18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O_Co_Ci_Chodzi

2014-01-02, 23:02
judasz1234 napisał/a:


ale ja nie powiedziałem, że to jest śmieszne. to jest po prostu mocne, takie jak powinno być. wpisz w szukajkę "breivik" i zobacz ile będzie tematów z beką z niego, tam nikt nie widzi nic złego



Czarny humor też jest mocny, ale przy okazji także zabawny. Tutaj nie wiem co bawi?

Hyzio1337 napisał/a:

Czasem zastanawiam się czy konta na sadolu mają ludzie z kwejka, bo jak widzę komentarze typu:

to załamuję ręce...

TO JEST SADISTIC A NIE KWEJK
nie spodziewajcie się tutaj obrazków czy też filmików z ładnymi kolorowymi jednorożcami które hasają sobie po łące i nic im się nie dzieje...

Za obrazek leci piwo! :brawo:



Sadistic = czarny humor. Rozumiesz? HUMOR? DOCIERA? HUMOR!

judasz1234

2014-01-02, 23:02
O_Co_Ci_Chodzi napisał/a:



Czarny humor też jest mocny, ale przy okazji także zabawny. Tutaj nie wiem co bawi?


obrazek k***a

jesteś tak kurewsko uparty, że już nawet z ciebie mam bekę. to, że ciebie to nie bawi, nie znaczy, że innych też nie. zbiera piwa, więc bawi. jeżeli masz tak pie**olić cały czas o tym, że TO NIE JEST HUMOR, to ośli ch*j ci w dupę

O_Co_Ci_Chodzi

2014-01-02, 23:04
judasz1234 napisał/a:


obrazek k***a



chyba twojej starej z moim psem :cumshot:

judasz1234

2014-01-02, 23:05
O_Co_Ci_Chodzi napisał/a:



chyba twojej starej z moim psem :cumshot:


swojego starego w to nie mieszaj

O_Co_Ci_Chodzi

2014-01-02, 23:06
judasz1234 napisał/a:


swojego starego w to nie mieszaj



Mieszać to miesza, ale twój stary p*zdą bigos w Sosnowcu :hitler:

judasz1234

2014-01-02, 23:09
O_Co_Ci_Chodzi napisał/a:



Mieszać to miesza, ale twój stary p*zdą bigos w Sosnowcu :hitler:


widać, że ch*ja wiesz o jakimkolwiek humorze, kretynie :szczerbaty:

O_Co_Ci_Chodzi

2014-01-02, 23:13
judasz1234 napisał/a:


widać, że ch*ja wiesz o jakimkolwiek humorze, kretynie :szczerbaty:



masz kupiłem ci ciastko :kupa:

SzczawZNasypu

2014-01-02, 23:13
Moim zdaniem powinni sk***ysyna pokazowo osądzić i skazać na karę śmierci przez powieszenie. W miejscu w którym wypadek spowodował. I zostawić trupa na sznurze do momentu aż go dzikie ptactwo nie rozdziobie. Jako przestrogę dla reszty zjebów, którym wydaje się, że jak sobie wypiją i pojadą autem, to nic się nie stanie, no bo przecież oni są świetnymi kierowcami. Tych co z nim jechali także (ponoć byli trzeźwi i mogli spokojnie prowadzić, są więc współwinni, bo mogli zapobiec nieszczęściu)


Ale przecież my żyjemy w państwie prawa xD

ryb3czek

2014-01-02, 23:25
Przecież ten pan przeprosił więc moim zdaniem wszystko jest już ok :krejzi: każdy może mieć gorszy dzień..

olikoks2

2014-01-02, 23:27
mac80 napisał/a:



Jebnij się w łeb. Miodek wyjadłby Ci wątrobę na żywca, a żywiec (tucznik) prezydęt wręczyłby Ci, jak kolega napisał, "złote pióro".

I co myslisz rze jestes smieszny a morze poprostu jestes rzalosny, idz do mamusi

O_Co_Ci_Chodzi napisał/a:



Bez ch*ja w buzi :cumshot:



Rozumiesz słowo humor? Co innego jak facet pindola wsadzi do gniazdka, albo złodziej zarobi kg śrutu w dupę... a co innego jak giną ludzie i jest to zaprezentowane na mało śmiesznym obrazku. Bo co w tym śmiesznego? Już więcej zabawy byłoby jakby autor posta wrzucił zdjęcie swojego starego.


ja nie wiem jak piszesz z czym w buzi ale to jest temat o czyms innym nie o twojej buzi przestan muwic tutaj takie rzeczy idz sie poplacz do mamusi

Ojciec_Stiffmeistera

2014-01-02, 23:33
I dla takiego gościa czapa powinna być odwieszona. Jeśli nie to po 25 lat od każdej zamordowanej osoby, bez możliwości wcześniejszego zwolnienia. Jeżeli ktoś siada wypity za kierownice i doprowadza do wypadku, powinien być sądzony jak za zabójstwo. Swoją droga w pierwszym zeznaniu pasażerka powiedziała, że zrobił to celowo.

@up

muwic

muwic

muwic

muwic

o "rze" "morze" i "rzalosny" nie wspomnę...

olikoks2

2014-01-02, 23:35
Ojciec_Stiffmeistera napisał/a:

I dla takiego gościa czapa powinna być odwieszona. Jeśli nie to po 25 lat od każdej zamordowanej osoby, bez możliwości wcześniejszego zwolnienia. Jeżeli ktoś siada wypity za kierownice i doprowadza do wypadku, powinien być sądzony jak za zabójstwo. Swoją droga w pierwszym zeznaniu pasażerka powiedziała, że zrobił to celowo.

@up

muwic

muwic

muwic

muwic


jesli chcesz cos muwic to powiec

powinnismy sie kierowac europejskimi standartami i wybaczac stalo sie i nie odstanie jestem przeciwny tak wysokiej karze nigdzie w unii europejskiej by takiej nie dostal

Ares149

2014-01-03, 00:00
Nie no k***a. Nie wierzę w to co czytam w komentarzach. Sporo "sadoli" obsranych o dobry motyw. Idąc tym tropem, to, co was śmieszy w filmikach z Chin, Rosji i innych ch*jlandi jak ginie kilka, kilkanaście osób? Przecież to też ludzie. Idźcie płakać gdzie indziej, że autor jest złym/chorym/nienormalnym człowiekiem.

Racja, tragedia wielka, nie chciałbym takiej niespodzianki w nowy rok, ale :thisissadistic: więc:
Materiał dobry, piwko leci a sk***ysynem-kierowcą mam nadzieję, że zajmą się koledzy z celi.

Muminek85

2014-01-03, 00:36
Złe napisy kurewa. Powinno być: premia za masakrę i Max Damage (kierowca).