18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kalistenika vs. Trójbój.

KrisCFC • 2015-08-11, 17:05
No to niech wygra...hmm...przecież wiadomo komu kibicujemy. ;)



P.S. Zagadka: Czego murzyn zapomniał ćwiczyć?
spoiler

ozarimielin

2015-08-11, 17:11
chce kibicować kalistenice ale nie murzynowi

Sajmon90

2015-08-11, 17:31
Bardzo przyjemnie jest oglądać jak murzyn przegrywa z białym, piwko :D

binladden

2015-08-11, 17:58
@up Dzięki ch*ju. Zabrałeś mi całą radość oglądania poniżenia murzyna

mesjasz19

2015-08-11, 18:27
Przecież to było do przewidzenia. Kalistenka polega na treningu z obciążeniem własnego ciała więc jaki sens robić taką konkurencję.

ti...........ax

2015-08-11, 20:17
Ale czarnemu mina zrzedła. Koleś go po prostu pozamiatał.

morfeusz_123

2015-08-11, 21:26
Aż się zmęczyłem jak to oglądałem.

zgonex

2015-08-11, 22:32
bezsensowna rywalizacja. mięśnie przyzwyczajają się do danego typu obciążenia. jeśli murzyn co dzień ćwiczy na drążku a tu nagle dają mu sztangę, to nic dziwnego, że wymięknie. sam tak miałem kiedy ćwiczyłem pompki. potrafiłem zrobić 100 w serii, potem myślałem, że dam radę z podciąganiem. podniosłem się 3 razy i koniec.

filip_czarny

2015-08-11, 22:47
Bez ogladania dalem browara... :mrgreen:

Usztafik

2015-08-11, 23:55
Nie ma nic bardziej śmiesznego niż koksu na nóżkach z patyków.

galax22

2015-08-12, 00:49
Wniosek z powyższego filmiku jest dosyć prosty, jeżeli chcesz mieć dobrą rzeźbę ćwicz własnym ciężarem ciała natomiast jeżeli chcesz mieć prawdziwą siłę i wytrzymałość musisz ćwiczyć większym ciężarem niż twoje ciało. Widzimy tu też różnice w rodzaju stworzonych mięśni biały ma więcej siły i wytrzymałości a czarny ma więcej szybkości i zręczności. Nie jestem ekspertem ale słyszałem że w zależności o typu treningu można wytworzyć trzy rodzaje włókien mięśniowych : szybkość, siła , wytrzymałość. Każdy ze sportów potrzebuje innego typu tkanki np kolaże - wytrzymałość, sporty walki - szybkość, strong men - siła. Ale za zwycięstwo białego zawsze piwerko :)

TheByQ

2015-08-12, 01:40
@zgonex Bo nie wpadłeś na to że pompki ćwiczą mięśnie odpowiedzialne za inny ruch niż podciąganie. Gdybyś pomyślał i tak jak ten murzyn ćwiczył wszystkie mięśnie to byś na drążku śmigał jak on. Jak się chcesz brać za jakiekolwiek ćwiczenia to najpierw się dowiedz co i jak, a nie same pompki i się dziwi że się podnieść na drążku nie potrafi.

.Piotrek

2015-08-12, 07:52
galax22 napisał/a:

Wniosek z powyższego filmiku jest dosyć prosty, jeżeli chcesz mieć dobrą rzeźbę ćwicz własnym ciężarem ciała natomiast jeżeli chcesz mieć prawdziwą siłę i wytrzymałość musisz ćwiczyć większym ciężarem niż twoje ciało. Widzimy tu też różnice w rodzaju stworzonych mięśni biały ma więcej siły i wytrzymałości a czarny ma więcej szybkości i zręczności. Nie jestem ekspertem ale słyszałem że w zależności o typu treningu można wytworzyć trzy rodzaje włókien mięśniowych : szybkość, siła , wytrzymałość. Każdy ze sportów potrzebuje innego typu tkanki np kolaże - wytrzymałość, sporty walki - szybkość, strong men - siła. Ale za zwycięstwo białego zawsze piwerko :)


Stary, ale wiesz o tym że 3/4 "czołowych" kalisteników ćwiczy na siłowni gdy nikt nie patrzy? To jak te dresiki jot pe - niby mają fantazje o policjantach a jak im ktoś ukradnie rower pierwsi biegną na komisariat.

vpozer

2015-08-12, 09:49
galax22 napisał/a:

Wniosek z powyższego filmiku jest dosyć prosty, jeżeli chcesz mieć dobrą rzeźbę ćwicz własnym ciężarem ciała natomiast jeżeli chcesz mieć prawdziwą siłę i wytrzymałość musisz ćwiczyć większym ciężarem niż twoje ciało. Widzimy tu też różnice w rodzaju stworzonych mięśni biały ma więcej siły i wytrzymałości a czarny ma więcej szybkości i zręczności. Nie jestem ekspertem ale słyszałem że w zależności o typu treningu można wytworzyć trzy rodzaje włókien mięśniowych : szybkość, siła , wytrzymałość. Każdy ze sportów potrzebuje innego typu tkanki np kolaże - wytrzymałość, sporty walki - szybkość, strong men - siła. Ale za zwycięstwo białego zawsze piwerko :)




.Piotrek napisał/a:


Stary, ale wiesz o tym że 3/4 "czołowych" kalisteników ćwiczy na siłowni gdy nikt nie patrzy? To jak te dresiki jot pe - niby mają fantazje o policjantach a jak im ktoś ukradnie rower pierwsi biegną na komisariat.






prostuje,cwicza na silowni ale czy wiesz jak??zwiekszaja swoja mase(przez dorzucenie ciezaru do podciagania czy cos) a nie robia klate,barki itp...