18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kacapski poślizkkkk...

Halman • 2020-12-07, 12:12

najważniejsze że efektownie zakończony... :szydera:

Janusz_k

2020-12-07, 17:44
waka91ajmw napisał/a:

Ja tu widzę awarje hamulca głównego i próbę ratowanie się recznym/awaryjnym.


Skoro tak to miał dość czasu na hamowanie biegami, to raz a dwa hamulec ręczny się zaciąga delikatnie i stopniowo dociąga żeby tył nie uciekł jak na załączonym filmie.


aaaaaaaaaaaaaa

2020-12-07, 17:59
Jakieś info, czy ktoś przeżył???
Oczywiście poza kierowcą TIRa.... :mrgreen:

shoe5maker

2020-12-07, 18:02
zdun napisał/a:

jechał za szybko ok. ale ta k***a za takie włączenie się do ruchu powinna dostać za swoje pewnie dziadek 70lat, który najdalej widzi przedni zderzak.



A jakby spadło drzewo to też będzie mrugał światłami? Jak to się mówi co dwie głowy to nie jedna. I wyszło na to że dwie głowy były puste, ale jedna poniosła konsekwencje.

pro_avenger

2020-12-07, 18:17
shoe5maker napisał/a:

A jakby spadło drzewo to też będzie mrugał światłami? Jak to się mówi co dwie głowy to nie jedna. I wyszło na to że dwie głowy były puste, ale jedna poniosła konsekwencje.



Zależy, może ta prędkość by wystarczyła aby przejechać zanim by spadło.

:->

Clistwood

2020-12-07, 18:39
AyCaramba napisał/a:

Pfffff Głupi h*j. nie było czasu nacisnąć hamulec i zwolnić, ale 14 razy manetką od długich zamachał



I pewnie dodatkowo klaksonem hamował

mazga50

2020-12-07, 19:03
Rosja, a więc nasuwa się od razu pytanie, ile kierownik miał alkoholu we krwi?

Warystor

2020-12-07, 19:33
mazga50 napisał/a:

Rosja, a więc nasuwa się od razu pytanie, ile kierownik miał alkoholu we krwi?



Ja myślę Kolego, że Twoje pytanie należy odwrócić...

waka91ajmw

2020-12-07, 20:28
@janusz k:?Może miał, może nie. Może chój?! A kto to wie. Itak już mu się nie przydadzą twoje rady gdyż droftem zajechał do świętego Piotra ;-)

Edit:driftem

Olisadebe

2020-12-07, 20:50
Najlepsze jest to,że jakby nic nie robił i wpie**olił się w tył osobówki to wyszedłby na tym dużo lepiej

Wiewór

2020-12-07, 20:53
Kilku kacapów mniej. Światem jest lepszym miejscem.

AN...........or

2020-12-07, 21:38
Warystor napisał/a:


Ale na razie to właśnie on został unicestwiony.



Został unicestwiony, bo był pie**olonym śmieciem którego nie stać na samochód. Mam nadzieję że zdechł w męczarniach

MrFalken

2020-12-08, 09:07
co by nie gadać, winę bezsprzecznie ponosi ta pierdoła, co się włączała do ruchu. Nie wiem skąd taka nagonka na gościa, nawet nie wiadomo, czy rzeczywiście jechał za szybko. Przecież to nie ma nic wspólnego z debilami na autostradzie, którzy jadą lewym 660km/h i długimi próbują mnie, wyprzedzającego tira przy 150km/h zepchać w piździec, jakbym drogę blokował. Długie do tego nie służą, "kur*a" to nie pozdrowienie, a jednak jedno i drugie każdy rozumie...

pinki88

2020-12-08, 18:54
Strzelił przewód hamulcowy, a gość próbował ostrzec innych kierowców że pędzi 1,5 t puchą bez hamulców. W ostatniej chwili spanikował i zaciągnął ręczny...
Dziękuję tyle od ęksperta. (też kiedyś strzelił mi przewód hamulcowy)
Tak można teraz pogdybać że mógł uciekać na pobocze, ale to są ułamki sekund na decyzję.

qwerq221

2020-12-08, 21:48
he j***ne kacapy oni technologie opon to maja taka sama jak za czasow zsrr przeciez on ledwo jechal a wyj***l poślisk jakby leciał z 200

wihura

2020-12-28, 23:00
Warystor napisał/a:

Tak myślę, skoro mógł tak ostro zahamować, że aż wpadł w poślizg. To jakiś debil nie kierowca, zwróć uwagę na ustawienie przednich kół, gdy już był w poślizgu obrócony o 90 stopni w stosunku do osi jezdni. Są skierowane na wprost, więc nawet nie próbował kontrować kierownicą, aby wyprowadzić z poślizgu.



Nie jestem specem, ale robiłem magisterkę z rekonstrukcji wypadków samochodowych. Logiki zachowania kierowcy nie jesteśmy w stanie ocenić, widać że była panika. Jak ktoś już wyżej wspomniał wygląda to jak ostateczna próba wyhamowania pojazdu zaciągając łapę. Liczył może że sie wymiga. Pamiętajcie że od momentu kiedy kierowca się pokumał co jest grane mogło minąć zaledwie kilkanaście czy kilkadziesiąt sekund... Kto z nas ma takie manewry przećwiczone?