18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kara - Quantic Dream

IksDe • 2012-08-02, 17:24
Ciekawy filmik powstały na potrzeby ukazania możliwości nowego silnika graficznego Heavy Rain, niemniej jednak warty uwagi ;-)

Słabe tłumaczenie, ale łatwo zrozumieć bez napisów :kawa:



Cytat:

Valorie Curry, wcielająca się w główną rolę w demonstracyjnym filmie "Kara", miała na swojej twarzy zamocowane około 90 czujników. Efekty można obserwować na niezwykle klimatycznej, siedmiominutowej animacji. Choć historia jest co najmniej wciągająca, prawdopodobnie nie dane będzie nam ujrzeć jej dalszego ciągu. David Cage wyraźnie mówi: "Kara nie jest tematem na następną grę. Tak samo postać, świat ani historia".





Aktorka i jej komputerowa wersja
:ok***a:
Szukałem po tagach, nie znalazłem.

hycel

2012-08-02, 23:15
Ja pie**ole. Chciałem napisać, że przydałaby mi się taka do... No mniejsza.
Ale gdy obejrzałem całe, to, to k***a wymiękłem. Smutne i prawdziwe a jednocześnie piękna aluzja, a wręcz analogia do dzisiejszego świata, gdzie myślenie jest karane.

k***a, chyba się starzeje.

dziarski

2012-08-02, 23:33
"mogę pilnować domu, zajmować się gotowaniem, pilnować dzieci czy też organizować spotkania. Mówię w trzystu językach i jestem do twojej dyspozycji jako partner seksualny."

Dla czego każda kobieta nie może mieć takiego podejścia? :D

DarkBolo

2012-08-03, 00:09
było było, sam dodałem. Twoja wersja weszła na główną, bo ma napisy PL... Dyskryminacja.

fsdfsdsf

2012-08-03, 00:19
Chętnie obejrzał bym pelnometrazowy film podobny do tej animacji. Szkoda że powstaje 100 komedii romantycznych rocznie, a nie ma filmow w tym stylu

tRampcoRe

2012-08-03, 00:38
piwo za fabułe, a grafa ch*jowa

RadzioC

2012-08-03, 01:17
daje do myślenia ....

cysio0407

2012-08-03, 01:30
Jednym słowem robot-kobieta, który strasznie długo żyje, jest mądry, zna mnóstwo języków i jeszcze do tego myśli, fajna zabawka dla masochistów, rodzinka która to kupi wyda mnóstwo kasy, a za to będzie miała przej***ne przez 6 pokoleń. Ale robot zdejmujący i zakładający "jej" stanik swoją drogą nie jest taki zły.

donald207

2012-08-03, 01:41
w sumie sam nie wiem - czy się cieszyć, że nie doczekam czasów takich androidów na ulicach, czy żałować bo ciekawe jak to by wyglądało.

Zl...........ny

2012-08-03, 04:57

jpdl

2012-08-03, 05:08
Ale co że to jest real time render? Bo nie za bardzo rozumiem. Jeśli tak to niech wypuszczą demko zamiast silnika, a jeśli nie to nie ma co się zachwycać bo jak na animację to jest lipa...

@sadystycznie bolesny Ty chyba sobie żartujesz, ta gra ma wymagania graficzne z dupy wzięte, a wygląda jak gówno. Już mi się lepiej podobały postacie z pierwszej części mafii - co prawda modele tam mają z 5 trójkątów, ale są tak zajebiście oteksturowane, że do tej pory wygląda ładnie, choć ma swoje lata...

misiekzmarsa

2012-08-06, 16:58
Tak mi się jakoś skojarzyło.