18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kara dla TVN

WonsatyDrwal • 2013-07-02, 16:58
telewizja TVN zapłaci pół miliona złotych kary za znieważenie Polskiej flagi na swojej antenie w programie Kuby Wojewódzkiego. Moim skromnym zdaniem kara jest zbyt mała jak ta telewizję o tak wielkim zasięgu, POZDRO SADOLE

thewhitestar

2013-07-02, 20:22
Warto jednak pamiętać że to NIE Wojewódzki wsadził a jego gość, sam zaś Wojewódzki się temu sprzeciwiał. Tak gwoli wyjaśnienia dla hejterów.

KlinikaAborcyjna

2013-07-02, 20:24
BongMan napisał/a:

Nie stację telewizyjną powinni sądzić, tylko jego. Powinien iść siedzieć. Choćby na parę miesięcy. Celebryta, do tego taki cwaniaczek, który znieważył symbole narodowe - tak by mu dupsko zjechali, że przez rok by nie usiadł.



Nie BongMan nie masz tak do końca racji , zgadzam się że powinni sądzić wojewódzkiego ale też tvn powinien beknąć za ten jego wybryk . Jako jego pracodawca są współodpowiedzialni i dlatego zostali ukarani .

LICH0

2013-07-02, 20:25
Tylko 0,5 mln ??!! Miliard dla tych kłamców to mało!

Te...........ed

2013-07-02, 20:27
Powinni stracić koncesję za coś takiego, k***y j***ne. Dużo zrozumiem, żarty o Polsce, jakieś tekst, które naszej przepięknej ojczyzny nie chwalą, bo każdy może mieć swoje poglądy. Bezczeszczenie symboli narodowych to jednak przesada. Niech mu jacyś Narodowcy rozk***ią to jego Ferrari...

Wendo

2013-07-02, 20:43
Debil i pajac. Kiedyś może był zabawny, ale teraz szoruje brzuchem po dnie.
Stary zidiociały cwe*. Teraz z jego "tokszoł" taka rozrywka jak z mojej dupy betoniarka - coś leci, ale gówno to wszystko warte :/

thewhitestar

2013-07-02, 21:01
Hmm... festiwal bluzgów trwa nadal. Wszyscy tak narzekacie (słusznie btw) na tvnowskie wiadomości że manipulują a durni ludzie nie sprawdzają i w to wierzą. Tak samo niestety jest z autorem tego tematu i z wami. Autor nie podając nigdzie info że to nie Wojewódzki wsadzał i dodatkowo się sprzeciwiał sugeruje jakoby właśnie to on tak zrobił. A masa debili z automatu zaczyna na nim pojazd. Sam mam na gościa w sumie wyj***ne, ale wk***ia mnie jak się nakręca jakąś taką... hm.. spiralę nienawiści i bluzgów na bogu ducha winnego Wojewódzkiego.

BongMan

2013-07-02, 21:03
umcumcpolowka napisał/a:

Wsadziłbym flagę w dziesięć gówien. Gest wyjęty z kontekstu, a tu patryjioci hejtują ile wlezie.


Znieważanie symboli narodowych to przestępstwo, które jest wymienione w kodeksie karnym. Ktoś ci matkę zamorduje, morderstwo jest przestępstwem, a debil twojego pokroju powie, że to "gest wyjęty kontekstu" i żeby sprawcy nie karać. k***a, imbecyl skończony.

ellsworth

2013-07-02, 22:15
BongMan napisał/a:


Znieważanie symboli narodowych to przestępstwo, które jest wymienione w kodeksie karnym. Ktoś ci matkę zamorduje, morderstwo jest przestępstwem, a debil twojego pokroju powie, że to "gest wyjęty kontekstu" i żeby sprawcy nie karać. k***a, imbecyl skończony.


Ale ci wyprali mózg! Porównujesz człowieka do jakiejś kilkukolorowej szmaty?? A jakby na tej 'świętej' fladze postawił niebieską kropkę to już by nie był 'cudowny' symbol narodowy, choć nie różniłby się prawie niczym. Dalej byłby to kawałek bawełny. NIC WIĘCEJ.

jolmen13

2013-07-02, 22:17
A mnie właśnie ciekawi ten kontekst bo jakby np. Wojewódzki powiedział: "Pokaże wam drodzy widzowie co robi rząd z naszym krajem" i wtedy wetknął flagę w gówno, to miałoby to jakieś tam uzasadnienie. (wiem wiem, Wojewódzka tak by nie powiedział). Co nie zmienia faktu, że chciałbym poznać kontekst tego zdarzenia. Może mnie jakiś doinformowany Sadysta oświecić?

atha

2013-07-02, 22:21
Dla nich pół miliona to jak dla mnie piwo. (Na sadolu, bo na prawdziwe mnie nie stać)

shadyville

2013-07-02, 22:23
A powinni w imię zasady "Oko za oko, ząb za ząb" wsadzić mu morde w gówno w telewizji :D

Castagiro

2013-07-02, 22:24
To od razu oddajmy do sądu tych 460 baranów, za to, że nad takim gównem znajduje się flaga.

BongMan

2013-07-02, 22:35
ellsworth napisał/a:

Ale ci wyprali mózg! Porównujesz człowieka do jakiejś kilkukolorowej szmaty?? A jakby na tej 'świętej' fladze postawił niebieską kropkę to już by nie był 'cudowny' symbol narodowy, choć nie różniłby się prawie niczym. Dalej byłby to kawałek bawełny. NIC WIĘCEJ.


Idąc tym tokiem rozumowania. Są takie papierki z portretem króla, znakiem wodnym i jakimiś tam cyferkami. To tylko kawałek papieru. NIC WIĘCEJ. Jeśli masz jakieś, to rozdaj je ludziom, albo najlepiej wyślij do mnie.

Kurde, z tymi debilami trzeba gadać jak z dziećmi, na przykładach, bo inaczej nie dociera...

Loaloa

2013-07-02, 22:57
Większość z was, co mnie zresztą nie dziwi, to banda tępych tłuków, którzy łykną każdą brednię podaną przez jednego z was, nawet nie zadając sobie trudu sprawdzenia wiarygodności wiadomości, nie mówiąc już o kontekście. Tak ochoczo hejtujecie na "lemingów", a sami jesteście znacznie głupsi. Bawi mnie wasz ból dup, miejcie na uwadze, że dla TVNu pół bańki to mniej niż dla was 5 dych za picie piwa w parku. Żałosny kraik, żałosny sąd, żałosna kara, żałosne głupki cieszące się z niej. Chcielibyście Wojewódzkiego wsadzić do więzienia, a jedyne co możecie, to wsadzić sobie w dupę kolejną flagę. Wojewódzki całą akcję zrobił (o ile się nie mylę z Raczkowskim po to właśnie, by zwrócić uwagę na permanentny syf w Polsce, zasrane chodniki, walające się śmieci i fakt, że nikomu z dumnego narodu przedmurza chrześcijaństwa najwyraźniej taka sytuacja nie przeszkadza. No, ale tego typu akcja ma szansę dotrzeć do inteligentnego odbiorcy, zdolnego do refleksji nad pewnymi sprawami. Niestety jak zwykle mordy rozdarł najparszywszy gatunek widzów - tępe katonaziolskie tłumoki, które w mózgach mają tylko 3 komórki - zbuk, fetor i zgnilizna, a jakakolwiek choćby na milimetr głęboka aluzja zwyczajnie do nich nie trafia. Sąd tego dziadowskiego i żałosnego kraiku też się popisał dowalając karę prywatnej stacji za pokazanie prawdy o mieszkańcach tej ziemi. No cóż, pewnie sędziowie zamiast na wykładach byli na rekolekcjach i umknęła im możliwość interpretacji czynu. Najlepsze było uzasadnienie wyroku. Otóż niezawisły sąd w swej nieskończonej mądrości był łaskaw zauważyć, że do znieważenia flagi doszło, gdyż... program Wojewódzkiego miał charakter informacyjno-publicystyczny, a nie rozrywkowy. Aha, czyli ten am czyn wetknięcia flagi w psie gówno zaprezentowany np. podczas kabaretonu już tej flagi by nie obrażał. Zaiste krynice mądrości i cnót wszelakich pracują w polskich sądach. Dobra, i tak za dużo napisałem, by przeciętny użytkownik tego portalu mógł całość zrozumieć, więc już kończę. To i tak rzucanie pereł przed wieprze, sam nie wiem po co to piszę.

judasz1234

2013-07-03, 00:15
o kierwa ilu true patriotów tu mamy