

jacoob

2020-09-09, 15:42
Juzwa napisał/a:

Indiańce zawsze byli głupi. Sadystyczne debile nie potrafiące pisać i czytać. Powinni siedzieć w dżungli na swoich osranych dupach i jedynym elementem cywilizacyjnym powinny być dla nich więzienia.




W Brazylii chyba nie ma zbyt wielu indiańców, tam zdaje się jest taki miks, że ciężko znaleźć białego człowieka albo jakieś stworzenie czystej rasy (np. murzyna czy indianina).

JADARO

2020-09-09, 18:16
Widać suka ma coś do powiedzenia na faweli. Zesrane jak trzeba.

PaleStale

2020-09-09, 20:05
i weź później taką babe znajdź :D

piterzaut

2020-09-09, 20:22
U większości gatunków ssaków to z reguły samce rywalizują między sobą o prawo do kopulacji samic w stadzie i tym samym rozsiania swojej puli genowej. W przypadku Homo Sapiens Braziliensis to samice rywalizują o palmę pierwszeństwa w stadzie i prymat przy wyborze samca , który będzie z nią kopulował. Czytała Krystyna Czubówna.

piotrszymek

2020-09-09, 20:31
ale chyba najładniejsza z nich wszystkich.Dobre są takie ostre dupeczki.Pewnie w kakao ostro biorą

bob123

2020-09-09, 20:55
miala high ground mogla wygrac

borelli

2020-09-09, 23:26
Mieszkańcy Brazylii to potomkowie Portugalczyków, czyli rasy białej, ale jak widać zbyt długi pobyt w lesie tropikalnym sprawia, że zarówno zachowanie jak i skóra zmieniają się na czarne i człowiek cofa się w ewolucji do postaci australopiteka, jednak co ciekawe w drugą stronę to już nie działa, czarny w mieście nie stanie się biały.

Cezar87

2020-09-10, 00:18
borelli napisał/a:

Mieszkańcy Brazylii to potomkowie Portugalczyków, czyli rasy białej, ale jak widać zbyt długi pobyt w lesie tropikalnym sprawia, że zarówno zachowanie jak i skóra zmieniają się na czarne i człowiek cofa się w ewolucji do postaci australopiteka, jednak co ciekawe w drugą stronę to już nie działa, czarny w mieście nie stanie się biały.



Tyle w tych indiankach krwi portugalskiej co we mnie zydowskiej. To ze ja skolonizowali nie znaczy ze tam kazdy ma krew portulagalska. Porównaj sobie wielkosc obu panstw, nie wiem jak jurne by musialy byc te chlopy z portugalii aby kazda brazylijke zaliczyc :D A szczegolnie te mieszkajace w dżungli co do tej pory na widok bialego czlowieka z luku strzelaja bez ostrzezenia,

MrFalken

2020-09-10, 08:09
taaa, najlepiej za własną p*zdowatość szukać winy u laski, u niedobrych innych kolesi, w pogodzie i u Tuska...

lm65

2020-09-10, 20:09
Wyglądają jak z zespołu milli vanilli :)

Nekochii

2020-09-15, 19:13
Ciekawe o co poszło