18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kacapski wesoły autobus ...

~McSadol • 2023-03-31, 20:34
Ruski mir - samara ...


Buddaa09

2023-03-31, 20:36
Rosjanki szkoda, Rosjanina na front niech odpokutuje swoje winy w słusznej sprawie.

Baronessa

2023-03-31, 20:53
Zagazować wszystkich kacapów i problem z głowy.

siewie

2023-03-31, 21:04
Buddaa09 napisał/a:

Rosjanki szkoda, Rosjanina na front niech odpokutuje swoje winy w słusznej sprawie.



Dlaczego szkoda cały ten j***ny naród nadaje się na utylizację

JebacJP2

2023-03-31, 21:19
Wstyd urodzić się roSSjaninem. Ciekawe czy oni choć trochę zdają sobie sprawę ze swojego umysłowego sp***olenia.

Ogórek

2023-03-31, 21:20
Na front wszyscy jadą ??? Odstresowuja się ??

Hege

2023-03-31, 22:08
eee na koncu pada eto malcik czyli lał chłopa. nie zmienia to faktu ze bicie tak pasywnego przeciwnika świadczy o syndromie krotkiego penisa u bijącego: D
z drugiej strony może sobie zasłużył?

niemamskarpet.

2023-03-31, 22:12
równouprawnienie pełną gęba a nie to co zacofana Europa................

Bourbonable

2023-03-31, 22:30
i ten zj***ny gównojęzyk ha tfu !!

dżonyłojlker

2023-03-31, 22:31
Za wpie**al długowłosemu gejusowi, zawsze piwo :ok:

Tak właśnie trzeba postępować z każdym długowłosym, nie czuje się taki cwe* mężczyzną i zapuszcza włosy, to wypad do holandii. I niech mi tu żaden długowłosy obsrany gównem brudstokowicz nie pie**oli, że nie każdy taki to pedał - jakby nie był pedał to by włosów nie zapuszczał, proste.

TRQPL

2023-03-31, 22:45
General George Patton chyba miał rację :

"Problem w zrozumieniu Rosjanina jest taki, że nie bierzemy pod uwagę faktu że on nie jest Europejczykiem, ale Azjatą i dlatego myśli pokrętnie. My nie możemy zrozumieć Rosjanina bardziej niż Chińczyka czy Japończyka i od kiedy mam z nimi do czynienia, nie miałem żadnego szczególnego pożądania zrozumienia ich poza obliczeniami jak dużo ołowiu lub stali trzeba zużyć, aby ich zabić. W dodatku, poza innymi cechami charakterystycznymi dla Azjatów, Rosjanie nie mają szacunku dla ludzkiego życia i są sukinsynami, barbarzyńcami i pijakami.'

Źródło: Stanley P. Hirshson, General Patton: A Soldier’s Life, HarperCollins, 2003, s. 650.

JebacJP2

2023-03-31, 23:14
TRQPL napisał/a:

General George Patton chyba miał rację :
"Problem w zrozumieniu Rosjanina jest taki, że nie bierzemy pod uwagę faktu że on nie jest Europejczykiem, ale Azjatą i dlatego myśli pokrętnie. My nie możemy zrozumieć Rosjanina bardziej niż Chińczyka czy Japończyka i od kiedy mam z nimi do czynienia, nie miałem żadnego szczególnego pożądania zrozumienia ich poza obliczeniami jak dużo ołowiu lub stali trzeba zużyć, aby ich zabić. W dodatku, poza innymi cechami charakterystycznymi dla Azjatów, Rosjanie nie mają szacunku dla ludzkiego życia i są sukinsynami, barbarzyńcami i pijakami.'
Źródło: Stanley P. Hirshson, General Patton: A Soldier’s Life, HarperCollins, 2003, s. 650.



Nie chyba miał racje tylko na pewno. Ja to uważam, ze najlepiej by było, gdyby zachód wtedy zostawił SSowietów samym sobie. Bez programu Lend-lease, którym Stany objęły roSSjan w trakcie IIWŚ oraz otwarcia zachodniego frontu w Normandii, kacapy nie mieliby szans na wygranie wojny z Niemcami. Niemcy zaoraliby ruskie scierwo i pewnie wyeksterminowaliby większość tego zj***nego narodu. Z racji, ze USA wyprzedziło nazistow w budowie bomby atomowej, mogliby pózniej tymi bombami zaorać Rzesze i wygrać wojnę. Gdyby sprawy potoczyłyby się w taki sposób, Polskę ominąłby komunizm i bylibyśmy dzisiaj krajem równie bogatym co Skandynawia, Francja itd.

gen1r2

2023-03-31, 23:21
Buddaa09 napisał/a:

Rosjanki szkoda, Rosjanina na front niech odpokutuje swoje winy w słusznej sprawie.



to jest gość ty k***a spermiarzu xddd tyle siedzisz w tej piwnicy, że wyr*chałbyś wszystko co choć trochę przypomina kobietę co xd :blowjob:

darek1234

2023-03-31, 23:57
motylekwbrzuchu napisał/a:

Za wpie**al długowłosemu gejusowi, zawsze piwo
Tak właśnie trzeba postępować z każdym długowłosym, nie czuje się taki cwe* mężczyzną i zapuszcza włosy, to wypad do holandii. I niech mi tu żaden długowłosy obsrany gównem brudstokowicz nie pie**oli, że nie każdy taki to pedał - jakby nie był pedał to by włosów nie zapuszczał, proste.



Pewnie bohater jesteś nie z tej ziemi, który ma beret nieco wyżej kibla. Zwal sobie konia, bo do kuca nie sięgniesz, bohaterze ze spedalonym mózgiem