18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kąpiele z ISIS. Czekamy na filmiki.

devonisch • 2016-05-20, 12:59
O nowych, szokujących praktykach islamistów piszą brytyjskie media. Jak informują, ostatni raz taką metodę dokonywania egzekucji zastosowano wobec osób podejrzewanych o szpiegostwo na rzecz Iraku.

Źródło, na które powołuje się brytyjska prasa twierdzi, że w ten sposób zostało zamordowanych 25 osób.

Członkowie ISIS związali każdą osobę liną, a później zanurzyli w kadzi z kwasem azotowym i trzymali tam ciała tak długo, aż się kompletnie rozpuściły - informuje anonimowe źródło.

GDZIE SĄ NAGRANIA TYCH KĄPIELI JA SIĘ PYTAM !

Źródło: rmf24.pl

bli3

2016-05-20, 13:06
ja bym wolał nagranie - jak cały bliski wschód
(araby, żydki i wszelkie ścierwo) wyparowuje
po eksplozji Enola Gay II.

TT4

2016-05-20, 13:25
up Enola Gay to był samolot, który przewoził bombę Little Boy zrzuconą na Hiroszimę. Fat Mana na Nagasaki zrzucił z kolei samolot nazwany przez załogę Bockscar. Niewiele by wyparowało po eksplozji ww samolotów.

mygyry

2016-05-20, 13:50
Skąd oni k***a na pustyni, biorą takie specyfiki jak kwas azotowy

ro...........24

2016-05-20, 13:56
W końcu brudasy zrozumieli że higiena to podstawa

korinogaro

2016-05-20, 14:52
Wiem że brzmi to okropnie, ale kwas azotowy jest tak silny że w ciągu sekund spala nerwy, a początkowy impuls bólowy powoduje że mózg zwyczajnie wyłącza ośrodki bólu. To samo się dzieje u osób które np. zostały złapane przez gorący podmuch np. wybuchającej cysterny.

eligurf

2016-05-20, 23:18
Amatorzy. Rozpuszczanie ciała w kwasie azotowym trwa długo, nie wiem może nawet kilka tygodni. Film z tego byłby mało porywający. Samo zabicie trwa krótko, choć też mówiąc krótko do przyjemnych nie należy.

W ogóle rozpuszczenie ciała człowieka w jakimś związku chemicznym jest cholernie trudne, stąd żaden rozsądny morderca nie pozbywa się w ten sposób ofiary. Nawet gotowanie w ługu to kilka dni, nie mówiąc o potrzebnej energii do podgrzewania takiego kotła, ogólnym syfie i oparach. Najszybciej to chyba zatrudnić jakieś małe robactwo (bo psy czy większe gówna porozwlekają kości), i wtedy zostaje tylko szkielet, co już w kwasach rozpuścić jest łatwiej, choć też nie banalnie.

buczkog

2016-05-21, 00:45
Ług sodowy tzw. popularny kret NaOh dość szybko rozpuszcza mięsko lecz niestety kości pozostają. Do rozpuszczenia reszty czyli kości składających się głównie z wapnia Ca potrzeba kwasu solnego HCL.

koxu42

2016-05-21, 00:50
Widze znawcy ds. pozbywania sie ciał są obecni na sadolu...no no ciekawie sie robi.

ke...........rx

2016-05-21, 00:53
Można rzucić zwłoki świniom. Efektownie, efektywnie, tanio, z pożytkiem dla tuczników. Ew. mięso przemielić i zrobić z niego kebaba.

Miles87

2016-05-21, 00:58
@bli3
popisałeś się niesamowitą głupotą za co otrzymasz 88 miejsce w szeregu prawicowych idiotów tego portalu.

donttalk

2016-05-21, 01:20
Zbyt kontrowersyjne nagrania żeby przetrwały w popularnych sieciach kilka minut. Według mnie(żeby nie pisać: PO mojemu). Trzymajcie się.

skin88

2016-05-21, 05:36
k***a, wczoraj szukałem, nie ma, może jeszcze, może wcale nie będzie, a szkoda bo zawsze chciałem zobaczyć coś takiego :cry:

Brackibrat

2016-05-21, 09:03
@mygry od wujka Obamy