18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kara - Quantic Dream

IksDe • 2012-08-02, 17:24
Ciekawy filmik powstały na potrzeby ukazania możliwości nowego silnika graficznego Heavy Rain, niemniej jednak warty uwagi ;-)

Słabe tłumaczenie, ale łatwo zrozumieć bez napisów :kawa:



Cytat:

Valorie Curry, wcielająca się w główną rolę w demonstracyjnym filmie "Kara", miała na swojej twarzy zamocowane około 90 czujników. Efekty można obserwować na niezwykle klimatycznej, siedmiominutowej animacji. Choć historia jest co najmniej wciągająca, prawdopodobnie nie dane będzie nam ujrzeć jej dalszego ciągu. David Cage wyraźnie mówi: "Kara nie jest tematem na następną grę. Tak samo postać, świat ani historia".





Aktorka i jej komputerowa wersja
:ok***a:
Szukałem po tagach, nie znalazłem.

pakicito

2012-08-02, 17:43
nie dość, że nieładna to jeszcze włosy jak chłop

andreez91

2012-08-02, 18:21
up@ pie**olisz niemniej jednak ten filmik widziałem już jakiś czas temu i uważam że jest to jeden z najlepszych filmików jaki widziałem ! myślę że fil na ten temat byłby hitem !

sadystycznie bolesny

2012-08-02, 18:23
Wygląda tak sztucznie i plastikowo, że masakra. Pierwsza lepsza postać z LA Noire wygląda o niebo lepiej (przy zachowaniu realistycznej mimiki na potrzeby gry)







snq321

2012-08-02, 18:38
Według mnie w tej grze pięknie odwzorowali pewną znaną postać:]
I jeszcze jaka tam była ścieżka dźwiękowa... Wspaniałe czasy !!



tulonbaar

2012-08-02, 19:30
A co powiecie na Beyond Two Souls i Ellen Page? BTW też Quantic Dream.



McMenel

2012-08-02, 20:02
Czy zawsze te tekstury nakładane muszą się świecić jak psu jajca ?? Pewnie to kwestia nierealnego oświetlania sceny przez zbyt zjaranych swoją pracą grafików.

Keijiro

2012-08-02, 20:34
pie**olicie i tak bym r*chał komputerową czy też nie

taziu

2012-08-02, 22:49
Bazuje na fajnym pomyśle i klimacie, ale doprawdy - technicznie jajek nie urywa. Jeżeli to ma czegoś dowodzić to właśnie tego, że konsole są już mocno z tyłu. Chciałbym zobaczyć jak w czasie rzeczywistym porusza się kilka takich postaci, mają swoją logikę, path finding i wykrywanie kolizji, na scenie oświetlają je dynamiczne światła, mamy wysokiej jakości miękkie cienie, interesujące particle, obiekty na fizyce, itd. To by odpowiadało warunkom gry akcji i wymagałoby sporej mocy obliczeniowej, której PS3 wcale nie ma za dużo.

PS: Autor tematu ma zapłon spóźniony o około rok.

IksDe

2012-08-02, 22:59
Bardziej o treść tu chodzi jednak a nie o jakość wykonania.

ph...........w5

2012-08-02, 23:01
@taziu pie**olisz.

@sadystycznie bolesny sztucznie i plastikowo to właśnie wygląda L.A. Noire.


Ciekawe czy c*pka się jej nawilża. Jak powstaną takie roboty to kobiety nie będą już potrzebne do niczego ;)

Nerfpl

2012-08-02, 23:09
Cytat:

What if client will complain



hehe, i wszystko jasne :doggy:

DarkBolo

2012-08-02, 23:14
Widziałem wcześniej, ale dalej tak samo imponujące. WOW