18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ka­ra jest także rodza­jem lekarstwa...

~olivier • 2017-02-13, 23:10
Szybki osąd na złodzieju złapanym na gorącym...


gustav665

2017-02-14, 00:17
w tej brazylii to chyba internetu nie mają. Trzeba mieć jaja żeby być tam złodziejem

cuurniprime

2017-02-14, 01:28
A to nie jest przypadkiem jakiś poprawczak? Same młode łebki i 2 typów chętnych do pomiatania. Poza tym złodziei zwykle biją kijem po łapach. Ot i mam k***a zagwozdkę :-?

maksymilian45

2017-02-14, 04:21
Ma ktoś jakiś udokumentowany przypadek nawrócenia się złodzieja po wpie**olu? Czy osobnik na filmie będący w skrajnym ubóstwie ( tak przypuszczam ) przestanie kraść?

C.Z.E.S.I.E.K

2017-02-14, 07:50
gustav665 napisał/a:

w tej brazylii to chyba internetu nie mają. Trzeba mieć jaja żeby być tam złodziejem


W tym przypadku podejrzewam, że akcja nie ma miejsca w Brazylii, lecz w Tajlandii bądź Indonezji.
maksymilian45 napisał/a:

Ma ktoś jakiś udokumentowany przypadek nawrócenia się złodzieja po wpie**olu?


Zasadniczo, ciężko kraść mając odcięte ręce. Taki delikwent zwykle umiera nie z głodu, a na gangrenę.

elfis

2017-02-14, 08:07
operacja plastyczna złodzieja aby nikt go nie poznał w prztszłości

SirMajkel

2017-02-14, 10:29
skoro tacy są prawi to dlaczego u nich taka korupcja wszędzie? Rząd i policja są skorumpowane ponad wszystko.

mm...........al

2017-02-14, 10:44
Ja nie mam nic przeciwko różnie pojętym chłostom, czy rąk ujebywaniu, ale k***a bądźmy szerzy, to nie ma nic wspollnego z wymierzaniem kary. To jest banda tchórzy, która chce komuś spuścić porządny wpie**ol pod pretekstem wymierzania sprawiedliwości :D Chcą zobaczyć jacy twardzi sa i jak szybko gęba puchnie jak sie kopa zajebie kolesiowi na glebie :D


~Velture

2017-02-14, 10:58
Wyobraźcie sobie gdyby w Polsce tak karano każdego złodzieja. 3/4 sejmu by było puste.

BrekiBMW

2017-02-14, 13:08
lekka przesada, zamiast dać mu nauczkę by go bolało leją żeby chyba zatłuc... jeśli nikogo nie zabił tylko coś zwinął to nie należy mu się śmierć, bez przesady, u nas za zabicie kogoś czasem nawet nie dostają odsiadki tylko zawiasy

OxY

2017-02-14, 13:16
Piękny samosąd :D
Prawdę powiedziawszy większą nauką bądź lekarstwem byłoby wielokrotne połamanie rąk i nóg a nie robienie warzywa z typa. Nawet nie wie kto mu wj***ł :D

Logiczny

2017-02-14, 13:51
Jest jakimś rozwiązaniem za złodziejstwo i sadyzm:

- najpierw uwalić palca

- za drugim razem dłoń

- potem rękę

- potem drugą


za gwałt i pedofilię:


- operacyjnie pozbawić jądra

- wypalić na czole znaczek

- potem drugiego

- potem członka


za morderstwo:

- pozbawić np ucha

- potem oka

- potem drugiego


za ploty i pomówienie:

- rozciąć język

- potem upieprzyc połówkę

- potem resztę jęzora


Przy tym wszystkim trzeba by stosować podobne kary dot. świadków i zeznających przeciwko delikwentowi, żeby wykluczyć jakąś mściwość na bogu ducha winnym człowieku


Takie postępowanie jest na pewno praktyczne. Nie tylko działa prewencyjnie, ale też ostrzega innych. Gdyby bowiem wszyscy widzieli faceta z wypalonym znaczkiem to mogliby odpowiednio reagować ostrożnością. Przy czym mściwość także musiałaby być karana.

Tylko niestety, te metody są niezbyt humanitarne. Musiałyby za nimi iść w parze ewentualnie metody edukacyjne tj. uczenie szacunku do innego człowieka od najmłodszych lat, poszanowanie człowieka nie za ilość kasy a za jego działania, mądrość, oczytanie, inteligencję itd. No, generalnie wystepuje tu naprawdę wiele czynników ale myślę, że jest to do zrealizowania w świecie trochę bardziej zbliżonym do ideału.

cześć


lechuakd1

2017-02-14, 14:39
No wyleczyli go z życia :)

Mom and Death

2017-02-14, 15:31
Czasami jak patrzę na te samosądy to nie dowierzam że to się dzieje naprawdę.

jetstar

2017-02-14, 16:43
Może to trochę zwierzęce zachowanie, ale myślę że lepiej się sprawdza niż paragrafy którymi straszą ;)