18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kąpiele z ISIS. Czekamy na filmiki.

devonisch • 2016-05-20, 12:59
O nowych, szokujących praktykach islamistów piszą brytyjskie media. Jak informują, ostatni raz taką metodę dokonywania egzekucji zastosowano wobec osób podejrzewanych o szpiegostwo na rzecz Iraku.

Źródło, na które powołuje się brytyjska prasa twierdzi, że w ten sposób zostało zamordowanych 25 osób.

Członkowie ISIS związali każdą osobę liną, a później zanurzyli w kadzi z kwasem azotowym i trzymali tam ciała tak długo, aż się kompletnie rozpuściły - informuje anonimowe źródło.

GDZIE SĄ NAGRANIA TYCH KĄPIELI JA SIĘ PYTAM !

Źródło: rmf24.pl

eligurf

2016-05-21, 09:29
up@skin88
Poszukaj kadzi z kwasem, załóż gogle żebyś widział i skocz do niej, jaki problem.

@koxu42
Dlaczego od razu znawcy od pozbywania się ciał? Ług sodowy popularnie stosuje się w preparacji aparatów kopulacyjnych owadów w entomologii (oczyszcza z mięska i tłuszczów zostawia chitynę), stąd wiem że to działa wolno i bez podgrzania to nawet przy 1 mm odwłoku to długie godziny. Podobnie wcale nie jest łatwe usunięcie resztek tkanek z czaszek czy innych preparowanych kości zwierząt. Generalnie jak się chce mieć super czaszkę to najlepiej zakopać w jakimś miejscu tak na 20 cm i po pół roku jak dobrze to porosną rośliny (więc zima się nie liczy). Można wyjmować wypłukać wodą i jeśli trzeba włożyć do wybielacza

ePeeL

2016-05-21, 13:48
@Tomitomala4

Boxcar*. Taki tylko drobny błąd, ale gadanie konkretne :D

35i

2016-05-21, 17:03
Kuriki, za OMD piwko. Aż mi się łezka w oku zakręciła. Jak powiedział grzyb, to były czasy.

Erato.

2016-05-23, 00:04
mygyry napisał/a:

Skąd oni k***a na pustyni, biorą takie specyfiki jak kwas azotowy



Mają dilera do którego dzwonią po temat, a ten z kolei im mota. - Siema, masz zmotać pół kawasa? Ok, do zoba tam gdzie zawsze, emasz zią.