18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kacapski wesoły autobus ...

~McSadol • 2023-03-31, 20:34
Ruski mir - samara ...


AbdulWisiMiLacha

2023-04-01, 12:13
Buddaa09 napisał/a:

Rosjanki szkoda, Rosjanina na front niech odpokutuje swoje winy w słusznej sprawie.



Szkoda to w tym momencie tylko autobusu reszta do utylizacji.

MartweMurzyńskiePłody

2023-04-01, 14:16
~_Killa_ napisał/a:

mmm, brawa dla ludzi w autobusie za brak jakiej kolwiek pomocy kobiecie w potrzebie! No ale co sie dziwic.. To u Ruskich takze sami sie powybijaja jak widac.



przecież to typ z długimi włosami wy ślepe borowiki :)

mit2

2023-04-01, 14:21
darek1234 napisał/a:

Nie wierzysz w to co piszesz, że wklejasz tyle razy?


Bot wklejający mu się zaciął :lol:

panar3

2023-04-01, 18:29
darek1234 napisał/a:

Nie wierzysz w to co piszesz, że wklejasz tyle razy?



Przepraszam was, trzy razy chciałem wkleić posta ale sadol mnie olał albo chomiki nie wyrabiają Jeśli mogę prosić admina o pozostawienie jednego egzemplarza to niech to dla mnie zrobi. (Y)

mit2 napisał/a:

Bot wklejający mu się zaciął



Chyba tobie boot dupojebca się zaciął i spięcia masz pod kopułą.
:idzwch*j:

barti442

2023-04-01, 18:30
powiem tak:
ciągnąć flaka,ukrowskie cwe*e!!!!!!!!!!!

mit2

2023-04-01, 20:38
panar3 napisał/a:

Chyba tobie boot dupojebca się zaciął i spięcia masz pod kopułą.


Nie zesraj się, sztywniaku.

intermag

2023-04-02, 06:16
Jeszcze sobie czarno czerwone flagi w profilowym ustawcie.



Juz niedługo będziecie płakać.

7wporzondku

2023-04-02, 06:50
intermag napisał/a:

Jeszcze sobie czarno czerwone flagi w profilowym ustawcie.
Juz niedługo będziecie płakać.



k***a ile tam informacji na centymetr kwadratowy napchane emotki jakies teksty w różnych językach muzyczka coś miga. Zajebiste wideo takie na timtotka akurat

ZgRyZ

2023-04-02, 09:23
wy naprawdę nadajecie się jedynie na błoto. żaden idiota polacki jeszcze nie zrozumiał???, że jesteśmy tej samej krwi? że mamy bliżej do ruskich niż do hamerykanów??? pożyjemy kilka lat i zobaczycie jak bydło z hameryki podziękuje wam za waszą współpracę i pomoc. poza tym, w samej hameryce więej się szanuje rosjan niźli brudnych polaczków, bo tak najczęściej się tak mówi o polakach. poubierajcie się znów w swoje posrane koszulki i dresy ze znaczkiem wyleniałego kurczaka w miedzianej beretce, i udawajcie potęgę i moc polaczkowego zadupia, które żeście już doprowadzili już do całkowitego dna, czego nawet nie potraficie objąć swoją chorą zaćmą. no to ch*j wam na pohybel

darek1234

2023-04-03, 00:35
ZgRyZ napisał/a:

wy naprawdę nadajecie się jedynie na błoto. żaden idiota polacki jeszcze nie zrozumiał???, że jesteśmy tej samej krwi? że mamy bliżej do ruskich niż do hamerykanów??? pożyjemy kilka lat i zobaczycie jak bydło z hameryki podziękuje wam za waszą współpracę i pomoc. poza tym, w samej hameryce więej się szanuje rosjan niźli brudnych polaczków, bo tak najczęściej się tak mówi o polakach. poubierajcie się znów w swoje posrane koszulki i dresy ze znaczkiem wyleniałego kurczaka w miedzianej beretce, i udawajcie potęgę i moc polaczkowego zadupia, które żeście już doprowadzili już do całkowitego dna, czego nawet nie potraficie objąć swoją chorą zaćmą. no to ch*j wam na pohybel



Do ruSSkich to mamy historycznie: najwięksi bandyci Polaków to własnie ruSSka swołocz

Ravion

2023-04-11, 21:38
pewnie nie miała biletu