18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kanibalizm

phrontch • 2020-05-24, 22:52
Ciekawe, co na to weganie?




hellbwoi

2020-05-25, 02:22
radek225 napisał/a:

Jak ja kocham takie pie**olenie.... KOT to nie PIES, i 80% dresów, Januszy, cebulaków i innych debili tego nie zrozumie i ch*j im w dupę. Z kanarka nie zrobisz orła, z nosorożca nie zrobisz pegaza dlatego, że ma róg na nosie. Z wieloryba nie zrobisz ryby, a żyrafy konia...



bo widzisz ludziom pojąć trudno, ze kot moze miec na cos ochote lub nie, i pozniej sie dziwa ze podrapal, jak dżesika nie bedzie chciała seksów też powie ze ma okres albo focha strzeli, ale seba nie zrozumie bo ma mu dac tu i teraz.. nie zgodze sie ze kotow nie mozna nauczyc "sztuczek" można, tylko inaczej się do tego podchodzi.. ale to inna bajka.. zaraz i tak zleca sie gimbazy co to nie nawidza pchlarzy bo ich podrapal a ich laska to szmata bo sie dzis r*chac nie chce p*zda jedna wiec na k***y pojde... daj wiec pokoj na sadolu rozprawiac o kotach a i psy dla poligona ostaw.

CzerstWybut

2020-05-25, 02:23
dr_dex napisał/a:

Ja pie**ole - niezle masz naj***ne w bani jak wstawiasz teksty typu: kot cie wyznaczy, jest indywidualista, chodzi swoimi drogami itp itd. Ogolnie to rece opadaja. Zrozum ze kot to zwierze: tak samo jak pies, papuga, szynszyl czy murzyn. Zwierze MA CIE SZANOWAC I WIEDZIEC ZE JESTES WAZNIEJSZYM W STADZIE a nie wyznaczac jakies poj***ne granice, bo qrwa jest indywidualista. Jak jest to niech wypie**ala. Ja osobiscie kota to lubie od czasu do czasu przejechac. Tak dla zasady, bo wyszedl na droge, nie chce zejsc (moze qrwa dlatego, ze jak to piszesz na swoje JA i jeszcze mnie nie wyznaczyl). Jakby nie bylo - jebac to. Nie wyznaczyl mnie, to moje opony wyznaczyly jego



Tu to musisz być naprawdę sprawny umysłowo... skoro chcesz być ważniejszy w stadzie to sobie zamieszkaj k***a z bobrem, waranem, nosorożcem cY innym k***a zwierzęciem co ma na te twoje stado wyj***ne jaja. Jak chcesz mieć posłuszne zwierze i czuć sie super gość w twoim stadzie t9 sobie wejś psa, konia lub delfina vo te zwierzaki cię bedą sluchac. Cieżko ci pojąć nature że większość zwierząt nie słucha glupszego od sisbie jak w tym przypadku człowieka :) albo zamieszkaj z kamieniem, kamień cie będzie słuchał i leżał cały czas

:lol:

dr_dex

2020-05-25, 02:50
Daster napisał/a:

Tu to musisz być naprawdę sprawny umysłowo... skoro chcesz być ważniejszy w stadzie to sobie zamieszkaj k***a z bobrem, waranem, nosorożcem cY innym k***a zwierzęciem co ma na te twoje stado wyj***ne jaja. Jak chcesz mieć posłuszne zwierze i czuć sie super gość w twoim stadzie t9 sobie wejś psa, konia lub delfina vo te zwierzaki cię bedą sluchac. Cieżko ci pojąć nature że większość zwierząt nie słucha glupszego od sisbie jak w tym przypadku człowieka albo zamieszkaj z kamieniem, kamień cie będzie słuchał i leżał cały czas



Ja pie**ole - rece opaaja czytajac takiego debila. Dzis wieczorem r*cham twoją starą - powiem jej, że zrobiła w ch*j błąd, ze cie nie wyskrobała ....

roman970227

2020-05-25, 06:04
Nic dziwnego. Kura tylko zaobaczy krew to dostaje pie**olca

Xaka

2020-05-25, 06:32
Właśnie to chciałem rano zobaczyć, jak kura kurę wpie**ala. Dziękuję

Tom9310

2020-05-25, 06:55
radek225 napisał/a:

Zastanawialiście się nad tym, czy dinozaury wyginęły 65 milionów lat temu? Co, wielki asteroida jebnął w Ziemię i wszystkie dinusie poszły się kochać? Jak mawia klasyk - nic bardziej mylnego. Niektóre dinozaury przeżyły i mają się świetnie. Ptaki to dinozaury, w większości po prostu dostosowane ewolucyjnie do lotu. Ptaki są teropodami, a konkretniej maniraptorami. Teropodami były także allozaury, welociraptoty czy ikoniczny wręcz dinozaur - t-rex. Porównajcie sobie oskubanego kurczaka i małego maniraptora. Do odtworzenia chodu tyranozaura posłużono się właśnie kurą. Po co to piszę? Może i kury nie grzeszą inteligencją (stąd powiedzenie kurzy/ptasi móżdżek), ale prawdziwej natury drapieżnika nie oszukasz . Głupi kurczak fermowy ma więcej wspólnego z kredowym potworem, niż może się wam wydawać. Mruczący kotek łaszący się o nogę też ma bardzo dużo wspólnego z potężnym tygrysem, czy lwem.



No okej ostatnimi czasy to jest jak najbardziej trafne sformułowanie, ale nie zapominajmy że ogólnie dinozaury to były również gady

;-)

Artixxxx

2020-05-25, 08:00





Niby kury a wszystko winne koty :P

Jokerd

2020-05-25, 10:05
radek225 napisał/a:

Zastanawialiście się nad tym, czy dinozaury wyginęły 65 milionów lat temu? Co, wielki asteroida jebnął w Ziemię i wszystkie dinusie poszły się kochać? Jak mawia klasyk - nic bardziej mylnego. Niektóre dinozaury przeżyły i mają się świetnie. Ptaki to dinozaury, w większości po prostu dostosowane ewolucyjnie do lotu. Ptaki są teropodami, a konkretniej maniraptorami. Teropodami były także allozaury, welociraptoty czy ikoniczny wręcz dinozaur - t-rex. Porównajcie sobie oskubanego kurczaka i małego maniraptora. Do odtworzenia chodu tyranozaura posłużono się właśnie kurą. Po co to piszę? Może i kury nie grzeszą inteligencją (stąd powiedzenie kurzy/ptasi móżdżek), ale prawdziwej natury drapieżnika nie oszukasz . Głupi kurczak fermowy ma więcej wspólnego z kredowym potworem, niż może się wam wydawać. Mruczący kotek łaszący się o nogę też ma bardzo dużo wspólnego z potężnym tygrysem, czy lwem.



Dinozaury wyginely bo kury je wpie**olily.

An4lTerror

2020-05-25, 10:31
radek225 napisał/a:

Zastanawialiście się nad tym, czy dinozaury wyginęły 65 milionów lat temu? Co, wielki asteroida jebnął w Ziemię i wszystkie dinusie poszły się kochać? Jak mawia klasyk - nic bardziej mylnego. Niektóre dinozaury przeżyły i mają się świetnie. Ptaki to dinozaury, w większości po prostu dostosowane ewolucyjnie do lotu. Ptaki są teropodami, a konkretniej maniraptorami. Teropodami były także allozaury, welociraptoty czy ikoniczny wręcz dinozaur - t-rex. Porównajcie sobie oskubanego kurczaka i małego maniraptora. Do odtworzenia chodu tyranozaura posłużono się właśnie kurą. Po co to piszę? Może i kury nie grzeszą inteligencją (stąd powiedzenie kurzy/ptasi móżdżek), ale prawdziwej natury drapieżnika nie oszukasz . Głupi kurczak fermowy ma więcej wspólnego z kredowym potworem, niż może się wam wydawać. Mruczący kotek łaszący się o nogę też ma bardzo dużo wspólnego z potężnym tygrysem, czy lwem.



Zajebista rozkmina. Pozdrawiam!

radek225

2020-05-25, 10:58
dr_dex napisał/a:

Ja pie**ole - niezle masz naj***ne w bani jak wstawiasz teksty typu: kot cie wyznaczy, jest indywidualista, chodzi swoimi drogami itp itd. Ogolnie to rece opadaja. Zrozum ze kot to zwierze: tak samo jak pies, papuga, szynszyl czy murzyn. Zwierze MA CIE SZANOWAC I WIEDZIEC ZE JESTES WAZNIEJSZYM W STADZIE a nie wyznaczac jakies poj***ne granice, bo qrwa jest indywidualista. Jak jest to niech wypie**ala. Ja osobiscie kota to lubie od czasu do czasu przejechac. Tak dla zasady, bo wyszedl na droge, nie chce zejsc (moze qrwa dlatego, ze jak to piszesz na swoje JA i jeszcze mnie nie wyznaczyl). Jakby nie bylo - jebac to. Nie wyznaczyl mnie, to moje opony wyznaczyly jego



A kim ja k***a jestem, by tworzyć jakąś hierarchię wartości z kotem? Kotem alfa, czy co? Dzikie koty prowadzą samotny tryb życia, nie łączą się w grupy i nie wyznaczają przewodnika. Kot to nie wilki, czy psy tworzące watahy. Są jakie są, bo nie jest to do końca udomowione zwierzę. Bywa blisko człowieka, ale nie spoufala się z nim do końca i to mi się podoba. Mam kota, chodzi za mną, gdy robię coś w ogrodzie, czy przy samochodzie. Nakarmię go, pobawię się z nim, mieszka na strychu i k***a ZAJEBIŚCIE, bo dzięki temu nie mam myszy i tyle mi wystarczy. Czemu ludzie wolą psy? Bo te z racji tego, że zostały całkowicie udomowione, są od człowieka CAŁKOWICIE zależne. Człowiek ma taką naturę, że uwielbia, gdy ktoś jest od niego zależny. W większości seby, karyny, janusze chcą zaspokoić swoją narcystyczną, próżną naturę wiedząc, że nigdy nie zostaną prawnikami, lekarzami, czy posłami na sejm, do których ludzie będą przychodzić z kopertami, prezentami, płaszczyć się przed nimi, by ci coś im załatwili. To bierze sobie taki janusz psa i patrzy, jak ten prosi o jedzenie, czy łazi za nim krok w krok zdając sobie sprawę, że bez niego przeżyłby może tydzień. A kot? Jak nie mieszkasz w bloczysku, gdy go nie nakarmisz, to pójdzie na pole, upoluje nornicę, mysz, małego ptaka i ma na ciebie wyj***ne. Przyjdzie, gdy mu się będzie chciało. Ludzie nie potrafią zrozumieć, że zwierze też może mieć lub nie mieć na coś ochoty. A gdyby ciebie ktoś wziął powiedzmy na kolana, i głaskał cię 40 minut, czy złapał by cię ktoś i zaczął tarmosić tak godzinę, fajnie by ci było? Powiedziałbyś "Andrzej, daj spokój, mam już dość". Potem: "Andrzej, to boli". Na koniec jebnąłbyś pazurami Andrzeja, czy upie**oliłbyś go. Taki właśnie jest kot. Mam, rozumiem, liczę się z nim, wiem, że ktoś nie będący człowiekiem też może mieć swoje zdanie, ale durny człowiek tego nie pojmuje, bo zwierzę to zwierzę. Stworzone po to, by służyć człowiekowi, a te, które nie będą w stanie się podporządkować rozjechać albo zaj***ć.



NafazowanyKoleś napisał/a:

r*chałeś go już czy czekasz aż cię dopuści?



r*chałem. Owinąłem ciebie taśmą, by cię nie rozerwało, jak w ciebie wejdę. Teraz idź dupę umyj, bo ci sperma z dupy kapie i mi podłogę brudzisz.

stefanwtiorturiowanyprzez

2020-05-25, 12:23
Ci się kłócą,że lepiej za r*chać kota,bo nie pogryzie,jak nie przekroczysz granic,bo pies to ch*jowy bo sam sobie jaja wyliże samolub pie**olonyhaheh Przeczytajcie swoje komentarze i zastanówcie się czy k***a klepek wam nie poskręcało buhahaha

Ja...........ro

2020-05-25, 14:31
LeL przeciez kota da sie ułozyc pod siebie, nawet troche wytresować xD kot to poj***ny drapieżnik i ugina sie wylacznie przed, jak ktos slusznie zauwazyl, silniejszym w stadzie. Zwyczajnie musi wiedziec, ze stanie mu sie realna krzywda w przypadku okazywania swoich gownianych "indywidualizmow". Wystarczy byc zwyczajnie poj***nym psychopata w stosunku do kota i okazuje sie, ze nawet zacznie aportować

sa...........os

2020-05-25, 14:36
Jak bywałem na wsi i było bicie kaczki, zawsze rzucałem innym kaczkom kiszki i inne pozostałości. Ganiały z tym w ekstazie po całym podwórku.

rzeznianumer5

2020-05-25, 14:39
dr_dex napisał/a:

Zrozum ze kot to zwierze: tak samo jak pies, papuga, szynszyl czy murzyn. Zwierze MA CIE SZANOWAC I WIEDZIEC ZE JESTES WAZNIEJSZYM W STADZIE



Zrozum. Koty nie żyją w stadach.

gnojarz

2020-05-25, 14:46
Też zapewne byś zezarl ludzkie mięso gdyby nikt nie powiedzial, że jest od człowieka