18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kanapki z salcesonem

kr...........li • 2015-06-27, 17:31
Poprzednia historyjka Wam się spodobała, więc wklejam kolejną (znalezione na FB).

No i co? Idę sobie na przystanek tramwajowy na placu Szembeka. Siadam na ławce, pluję na chodnik, wyjmuję telefon i robię zdjęcie. Będzie ze sto lajków. Podchodzi do mnie koń mojego sąsiada, pana Powidłowicza.
- Kanapek zapomniałeś, Mroziński - mówi i podaje mi pyskiem reklamówkę.
- Z czym są? - pytam.
- Z salcesonem.
- Ja nie lubię salcesonu - mówię.
- Jebie mnie to - odpowiada koń sąsiada, po czym odwraca się zadem i odchodzi.

Przyjeżdża tramwaj. Wsiadam. Szukam miejsca przy oknie. Na szczęście wszystkie miejsca są przy oknie. Siadam naprzeciw jakiejś młodej blondynki. Trochę podobna do Anji Rubik, tylko że szczupła - myślę sobie o niej. „Trochę podobny do Makłowicza, tylko że gruby” - myśli sobie o mnie blondynka. I tak sobie myślimy o sobie i jedziemy tramwajem. Ja Makłowicz, ona Rubik. Hejże, hola.

Tramwaj jedzie przez rondo Wiatraczna. Rondo Wiatraczna tak naprawdę nie jest rondem, z punktu widzenia ruchu drogowego. Rondo Wiatraczna jest kłamstwem. A ja coś wiem na temat kłamstw. Możecie mi wierzyć. Kiedyś na przykład okłamałem swojego szefa. Zadzwoniłem do niego i powiedziałem, że nie mogę przyjść do pracy, bo mam okres. „Ale przecież jesteś mężczyzną”, odpowiedział. No właśnie - rzekłem. - Na tym polega problem. Innym razem zadzwoniłem do niego i powiedziałem, że nie mogę przyjść do pracy, bo zostawiłem swojego psa w zamkniętej paczce chipsów i jeśli do niego nie wrócę, to się udusi. Tydzień później zadzwoniłem i powiedziałem, że nie mogę przyjść do pracy, bo Snoop Dogg zgodził się zagrać Matkę Teresę w moim filmie i wyjeżdżam na zdjęcia do Kalkuty. Tego samego dnia zostałem zwolniony. Ale wróćmy do blondynki.

Patrzę na nią i widzę, że nie ma zębów. O takich kobietach mówi się, że są stworzone do miłości. Ja także jestem stworzony do miłości, chociaż mam zęby. Ale cóż oprócz miłości mogę dać tej nieszczęsnej, szczerbatej dziewczynie? Mam tylko kanapki z salcesonem. Ale nie zjemy ich razem. Ona nie ma zębów, a ja nie lubię salcesonu. Poza tym moje teksty na podryw są słabe. Właściwie to znam tylko jeden: „Hej dziewczyno, czy twój ojciec siedzi w więzieniu? Bo gdybym ja był twoim ojcem, to siedziałbym w więzieniu”. To się nie może udać, więc robię to.
- Hej dziewczyno - mówię do blondynki. - Czy twój ojciec siedzi w więzieniu?
- Tak - odpowiada blondynka. - Skąd wies?
- Ja wiem różne rzeczy.
- I co jesce wies?
- Wiem, że Wielki Mur został zbudowany, żeby pracownicy fabryk Apple nie pouciekali z Chin.
- He, he. Smiesny jestes.
- Mało tego. Mam dla ciebie kanapeczki.
- A z cym są?
- Z salcesonem.
- Ja nie lubię salcesonu.
- Jebie mnie to - mówię do blondynki, po czym kładę jej kanapkę na głowie i wysiadam z tramwaju.

Cholera jasna, to nie mój przystanek.

:idzwch*j:

Bankracy

2015-06-27, 17:39
Zajmij się kopaniem dołów zamiast wypisywaniem bzdur.

Meph1k

2015-06-27, 17:43
Nie tylko teksty na podryw, ale i historyjki masz słabe.

kr...........li

2015-06-27, 17:59
@up i @2up:

Jebie mnie to

dejwu

2015-06-27, 18:51
jakieś nowalijki na dopalacze.pl?

zgonex

2015-06-27, 21:07
świetne opowiadanie :) nagromadzenie absurdów, oryginalne spojrzenie na rzeczywistość. czekam na kolejne :D

ramirezi

2015-06-27, 22:12
powinieneś dostać zakaz używania klawiatury do 21 roku gimbie...

Psilocke

2015-06-27, 22:53
Nie pij więcej kreta i nie zażywać już tych pastylek.
Nie pomagają.

Brackibrat

2015-06-27, 23:42
Co wy sie tak spinacie. Przecież napisał, że zaj***ne z fb. Ale co prawda pierwsza była o niebo lepsza od tej.

Sounoxx

2015-06-28, 02:14
Nie wnikam.

lukaszq15

2015-06-28, 02:40
o qrwa mocne :D dawaj wiecej

Hereticus

2015-06-28, 03:09
Sam mam jebnięte poczucie humoru, ale przy tobie wymiękam :ok: , a teraz do rzeczy.
Co ćpiesz?

Filogyna

2015-06-28, 04:19
Przecież to k***a jest żenujące. Mam wrażenie, że 'opinie pochlebne' na temat 'tego' piszesz ze swoich powielonych kont...


W poprzednim temacie, jak przed chwilą sprawdziłam, "piszą": "groteska!". Groteki jednak nie definiuje się jako zlepek przypadkowych zdań.


Nie dość, że nie jesteś Gombrowiczem czy Masłowską, to jeszcze jesteś grafomanem - i to kalibru najwyższego z możliwych.


Edit: dodam jeszcze tylko: choćbyś się spinał, choćbyś mnożył i rozprowadzał na potęgę to gówno, poza facebooki i sadistici nie wyjdziesz: jesteś zbyt ch*jowy w tym, co chciałbyś robić (bo czy rzeczywiście nie-autor [może jego krewny] chciałby rozprowadzać tego typu szity - rzekomo podj***ne z fb - dalej?!).

W............R.

2015-06-28, 05:20
Filogyna wyczerpała temat. Może poza tym, że nie warto się denerwować i rozpisywać o takich wynurzeniach niedoświadczonej młodzieży, która za wszelką cenę chce zaistnieć, choć nie ma nic do zaoferowania.

Po prostu spuśćmy na to zasłonę milczenia :D


Rubaszny

2015-06-28, 06:00
Dobre xD Wincyj poprosze