18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kalistenika vs. Trójbój.

KrisCFC • 2015-08-11, 17:05
No to niech wygra...hmm...przecież wiadomo komu kibicujemy. ;)



P.S. Zagadka: Czego murzyn zapomniał ćwiczyć?
spoiler

Ka...........ki

2015-08-12, 09:56
Zwróćcie uwagę na to, ze sylwetka powerliftera nie wygląda na jakąś potężną. Ot zwykły facet na siłce z "tej polowy" uczęszczających.

Wszystko zależy od celu jaki chcemy osiągnąć. W gruncie rzeczy kalistenika jest sensowniejsza, bo na co komuś umieć dźwigać ciężary, gdy można mieć zdrową i aktracyjną sylwetkę? Ale sam wolę siłownię niż się podciągać, bo tak i tyle. Akurat wczoraj zacząłem znów trening, taki żeby jednocześnie schudnąć i nabrać mięśni, ergometr wioślarski wydaje mi się ku temu optymalny ;) do tego urządzenia na różne mięśnie, ale bez typowych ćwiczeń ze sztangą, bo mam problemy zdrowotne.

Kto nie zna ergometru niech sobie to obejrzy:

To ćwiczenie na ręce, plecy, nogi, serce. Postrzegam je jako alternatywę i uzupełnienie dla kalisteniki. Jak widzicie ludzie wysiadają już po paru minutach... ale jak się płynie wolniej można płynąć i godzinę :)

Arsilion

2015-08-12, 10:06
Już po prezentacji zawodników było widać, że wygra biały. W skład prawidłowego treningu na masę wchodzi podciąganie czy pompki na poręczach z dodaniem (na odpowiednim poziomie) dodatkowego ciężaru.

Czarny oprócz tego popisał się wbudowanym w geny lenistwem, ponieważ:
- trening nóg (przysiady zwłaszcza na jednej nodze) jest jedną z podstaw treningu kalistenicznego
- osiadł na laurach - jak umiesz już wszystko zrobić z ciężarem swojego ciała to dorzucasz obciążenie, bo potem trenuje się już tylko wytrzymałość a nie siłę.

Ogólnie konkurencja trochę z dupy - tak jakby porównywać ciężarówkę do samochodu wyścigowego: obydwa w ch*j koni mechanicznych ale wykorzystywane kompletnie inaczej. Jeśli jeszcze ciężarowiec był w cyklu treningowym na siłę, to murzyn mógł mu co najwyżej sztangę trzymać

kptrust

2015-08-12, 10:30
Czarny podejrzanie dobry w bujaniu się na gałęzi..

!Timon

2015-08-12, 10:41
Takie eksperymenty idealnie udowadniają, że łyżka jest dobra do zjedzenia jogurtu ale ch*jowe z niej działo przeciwlotnicze.

issenpl

2015-08-12, 11:09
Nie napie**alają się skrolować dalej.

.Piotrek

2015-08-12, 11:40
vpozer napisał/a:



prostuje,cwicza na silowni ale czy wiesz jak??zwiekszaja swoja mase(przez dorzucenie ciezaru do podciagania czy cos) a nie robia klate,barki itp...


Ćwiczą normalnie "kulturystycznie" żeby mąłolaty się spuszczały do ich zdjęc w magazynach. I oczywiście nie biorą nic koksu. Nic a nic. Jak pudzian i karmowski :D

mblbn

2015-08-12, 11:49
negroid mógłby mieć mięśnie nawet 100x większe niż siłacz, a i tak by nie dał rady bo jego układ nerwowy nie zna ćwiczeń siłowych

Sallys

2015-08-12, 12:16
4:22 to chyba najciekawszy moment tego filmu ;) Widać że murzynowi zaszkodziło pierwsze ćwiczenie i ch*j strzelił całą kalistenikę

manta2009

2015-08-12, 13:35
vpozer napisał/a:









prostuje,cwicza na silowni ale czy wiesz jak??zwiekszaja swoja mase(przez dorzucenie ciezaru do podciagania czy cos) a nie robia klate,barki itp...



Jak widać ich ściema działa bo znajdują sie osoby jak Ty, które wierza, że taka sylwetka jak tego czarnoskórego jest do wypracowania poprzez prace z włąsnym cięzarem.

prawda

2015-08-12, 13:40
mesjasz19 napisał/a:

Przecież to było do przewidzenia. Kalistenka polega na treningu z obciążeniem własnego ciała więc jaki sens robić taką konkurencję.



przeciez trojboista nie podciaga sie na drazku ani tym bardziej nie uzywa kolek gimastycznych, dla niego to abstrakcja wiec jaki sens robic taka konkurencje jak to jest chleb powszedni kalistenika?

xmalyxd

2015-08-12, 16:02
Kapłan_pustki napisał/a:

Zwróćcie uwagę na to, ze sylwetka powerliftera nie wygląda na jakąś potężną. Ot zwykły facet na siłce z "tej polowy" uczęszczających.

Wszystko zależy od celu jaki chcemy osiągnąć. W gruncie rzeczy kalistenika jest sensowniejsza, bo na co komuś umieć dźwigać ciężary, gdy można mieć zdrową i aktracyjną sylwetkę? Ale sam wolę siłownię niż się podciągać, bo tak i tyle. Akurat wczoraj zacząłem znów trening, taki żeby jednocześnie schudnąć i nabrać mięśni, ergometr wioślarski wydaje mi się ku temu optymalny ;) do tego urządzenia na różne mięśnie, ale bez typowych ćwiczeń ze sztangą, bo mam problemy zdrowotne.

Kto nie zna ergometru niech sobie to obejrzy:


To ćwiczenie na ręce, plecy, nogi, serce. Postrzegam je jako alternatywę i uzupełnienie dla kalisteniki. Jak widzicie ludzie wysiadają już po paru minutach... ale jak się płynie wolniej można płynąć i godzinę :)




Chyba jednak dopiero zaczynasz swoją przygodę z siłownią, bo nie da się jednocześnie schudnąć i nabrać mięśni...

IwanMT

2015-08-12, 16:28
Kapłan_pustki napisał/a:

Zwróćcie uwagę na to, ze sylwetka powerliftera nie wygląda na jakąś potężną. Ot zwykły facet na siłce z "tej polowy" uczęszczających.

Wszystko zależy od celu jaki chcemy osiągnąć. W gruncie rzeczy kalistenika jest sensowniejsza, bo na co komuś umieć dźwigać ciężary, gdy można mieć zdrową i aktracyjną sylwetkę? Ale sam wolę siłownię niż się podciągać, bo tak i tyle. Akurat wczoraj zacząłem znów trening, taki żeby jednocześnie schudnąć i nabrać mięśni, ergometr wioślarski wydaje mi się ku temu optymalny ;) do tego urządzenia na różne mięśnie, ale bez typowych ćwiczeń ze sztangą, bo mam problemy zdrowotne.

Kto nie zna ergometru niech sobie to obejrzy:


To ćwiczenie na ręce, plecy, nogi, serce. Postrzegam je jako alternatywę i uzupełnienie dla kalisteniki. Jak widzicie ludzie wysiadają już po paru minutach... ale jak się płynie wolniej można płynąć i godzinę :)


Miłego płynięcia 8-)
Tylko nie zniechęcaj się jak nie będzie efektów od tych ćwiczeń :hitler:

kalemus

2015-08-12, 16:48
@xmalyxd

Mietek na siłowni ci tak powiedział ?

TrenHard maj friend :D

mariva

2015-08-12, 19:42
Niesamowite, naprawdę. Wydają się być strasznie potężni jak na swój wiek, szczególnie przedstawiciel naszej rasy.

prawda

2015-08-12, 19:51
no tren czyni cuda, ale jak dla mnie jest zbyt mocny/toksyczny, wole mete i ome, na tym mozna zbudowac sylwetke kazdego rodzaju i to wystarczy