18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kara dla TVN

WonsatyDrwal • 2013-07-02, 16:58
telewizja TVN zapłaci pół miliona złotych kary za znieważenie Polskiej flagi na swojej antenie w programie Kuby Wojewódzkiego. Moim skromnym zdaniem kara jest zbyt mała jak ta telewizję o tak wielkim zasięgu, POZDRO SADOLE

MCMerci

2013-07-03, 08:25
BongMan napisał/a:


Idąc tym tokiem rozumowania. Są takie papierki z portretem króla, znakiem wodnym i jakimiś tam cyferkami. To tylko kawałek papieru. NIC WIĘCEJ. Jeśli masz jakieś, to rozdaj je ludziom, albo najlepiej wyślij do mnie.

Kurde, z tymi debilami trzeba gadać jak z dziećmi, na przykładach, bo inaczej nie dociera...


BongMan cóż, a najgorsze jest to, że większość wyborców to takie debile. Nie dość że mają w dupie patriotyzm i symbole narodowe (pamiętna akcja Ożeu Mosze) i dla nich nie różni się niczym biało-czerwona flaga od różowej z orzełkiem i nasranym gównem, to jeszcze ci debile nabierają się na zwykłe obietnice POPiSów, które tylko zmieniają stołki po sobie nawzajem.
Japie**ole...

jolmen13

2013-07-03, 20:42
@up nie żebym się czepiał, ale w rubryce "skąd" nie masz napisane "Z Polski", czy z jakiegoś polskiego miasta... ale trochę coś innego Panie Patrioto.

St...........el

2013-07-03, 23:08
O k***a, ile idiotów tutaj. Kto jest od tego, by decydować co możesz łaskawie zrobić? Stało się coś? Moim zdaniem wolność słowa i wypowiedzi powinna również zezwalać na takie rzeczy. To tylko kawałek patyka z materiałem. Ogarnijcie się popie**oleńcy.