18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kaczyński przemawia

CrazyEdek • 2018-04-13, 16:16
Ile można słuchać tego pie**olenia.


sqnk

2018-04-13, 20:14
usuneli moje tematy.. ma nadzieje ze w kocu taka organizacja zaczie dzialac ..
dajcie znac ..czekam i chce ich zniszczyc rydzyka tez

sqnk

2018-04-13, 20:45
Cytat:

czlowieku to sa rozkminy po pjaku ale patrzac na twoj wiek no tak nie wiele roznicy ale jednak.. strasi mnie skumaja ty moze nie.. nie wazne wali mnie to szkoda tylko ze dajemy my jako mlodzi dupy tymgadom..

krasnal_hałabała

2018-04-13, 20:48
sqnk napisał/a:

w lodych w nas sila a tu kaszana kazdy woli siedziec cicho ch*j co bedzie to bedzie a jak hejtujecie te gowna w necie jestescie dumni a moze sprobojemy na zywo !!??

zrobmy cos bez jaj nasza przeszlosc nam nakazuje zeby kaczka ..jak to poazura o reinkarnacji powiedziaal ..kaczka nie moze rzadzic naszym krajem niech ktos inteligentny to zacznie ja zrobie wszystko.. smierci sie nie boje

nie wiem jak dotrzec ale sadol jest dobrym portalem zreby cos zrobic bo jak na sadolu bedzie na kogo glosowac to wiekszosc za tym pojdzie bo co jak co tu sa psychole ale kazdy sie kuma wie jak obrazac wie jak sie smiac wiem ze wale glupoty ale pomyslcie .. mozna cos zrobic ..zalozmy patrie sadistic podobn wystarczy 200000 tys glosow ja ide od razu i wygrywamy

szczerze ie znam sie na polityce ale wiem ze jak sadole by sie zebrali nie bylo by szans z nami!



Mhm, a później podbijemy Obwód Kaliningradzki i założymy własne państwo o nazwie Sadistic, Velture będzie Prezesem Rady Ministrów, Abraxus będzie ministrem spraw wewnętrznych, MaszAyahuaskę będzie ministrem gospodarki i założymy własną religię państwową i będziemy modlić się do krabów.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-04-13, 20:57
kotorminator napisał/a:

... jakiś niszowy napój o smaku coli, który można wypić beż wyginania ryja.



PoloCocta.
Ale to tylko w szuflandii, a tam wizy, jakieś kaucje na wjazd, pociągi rzadko kursują... :mrgreen:

krasnal_hałabała napisał/a:



Abraxus będzie ministrem spraw wewnętrznych...



A nie ministrem edukacji???

Lennon90

2018-04-13, 21:54
Ale śmieszna, chłop się za babę przebrał. No ja nie mogę.

Mors_Nigra

2018-04-13, 22:19
@krasnal_hałabała czemu akurat krabów?! :amused:

janlew

2018-04-13, 22:26
sqnk napisał/a:

dlaczego w polsce niema jakiejs organizaci mlodych ludzi co na prawde by sie zebrala i cos ...


Są, nie wiem czy zauważyłeś 200.000 marsze narodowców, ale one były, ryża szkopska szelma nawet ruskie ambasady kazała podpalać w imię walki z nimi. I to ryża szelma jest pie**olinyn łgarzem. Obiecał 3x15, podniusł 21 podatkow. Kaczor obiecał 500plus i 500plus jest. PIS ma inną wadę, i choć tę wadę mają i inne politycznie partie,, wszystkie, to nie zmienia faktu. Tą wadą jest semitofiliia.

ft...........tx

2018-04-13, 22:27
Kaczyński jedyny Patriota w tym kraju ( choć jest jaki jest), nie to co PO-wskie k***y spod znaku Tuska, gdzie nowe afery będą badane przez kolejne dekady. j***ć cebularzy!!!

-_..........._-

2018-04-13, 22:27
O smaku coli? Niszowy? Fritz cola.

remi1982

2018-04-13, 22:32
ftx napisał/a:

Kaczyński jedyny Patriota w tym kraju ( choć jest jaki jest), nie to co PO-wskie k***y spod znaku Tuska, gdzie nowe afery będą badane przez kolejne dekady. j***ć cebularzy!!!



Kaczyński jedyny patriota w tym kraju. No k***a to mnie rozbawiłeś. Jesteś trollem czy zwykłym idiotą?

Ebumsech

2018-04-13, 22:36
Wersja z Tuskiem tysiąc kroć lepsza

Goldi85

2018-04-13, 23:44
To jest wieczor ... czteropak lecha wykonany wczesniej bratu na dachu samochodu wykleiłem dla jaj tśma gwiazde dawida a teraz to... :D witaj piekny swiecie :krejzi:

a_kazik

2018-04-14, 02:00
Ej, ej... Cześć.
Wszystko wszystkim, ale trzeba Kaczemu przyznać, że jak na kurdupla z kotem, to zajebiście mu wyszła ta partia... Nad wszystkim ma kontrolę. Jaki by nie był, no k***a dał typ radę - szkoda, że to takie nie to, że to mogło być lepiej, że w ogóle... :/
Ale z dwojga złego - za PO była straszliwa ch*jnia i zwiastowało to jeszcze większą ch*jnią. Teraz też na wielu płaszczyznach ch*jnia, ale są też widoczne plusy. Ważne, że bezpiecznie, resztę można wypracować samemu.