18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kacapska bijatyka Vol. 666

Hentai666 • 2023-03-27, 01:54
Jeden z pijanych kretynów krzyknął na ulicy „Sieg Heil”, co przykuło uwagę nie mniej debilnych ludzi. Wywiązała się typowa rosyjska pijacka bójka .

Moskwa, Rosja.




panar3

2023-03-28, 15:05
[quote="CzerstWybut"]
panar3 napisał/a:

Ja pie**olę, ile tego banderowskiego chochła i probanderowskich szabesgojów tu nalazło...
Rosja i Rosjanie mają wszelkie powody żeby nienawidzić faszystów, komuchów i mieszanki banderowsko-jewrejskiej..."

Łuo k***a ale odleciałeś jak Braun ty lepiej sprawdź jeszcze swoje nazwisko i podpytaj rodzine bo zaraz sie okaże że i ty musisz zapuścić pejsy.
pie**olisz jak byś przyleciał z innej planety.
ch*j nas obchodzi kto w tym bydlęcym i zacofanym kraju zalanym gównem z braku kibli rządził i rządzi. Te bydło z każdej strony pokazuje jakie jest mentalnie zj***ne, wystarczy wyjechać do Tajlandii czy Turcji i odrazu widać po zachowaniu ten motloch j***ny. Wszędzie gdzie tylko k***a ich spotkam to zapijaczone mordy, tępota, chamstwo, j***ny egoizm, poczucie wyższości, brak gustu i smród niemytej spoconej pachy. k***a mógl bym tak wymieniać jeszcze przez godzine. I ty mi bedziesz tu jakieś wywody dawał o rządzących, agenturze itd a k***a nigdzie na świecie takiej zj***nej mentalnosci ludzi nie spotkałem. Gówno z tym buractwem



Co do buractwa masz rację, co do tego że ch*j cię to obchodzi też masz rację. Zaślepiony rusofobią nie zauważasz jak zachowują się Angole, Szwaby, Ukry, polskie cebulaki itp. Wiem co mówię, mieszkam w miejscu bardzo popularnym turystycznie, mamy tu hołotę z całego świata...
Skomentowałeś mój wpis jakbyś go nie czytał, czyli myślisz nielogicznie. Pokazałeś się z najlepszej strony idioty sądzącego po pozorach. Sam sobie sprawdź metrykę i drzewo genealogiczne (o ile jakieś masz) bo brak logiki cech*je osobniki zrodzone z chowu wsobnego o IQ poniżej 75.

krasnal_hałabała napisał/a:

Ale wy jesteście debilni. Jeden trzyma tą stronę, drugi inną... ja pie**olę... trzyma się stronę swojej rodziny i siebie samego i w ostateczności Cebulandii, która wyrosła jak żmija na piersi Sarmackiej i nazywała się onegdaj Polską, tą Polską, której już od bardzo dawna nie ma. W każdym razie, jak się dalej będziecie napie**alać, Biały Białego, to gudłajstwo już ostrzy kły i hoduje nowe pokolenie bojowych ciapatych arabów i wysyła ich w naszą stronę, ale gudłajstwo nie wie, że to będzie jego kres. Araby nienawidzą gudłajów i prędzej czy później ich zarżną, żółtki nie mają żadnej kulturowej czy religijnej tożsamości wspólnej z gudłajami i jak gudłaje będą fikać, to też ich zajebią. Gudłaje mając władzę, jaką mają obecnie, nie zdają sobie sprawy z tego, że Biali Europejczycy i Amerykanie i tylko Biali, są jedynym gwarantem przetrwania ich pasożytniczej rasy. Murzyni ich zajebią, bo są tak głupi, że zajebią każdego a na pewno nie będą harować na gudłajów, Arabowie ich nienawidzą i rozpoczną na nich eksterminacje, polowania i pogromy, Chińczycy będą mieć w nich wyj***ne i ich zajebią jak będą fikać, to samo inne żółtki, a Hindusi zdechną we własnym gównie.
Gudłaje chcą zastosować system Platońskiego Państwa, ludzi Złotych, Srebrnych i Brązowych. Mają nadzieję być rasą panów, Murzynów i Ciapatych dać jako strażników a Chinoli i Hindusów do pracy. Jednak nie zdają sobie sprawy z kilku ważnych aspektów. To co daje im władzę, to wprowadzony w 1913 roku przez Woodrowa Wilsona- parweniusza, który w zamian za finansowanie przez pejsiastych swojej kampanii wyborczej i wylansowanie jego nie budzącej wówczas zainteresowania, osoby, wprowadził ustawę oddającą w ręce prywatnych (Żydowskich) banków centralnych władzę nad podażą pieniądza. Taki stan rzeczy odpowiadał Europejczykom, cywilizowanym, znającym i respektującym władzę pergaminu i umów ludziom z powodu ich genetycznego zamiłowania do porządku i dyscypliny. Murzyni, Ciapate i Hindusi, nie respektują takich zasad, ponieważ ich nie znają, natomiast Chinole, to lud cywilizowany i znający zasady porządku i nawet je wprowadzają, ale jest to lud krwiożerczy i wyznający despotyzm jednostki, ale tylko takiej, która będzie czysta rasowo w ramach żółtej rasy. To, co dzisiaj działa na Europejczyków, nie zadziała na inne ludy, zwłaszcza, że te ludy, mają wyj***ne w Jezuska i jego żydowskie pochodzenie a jedyna rasa- Ciapaci, którzy wyznają religię Abrahamową, są synami Ismaela i nienawidzą synów Izaaka z góry i chcą ich śmierci bardziej niż śmierci Chrześcijan czy Pogan.
Reasumując, na inne rasy nie zadziała kwestia umów i zobowiązań, dzisiaj te rasy stosują się do tego, tylko ze względu na to, że kulturowo przebija ich Biały Człowiek, ale nie żyd, Biały Człowiek zaimponował tym rasom poprzez dawno upadłą siłę i najlepszy system jaki był. A cywilizowany Biały ma według planu gudłajców, zniknąć, w tym celu sprowadza się do Europy uga buga i rozbraja Europejczyków, robiąc z nich p*zdy a tych z których nie da się zrobić p*zd, szczuje się na siebie nawzajem.
Wojna między Rosją a Ukrainą jest bratobójczą wojną. I powiem to głośno Ukraina istnieje od dawna, tak jak Rosja istnieje od dawna i Polska istnieje od dawna, naród Ukraiński istnieje i jest narodem, to samo naród Rosyjski i naród Polski tudzież inne narody Sławii, problemem Słowian jest, to, że stracili swoją arystokrację, co notabene też było pomysłem pejsów, bo wiedzieli, że waleczni Słowianie są troszkę mnie inteligentni, natomiast Polska Szlachta, Ukraińscy Kniaziowie i Rosyjscy Bojarzy, wywodzą się od Scytów i nie są Słowianami a ludem Czysto- Aryjskim, każdy naród Europejski (za wyjątkiem Basków), jest ludem Aryjskim, ale tylko Celtowie i Scytowie oraz Normanowie (ci lepsi od Niemców), byli ludami Czysto-Aryjskimi. Historia Ariów jest tak nieprawdopodobna, że nie będę jej przytaczał, ponieważ historia ta zakrawa, we współczesnym rozumieniu, o fantastykę i zdyskredytowałaby moją wypowiedź w oczach ludzi, którzy jeszcze dotrwali do tego momentu i nie wzięli mnie za pojeba gentycznego a i tak wielu z was już to zrobiło. Nie dziwię się, to co piszę jest niekonwencjonalne i kontrowersyjne a do tego, nie znajdziecie tego w żadnym podręczniku ze własnych lat szkolnych, mało kto z Was jest historykiem a jeszcze mniej badaczem a i historycy będą delikatnie mówiąc, sceptyczny. Niemniej jest jak jest. Pieniądze dają władzę, ale ludy, które za nic mają pergamin, nie będą patrzyły się na umowy z tymi, którzy nas zabiją rękami tych ludów.
Pozdrawiam, niech silni uczynią co mogą a słabi niech przecierpią jak najkrócej. I przepraszam za debilnych, w miarę jak to pisałem ochłonąłem i po prostu czasami zapominam, że większość ludzi nie wie tego co wie mniejszość a nawet jeśli spotkało się z taką opinią, to ją odrzuca z powodu kontrowersji. Zapominam też, że większość ludzi nie ma prawa tego wiedzieć, ponieważ każdy ma swoje życie i swoje pasje a życie w tym kraju a i w ogóle na tym świecie, jest ekstraordynaryjnie męczące i jest drogą przez krew, pot i łzy.



Masz rację, krasnal, cieszę się, że ochłonąłeś i przyjmuję przeprosiny. Chcę ci jednak nadmienić, że nie trzymam ślepo strony Rosji i Rosjan, tylko stronę ludzi prawych i uczciwych, ja tylko wytłumaczyłem dlaczego Rosjanie mogą mieć uzasadnione pretensje o hajlowanie. Też jestem jednym z wiedzących więcej i dlatego nie znoszę pie**olenia głupot w tematach o których ktoś nie ma pojęcia i reaguje jak zwierzę jakieś. Pozdrawiam również. Slawa.

go...........de

2023-03-28, 15:35