18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kocur

2023-08-02, 00:13
Marian_Koniuszko napisał/a:

Śniadanie
I deserek



Takie deserki Czesi znają od lat.

Olsen312

2023-08-02, 00:14
Kładzie asfalt?

Geraldinio

2023-08-02, 00:16
stopcham napisał/a:

Szkoda mi ciebie, a raczej twojej żony mi szkoda



Przepraszam, że zarabiam 4x więcej niż żona, zak***iam po 10-12h dziennie i w domu nie mam sił się nawet wysrać, powinienem się zwolnić i na zasiłku podzielimy po równo obowiązki.

Critic4ll

2023-08-02, 00:25
tak w woli ścisłości nie tylko on przytula małpkę :) jest jeszcze kilka innych zawodów .... bezdomny, ci od couchingu czy jak to się cholera pisze... albo typowy żul... naprawdę szerokie spektrum opcji ;]

stopcham

2023-08-02, 01:16
Geraldinio napisał/a:

Przepraszam, że zarabiam 4x więcej niż żona, zak***iam po 10-12h dziennie i w domu nie mam sił się nawet wysrać, powinienem się zwolnić i na zasiłku podzielimy po równo obowiązki.



Prowadzę własną działalność, jakbym pracował po 12godxin dziennie jak ty to bym wręcz odpoczywał więc nie gadaj jakichś głupot. Doceniaj żonę i nie pie**ol. Jeszcze bardziej jej współczuję bo śmiało można stwierdzić, żeś cymbał

borsuk18

2023-08-02, 01:38
A pie**olicie wszyscy równo i po kolei. Kto setki nie przyjął na kacu albo na koniec imprezy niech pierwszy rzuci kamienie.
pie**olone pokolenie płatków śniegu.

Edit.
Chociaż pokolenie płatków śniegu demonizuje alkohol i papierosy ale pie**olą o tym jaki odlot jest po tabletkach i syropie na kaszel

mazga50

2023-08-02, 03:30
tomnbb napisał/a:

Bierze małpkę?



A nawet ją przytula. Albo dwie.

Zenonn

2023-08-02, 08:02
Natomiast elita wali właśnie mikrodaweczke, albo szczurka na rozruch i z uśmiechem na twarzy wsiada do leasingowanego bmw obierając za cel swoje biuro w szklanym budynku

niemamskarpet.

2023-08-02, 08:27
o kurde ale suche aż mi pranie wyschło w domu

pytolsky

2023-08-02, 10:04
Geraldinio napisał/a:

Przepraszam, że zarabiam 4x więcej niż żona, zak***iam po 10-12h dziennie i w domu nie mam sił się nawet wysrać, powinienem się zwolnić i na zasiłku podzielimy po równo obowiązki.



A jak ty zapie**alasz w robocie, to żonka pewnie przymuje boltza twojego somsiada. Bo mężuś na nią nie ma czasu. I tak wiem - twoja taka nie jest :D

ritu4l

2023-08-02, 10:53
pytolsky napisał/a:

A jak ty zapie**alasz w robocie, to żonka pewnie przymuje boltza twojego somsiada. Bo mężuś na nią nie ma czasu. I tak wiem - twoja taka nie jest



Nie mierz wszystkich kobiet miarą swojej matki :)

stopcham napisał/a:

Prowadzę własną działalność, jakbym pracował po 12godxin dziennie jak ty to bym wręcz odpoczywał więc nie gadaj jakichś głupot. Doceniaj żonę i nie pie**ol. Jeszcze bardziej jej współczuję bo śmiało można stwierdzić, żeś cymbał



Albo nigdy nie miałeś żony, albo to ona zapie**ala a ty siedzisz w domu bo jesteś życiową niedołęgą, albo po prostu cię ułożyła żonka jak psa i zapie**alasz pod pantoflem. W każdym z wypadków wychodzi że to ty jesteś tu cymbałem.

Latissimus

2023-08-02, 11:38
Wykończeniówka to elita, zawsze drożdżówka, viceroje i jakieś alko na śniadanie.

Geraldinio

2023-08-02, 13:14
ritu4l napisał/a:

Nie mierz wszystkich kobiet miarą swojej matki
Albo nigdy nie miałeś żony, albo to ona zapie**ala a ty siedzisz w domu bo jesteś życiową niedołęgą, albo po prostu cię ułożyła żonka jak psa i zapie**alasz pod pantoflem. W każdym z wypadków wychodzi że to ty jesteś tu cymbałem.



Chciałem jeszcze coś tu skomentować, ale mnie uprzedziłeś, sam bym lepiej tego chyba nie ujął ;)

stopcham

2023-08-02, 22:00
ritu4l napisał/a:


Albo nigdy nie miałeś żony, albo to ona zapie**ala a ty siedzisz w domu bo jesteś życiową niedołęgą, albo po prostu cię ułożyła żonka jak psa i zapie**alasz pod pantoflem. W każdym z wypadków wychodzi że to ty jesteś tu cymbałem.



Hehe, ciekawe teorie i tylko teorie