18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O_Co_Ci_Chodzi

2014-01-02, 22:38
Myślałem, że to portal z czarnym HUMOREM, a nie miejsce do kolekcji dowodów na pustkowie pomiędzy uszami. ch*j ci w dupę za ten mało śmieszny obrazek. Oby ci murzyn rozsadził dupę.

pawelkrk00

2014-01-02, 22:42
Kierowcę do celi(2m x 50cm bez światła) i jedzenia tyle żeby go utrzymać przy życiu i tak ze 20lat a potem zapomnieć o jedzeniu

O_Co_Ci_Chodzi

2014-01-02, 22:44
olikoks2 napisał/a:

uwarzam ze 15 lat to za durzo



za ciebie to jeszcze dostałby medal od komora... a nie, chwila. On też "durzo" napisał.

damianek222

2014-01-02, 22:44
Ciekawe, czy stworzyłby taki obrazek gdyby jego rodzina tam leżała.

olikoks2

2014-01-02, 22:45
O_Co_Ci_Chodzi napisał/a:



za ciebie to jeszcze dostałby medal od komora... a nie, chwila. On też "durzo" napisał.


a niby jak sie pisze, czy ja mam napisane na czole idiota?

SharpSe

2014-01-02, 22:46
Wraca stary dobry czarny humor. Btw Jak uświadomiłem sobie, że przeżyła dwójka dzieci z dwóch par zabitych to te dzieciaczki są w pewien sposób na siebie skazane. Nic nie dzieję się przypadkowo. Straszna tragedia. Już dawno nie miałem takiej sytuacji, że nie wiem co napisać i co powiedzieć. Smutne

Skowu

2014-01-02, 22:48
Burak wjechał burakowozem w grupke normalnych ludzi... KARO ŚMIERCI!! WRACAJ! :/

judasz1234

2014-01-02, 22:50
ale sracie bulem. bawią was martwi murzyni, katastrofa smoleńska, holocaust, na tego typu wypadek w innym kraju nie zwrócilibyście uwagi, do tego siedzicie na sadisticu, a pie**olicie jakieś smuty jakby to był kwejk

O_Co_Ci_Chodzi

2014-01-02, 22:53
olikoks2 napisał/a:


a niby jak sie pisze



Bez ch*ja w buzi :cumshot:

judasz1234 napisał/a:

ale sracie bulem. bawią was martwi murzyni, katastrofa smoleńska, holocaust, na tego typu wypadek w innym kraju nie zwrócilibyście uwagi, do tego siedzicie na sadisticu, a pie**olicie jakieś smuty jakby to był kwejk



Rozumiesz słowo humor? Co innego jak facet pindola wsadzi do gniazdka, albo złodziej zarobi kg śrutu w dupę... a co innego jak giną ludzie i jest to zaprezentowane na mało śmiesznym obrazku. Bo co w tym śmiesznego? Już więcej zabawy byłoby jakby autor posta wrzucił zdjęcie swojego starego.

ma...........80

2014-01-02, 22:54
olikoks2 napisał/a:


a niby jak sie pisze, czy ja mam napisane na czole idiota?



Jebnij się w łeb. Miodek wyjadłby Ci wątrobę na żywca, a żywiec (tucznik) prezydęt wręczyłby Ci, jak kolega napisał, "złote pióro".

judasz1234

2014-01-02, 22:55
O_Co_Ci_Chodzi napisał/a:


Rozumiesz słowo humor? Co innego jak facet pindola wsadzi do gniazdka, albo złodziej zarobi kg śrutu w dupę... a co innego jak giną ludzie i jest to zaprezentowane na mało śmiesznym obrazku. Bo co w tym śmiesznego? Już więcej zabawy byłoby jakby autor posta wrzucił zdjęcie swojego starego.


ale ja nie powiedziałem, że to jest śmieszne. to jest po prostu mocne, takie jak powinno być. wpisz w szukajkę "breivik" i zobacz ile będzie tematów z beką z niego, tam nikt nie widzi nic złego

issenpl

2014-01-02, 22:55
Idzie (k)oleś ulicą i widzi płaczące (d)ziecko
k: czemu płaczesz?
d: bo moi rodzice zginęli w wypadku.
koleś w tym czasie rozpina rozporek
k: faktycznie to nie jest twój szczęśliwy dzień.

bania8

2014-01-02, 22:57
wezcie sobie k***y nie zartujcie z tragedii narodowej i zaloby rodzin :D
a ja sie jeszcze dowiedzialem ze wsrod ofiar byl policjant ze swoja zona i dzieckiem, moze ktos napisze ze dobrze zrobil? ha wu de pe k***a. popie**olce popie**olone. tak jak to bylo w krakowie jak jednego policjanta zadzgali, potem widnialy jakies popie**olojne komantarze popie**olonych hawudepeowcow: "o jednego psa mniej"... jakby nie te psy ktore pilnuja porzadku juz dawno wsadzilbym ci miecz w dupe, az przeszedlby przez morde. jakies to takie durne wszystko, bez wyobrazni :D

xts

2014-01-02, 22:58
bujaszaka napisał/a:

Wielka szkoda, że autor obrazka nie stał na trajektorii lotu tego wieśniakowozu z debilem za kierownicą.



takie komenty został sobie na pudela albo kweja

Hyzio1337

2014-01-02, 22:59
Czasem zastanawiam się czy konta na sadolu mają ludzie z kwejka, bo jak widzę komentarze typu:
Cytat:

łale smieszne w ch*j .... tego cwe*a co w nich wjechał powinni sadzic jak za swiadome morderstwo i na 25 lat paki a nie jakieś zj***ne 15 lat ...


to załamuję ręce...

TO JEST SADISTIC A NIE KWEJK
nie spodziewajcie się tutaj obrazków czy też filmików z ładnymi kolorowymi jednorożcami które hasają sobie po łące i nic im się nie dzieje...

Za obrazek leci piwo! :brawo: