18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kaczyński przemawia

CrazyEdek • 2018-04-13, 16:16
Ile można słuchać tego pie**olenia.


sqnk

2018-04-13, 16:28
dlaczego w polsce niema jakiejs organizaci mlodych ludzi co na prawde by sie zebrala i cos z tymi kaczkami i innymi zrobila wiem ze wiekszosc siedzi przed kompuerami niema czasu itp ale na to juz patrzec na prawde ciezko .. dazenie do prawdy za nasz hajs.. w dupie mam ta prawde jak jest cwany niech do putina cos powie ..ale w sumie wtedy tez cie p*zda schowa i wysle kogos innego sory pilem..

ps na szczescie mu zycia na ta prawde nie wystarczy..

~Velture

2018-04-13, 16:40
Edek właśnie sobie nastawił budzik na 6 rano.

Cytat:

dlaczego w polsce niema jakiejs organizaci mlodych ludzi co na prawde by sie zebrala i cos z tymi kaczkami i innymi zrobila


Dlaczego jak zapytasz kogoś na ulicy czemu pije coca-colę a nie niszowy produkt innego producenta to ci odpowie, że cocacolę zna a o tamtym nie słyszał więc woli kupić to co zna od lat?

freaky

2018-04-13, 16:43
sqnk napisał/a:

dlaczego w polsce niema jakiejs organizaci mlodych ludzi co na prawde by sie zebrala i cos z tymi kaczkami i innymi zrobila.


Jest, Młodzież Wszechpolska, ale z tak fatalnym PR-em jaki intencjonalnie zagotował im swego czasu Roman Giertych i podsycanym przez media, ciężko się przebić.

kotorminator

2018-04-13, 16:50
@Velture
Podaj jakiś niszowy napój o smaku coli, który można wypić beż wyginania ryja.

~Velture

2018-04-13, 16:56
@up
Mam wyj***ne na napój o smaku coli. Chodziło o mentalność ludzi.
To był tylko przykład.

Mnóstwo ludzi głosuje na te same osoby z przyzwyczajenia i nie głosują na nowych bo nie znają.

Masz przykład na podstawie głosowania a nie produktu spożywczego:
Od X lat ciągle te same świnie przy korycie a jak ktoś nowy się pojawia to ludzie nie chcą głosować bo "no tego to znam od tylu lat a ten jakiś nowy to po co zmieniać. może nie jest dobrze ale kto wie jak z tym nowym będzie" no i taka rozmowa.

I ci nowi, świeży nie wchodzą do polityki a zostaje tam cały czas ta sama trzoda starych dziadków. Jak już taki "nowy" wejdzie to jest na tyle stary i wyprany ze swojej "świeżości", że zostaje kolejnym dziadkiem.

latino_lover

2018-04-13, 17:05
Cytat:

dlaczego w polsce niema jakiejs organizaci mlodych ludzi co na prawde by sie zebrala i cos z tymi kaczkami i innymi zrobila wiem ze wiekszosc siedzi przed kompuerami niema czasu itp ale na to juz patrzec na prawde ciezko .. dazenie do prawdy za nasz hajs.. w dupie mam ta prawde jak jest cwany niech do putina cos powie ..ale w sumie wtedy tez cie p*zda schowa i wysle kogos innego sory pilem..



Trochę dziwisz się światu. A myślisz, że ci ludzie, którzy teraz są u władzy lub siedzą od lat w sejmach, spółkach skarbu państwach i urzędach to się wzięli z nikąd? Też kiedyś byli młodzi i też działali w organizacjach z innymi młodymi ludźmi. Po prostu władza deprawuje, bo daje możliwośc dobrych zarobków i posiadania realnego wpływu na różne, powazne rzeczy.

freaky napisał/a:

Jest, Młodzież Wszechpolska, ale z tak fatalnym PR-em jaki intencjonalnie zagotował im swego czasu Roman Giertych i podsycanym przez media, ciężko się przebić.



Polecam się przejść kiedyś na jakieś spotkanie MW czy innej organizacji narodowców, to sam zobaczysz skąd się bierze "zły PR" :D

poligon6

2018-04-13, 17:13
Cytat:

Podaj jakiś niszowy napój o smaku coli, który można wypić beż wyginania ryja.



Dr. Peper

mygyry

2018-04-13, 18:50
Nie cierpię jak kaczor przemawia, ale za o jak ogarnia cały ten pisowski burdel i ustawia po kątach opozycje to uważam, że szczwany z niego lisek

remi1982

2018-04-13, 19:17
freaky napisał/a:


Jest, Młodzież Wszechpolska, ale z tak fatalnym PR-em jaki intencjonalnie zagotował im swego czasu Roman Giertych i podsycanym przez media, ciężko się przebić.



MW tak samo jak ONR mogłoby byc jakąś alternatywą, gdyby nie fakt, że sami sie politycznie stawiają poza nawias. Mają w swoich szeregach od groma nazi zjebów, ale udają, że problemu nie ma. Poza tym w wielu wypadkach wizerunkowo sami dają sobie kopa w ryj. Te marsze z flagami, pochodniami, opaski z falangą źle sie kojarzy. Poza tym ich ciągłe pie**olenie o "wielkiej polsce katolickiej" może prowadzic do porzygu.

pppmix

2018-04-13, 19:27
Już mi się humor poprawił,szczególnie stwierdzenie: ty ch*ju ty,co się k***a gapisz.

Kosmodysk

2018-04-13, 19:32
Mogę już robić popcorn?

sqnk

2018-04-13, 20:06
w lodych w nas sila a tu kaszana kazdy woli siedziec cicho ch*j co bedzie to bedzie a jak hejtujecie te gowna w necie jestescie dumni a moze sprobojemy na zywo !!??

zrobmy cos bez jaj nasza przeszlosc nam nakazuje zeby kaczka ..jak to poazura o reinkarnacji powiedziaal ..kaczka nie moze rzadzic naszym krajem niech ktos inteligentny to zacznie ja zrobie wszystko.. smierci sie nie boje

nie wiem jak dotrzec ale sadol jest dobrym portalem zreby cos zrobic bo jak na sadolu bedzie na kogo glosowac to wiekszosc za tym pojdzie bo co jak co tu sa psychole ale kazdy sie kuma wie jak obrazac wie jak sie smiac wiem ze wale glupoty ale pomyslcie .. mozna cos zrobic ..zalozmy patrie sadistic podobn wystarczy 200000 tys glosow ja ide od razu i wygrywamy

szczerze ie znam sie na polityce ale wiem ze jak sadole by sie zebrali nie bylo by szans z nami!