18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kacapska bijatyka Vol. 666

Hentai666 • 2023-03-27, 01:54
Jeden z pijanych kretynów krzyknął na ulicy „Sieg Heil”, co przykuło uwagę nie mniej debilnych ludzi. Wywiązała się typowa rosyjska pijacka bójka .

Moskwa, Rosja.




banerr

2023-03-27, 05:22
Powinni im metanol za darmo rozdawać.

trambulator

2023-03-27, 07:12
k***a, tacy oni waleczni, to w nagrodę bagnet na broń i za mateczkę rassiję na pierwszą linię specjalnej operacji :D

luxpiotr

2023-03-27, 09:11
Trzeba przyznać że są twardzi, dostają oklep na stojąco.

kamuha

2023-03-27, 11:11
A co oni tacy przewrażliwieni na punkcie tego hasła? Krótka i wybiórcza pamięć? Nie pamiętają bratniej miłości z Niemcami od 39 do 43 roku? Teraz chcą walczyc z faszyzmem z którym sami szli ramię w ramię ?
`jezeli teraz powodem ataku na UA jest wlasnie odradzajacy sie faszyzm to jaki byl powod mordowania Polakow od 17.09.1939 roku kiedy to przekroczyli nasze wschodnie granice? Bratnia pomoc? Wyswabadzali nas za pomocą ołowiu, bagnetu, grabieży i gwałtu.

Nigdy nie wierzcie czerwonym.









d-_-bE.Prigozhin61

2023-03-27, 11:18
kamuha napisał/a:

A co oni tacy przewrażliwieni na punkcie tego hasła? Krótka i wybiórcza pamięć? Nie pamiętają bratniej miłości z Niemcami od 39 do 43 roku? Teraz chcą walczyc z faszyzmem z którym sami szli ramię w ramię ?
`jezeli teraz powodem ataku na UA jest wlasnie odradzajacy sie faszyzm to jaki byl powod mordowania Polakow od 17.09.1939 roku kiedy to przekroczyli nasze wschodnie granice? Bratnia pomoc? Wyswabadzali nas za pomocą ołowiu, bagnetu, grabieży i gwałtu.
Nigdy nie wierzcie czerwonym.



Mylisz faszyzm z nazizmem.Z resztą jakby jakiś Szwab na ulicy hailował to raczej każdy normalny Polak by mu wyj***ł

support3

2023-03-27, 11:27
Nazywanie ruskich ludźmi to lekka przesada

panar3

2023-03-27, 11:51
Ja pie**olę, ile tego banderowskiego chochła i probanderowskich szabesgojów tu nalazło...
Rosja i Rosjanie mają wszelkie powody żeby nienawidzić faszystów, komuchów i mieszanki banderowsko-jewrejskiej. Hajlować się debilowi zachciało? To wpie**ol się należy i ch*j. Sam bym zaj***ł w ryj takiemu ścierwu bo moja rodzina ucierpiała za szwaba bardzo i mam odruch Pawłowa w postaci piąchy na każdy szwabski ryj.
Problemem jest również radziecka propaganda, która przez dziesiątki lat mocno nagłaśniała nienawiść do symboli niemieckich, Niemców, a zwłaszcza faszyzmu ale to by przykryć zbrodnie żydobolszewików.
Przypominam: w czasie od 1907 roku do 1999 zostało zabitych rękami żydobolszewii, Niemców, ukrów, najemnej swołoczy, w tym i polskiej i angolskiej i szwedzkiej, grubo ponad 50 milionów Rosjan. Przypominam, że upadek Rosji zaczął się już za panowania luźnej szpary zwanej Katarzyną k***ą Wielką - Niemki, która w dupie miała los wszystkich Rosjan i dobro Rosji. Lenin też był agentem niemieckim i miał w dupie Rosję i Rosjan, a jego zadaniem było wszczęcie rewojucji bolszewickiej i posadowienie na głównych stołkach w Rosji Radzieckiej V kolumny żydowskiej by zacząć eliminować rosyjskich patriotów i przejąć Rosję. Mało też kto wie, że jednym z głównych winowajców tego stanu rzeczy był później niejaki feldmarszałek za dychę Józef Piłsudski vel Selman, bandyta, szpieg i komunista bo odmówił wsparcia gen. Denikinowi w walce z ówczesną Armią Czerwoną bolszewików, mimo że Denikin zaplanował tylko przemieszczenie wojsk polskich o kilkadziesiąt kilometrów by móc zamknąć kocioł. Biali przegrali z hołotą i zaczęła się tyrania komuchów.To jedno zdarzenie między innymi zaowocowało: morderstwami, czystkami, biedą i głodem oraz całkowitą ruiną dawnej Rosji, wojną w 1920, II WŚ etc. A przede wszystkim zaowocowało stanem obecnej, sprzedanej na wskroś, nieszczęsnej Polski!
Piłsudski vel Selman, litewski żyd, jak wszyscy żydzi był rusofobem i nienawidził wartości słowiańskich. Wypowiedzi rusofobiczne na tym forum przypominają mi to szczekanie sprzed 100 lat. Oj, historia kołem się toczy a jak się jej nie powtarza to ona się powtarza. Świat czekają rychłe zmiany i lepiej zacząć myśleć zawczasu a nie szczekać na Rosjan, Rosję, wyzywać od kacapów jak niedouczony agent Halman. Nawet starzy generałowie z NATO mówią otwarcie że Rosja jest obecnie nie do pokonania bo wojny wygrywa się pieniędzmi. Resztę sami sobie doczytajcie, nie będę was tu edukował bo wam mózgi się od prawdy zlasują bo prawdy to nienawidzicie przecież...
Teraz czekam na sranie z ryjów typu: nie zesraj się, ruska onuca etc... ale mam was, pajace niedouczone, głęboko w dupie i pies was j***ł.

kamuha napisał/a:

A co oni tacy przewrażliwieni na punkcie tego hasła? Krótka i wybiórcza pamięć? Nie pamiętają bratniej miłości z Niemcami od 39 do 43 roku? Teraz chcą walczyc z faszyzmem z którym sami szli ramię w ramię ?
`jezeli teraz powodem ataku na UA jest wlasnie odradzajacy sie faszyzm to jaki byl powod mordowania Polakow od 17.09.1939 roku kiedy to przekroczyli nasze wschodnie granice? Bratnia pomoc? Wyswabadzali nas za pomocą ołowiu, bagnetu, grabieży i gwałtu.

Nigdy nie wierzcie czerwonym.



A, to takich bajek was teraz w szkołach ukrowskich uczą? Nic dziwnego, że potem ch*ja z ogórkiem mylicie. Masz ty wyobraźnię, nie ma co... Świadectwo szkolne kupiłeś jak wszystko na UPAinie za łapówkę? Ja pie**olę i takie dzbany prawa wyborcze mają...

CzerstWybut

2023-03-27, 12:11
[quote="panar3"]Ja pie**olę, ile tego banderowskiego chochła i probanderowskich szabesgojów tu nalazło...
Rosja i Rosjanie mają wszelkie powody żeby nienawidzić faszystów, komuchów i mieszanki banderowsko-jewrejskiej..."
:idzwch*j:

Łuo k***a ale odleciałeś jak Braun :lol: ty lepiej sprawdź jeszcze swoje nazwisko i podpytaj rodzine bo zaraz sie okaże że i ty musisz zapuścić pejsy.
pie**olisz jak byś przyleciał z innej planety.

ch*j nas obchodzi kto w tym bydlęcym i zacofanym kraju zalanym gównem z braku kibli rządził i rządzi. Te bydło z każdej strony pokazuje jakie jest mentalnie zj***ne, wystarczy wyjechać do Tajlandii czy Turcji i odrazu widać po zachowaniu ten motloch j***ny. Wszędzie gdzie tylko k***a ich spotkam to zapijaczone mordy, tępota, chamstwo, j***ny egoizm, poczucie wyższości, brak gustu i smród niemytej spoconej pachy. k***a mógl bym tak wymieniać jeszcze przez godzine. I ty mi bedziesz tu jakieś wywody dawał o rządzących, agenturze itd a k***a nigdzie na świecie takiej zj***nej mentalnosci ludzi nie spotkałem. Gówno z tym buractwem

krasnal_hałabała

2023-03-27, 14:39
Ale wy jesteście debilni. Jeden trzyma tą stronę, drugi inną... ja pie**olę... trzyma się stronę swojej rodziny i siebie samego i w ostateczności Cebulandii, która wyrosła jak żmija na piersi Sarmackiej i nazywała się onegdaj Polską, tą Polską, której już od bardzo dawna nie ma. W każdym razie, jak się dalej będziecie napie**alać, Biały Białego, to gudłajstwo już ostrzy kły i hoduje nowe pokolenie bojowych ciapatych arabów i wysyła ich w naszą stronę, ale gudłajstwo nie wie, że to będzie jego kres. Araby nienawidzą gudłajów i prędzej czy później ich zarżną, żółtki nie mają żadnej kulturowej czy religijnej tożsamości wspólnej z gudłajami i jak gudłaje będą fikać, to też ich zajebią. Gudłaje mając władzę, jaką mają obecnie, nie zdają sobie sprawy z tego, że Biali Europejczycy i Amerykanie i tylko Biali, są jedynym gwarantem przetrwania ich pasożytniczej rasy. Murzyni ich zajebią, bo są tak głupi, że zajebią każdego a na pewno nie będą harować na gudłajów, Arabowie ich nienawidzą i rozpoczną na nich eksterminacje, polowania i pogromy, Chińczycy będą mieć w nich wyj***ne i ich zajebią jak będą fikać, to samo inne żółtki, a Hindusi zdechną we własnym gównie.

Gudłaje chcą zastosować system Platońskiego Państwa, ludzi Złotych, Srebrnych i Brązowych. Mają nadzieję być rasą panów, Murzynów i Ciapatych dać jako strażników a Chinoli i Hindusów do pracy. Jednak nie zdają sobie sprawy z kilku ważnych aspektów. To co daje im władzę, to wprowadzony w 1913 roku przez Woodrowa Wilsona- parweniusza, który w zamian za finansowanie przez pejsiastych swojej kampanii wyborczej i wylansowanie jego nie budzącej wówczas zainteresowania, osoby, wprowadził ustawę oddającą w ręce prywatnych (Żydowskich) banków centralnych władzę nad podażą pieniądza. Taki stan rzeczy odpowiadał Europejczykom, cywilizowanym, znającym i respektującym władzę pergaminu i umów ludziom z powodu ich genetycznego zamiłowania do porządku i dyscypliny. Murzyni, Ciapate i Hindusi, nie respektują takich zasad, ponieważ ich nie znają, natomiast Chinole, to lud cywilizowany i znający zasady porządku i nawet je wprowadzają, ale jest to lud krwiożerczy i wyznający despotyzm jednostki, ale tylko takiej, która będzie czysta rasowo w ramach żółtej rasy. To, co dzisiaj działa na Europejczyków, nie zadziała na inne ludy, zwłaszcza, że te ludy, mają wyj***ne w Jezuska i jego żydowskie pochodzenie a jedyna rasa- Ciapaci, którzy wyznają religię Abrahamową, są synami Ismaela i nienawidzą synów Izaaka z góry i chcą ich śmierci bardziej niż śmierci Chrześcijan czy Pogan.

Reasumując, na inne rasy nie zadziała kwestia umów i zobowiązań, dzisiaj te rasy stosują się do tego, tylko ze względu na to, że kulturowo przebija ich Biały Człowiek, ale nie żyd, Biały Człowiek zaimponował tym rasom poprzez dawno upadłą siłę i najlepszy system jaki był. A cywilizowany Biały ma według planu gudłajców, zniknąć, w tym celu sprowadza się do Europy uga buga i rozbraja Europejczyków, robiąc z nich p*zdy a tych z których nie da się zrobić p*zd, szczuje się na siebie nawzajem.

Wojna między Rosją a Ukrainą jest bratobójczą wojną. I powiem to głośno Ukraina istnieje od dawna, tak jak Rosja istnieje od dawna i Polska istnieje od dawna, naród Ukraiński istnieje i jest narodem, to samo naród Rosyjski i naród Polski tudzież inne narody Sławii, problemem Słowian jest, to, że stracili swoją arystokrację, co notabene też było pomysłem pejsów, bo wiedzieli, że waleczni Słowianie są troszkę mnie inteligentni, natomiast Polska Szlachta, Ukraińscy Kniaziowie i Rosyjscy Bojarzy, wywodzą się od Scytów i nie są Słowianami a ludem Czysto- Aryjskim, każdy naród Europejski (za wyjątkiem Basków), jest ludem Aryjskim, ale tylko Celtowie i Scytowie oraz Normanowie (ci lepsi od Niemców), byli ludami Czysto-Aryjskimi. Historia Ariów jest tak nieprawdopodobna, że nie będę jej przytaczał, ponieważ historia ta zakrawa, we współczesnym rozumieniu, o fantastykę i zdyskredytowałaby moją wypowiedź w oczach ludzi, którzy jeszcze dotrwali do tego momentu i nie wzięli mnie za pojeba gentycznego a i tak wielu z was już to zrobiło. Nie dziwię się, to co piszę jest niekonwencjonalne i kontrowersyjne a do tego, nie znajdziecie tego w żadnym podręczniku ze własnych lat szkolnych, mało kto z Was jest historykiem a jeszcze mniej badaczem a i historycy będą delikatnie mówiąc, sceptyczny. Niemniej jest jak jest. Pieniądze dają władzę, ale ludy, które za nic mają pergamin, nie będą patrzyły się na umowy z tymi, którzy nas zabiją rękami tych ludów.

Pozdrawiam, niech silni uczynią co mogą a słabi niech przecierpią jak najkrócej. I przepraszam za debilnych, w miarę jak to pisałem ochłonąłem i po prostu czasami zapominam, że większość ludzi nie wie tego co wie mniejszość a nawet jeśli spotkało się z taką opinią, to ją odrzuca z powodu kontrowersji. Zapominam też, że większość ludzi nie ma prawa tego wiedzieć, ponieważ każdy ma swoje życie i swoje pasje a życie w tym kraju a i w ogóle na tym świecie, jest ekstraordynaryjnie męczące i jest drogą przez krew, pot i łzy.

darek1234

2023-03-27, 15:57
krasnal_hałabała napisał/a:

Rosja istnieje od dawna i Polska istnieje od dawna, naród Ukraiński istnieje i jest narodem, to samo naród Rosyjski i naród Polski tudzież inne narody Sławii



To niech się ruSSKie bydło odczepi od Ukrainy i innych narodów

Grishjarta

2023-03-27, 17:20
panar3 napisał/a:

Ja pie**olę, ile tego banderowskiego chochła i probanderowskich szabesgojów tu nalazło...
Rosja i Rosjanie mają wszelkie powody żeby nienawidzić faszystów, komuchów i mieszanki banderowsko-jewrejskiej. Hajlować się debilowi zachciało? To wpie**ol się należy i ch*j. Sam bym zaj***ł w ryj takiemu ścierwu bo moja rodzina ucierpiała za szwaba bardzo i mam odruch Pawłowa w postaci piąchy na każdy szwabski ryj.
Problemem jest również radziecka propaganda, która przez dziesiątki lat mocno nagłaśniała nienawiść do symboli niemieckich, Niemców, a zwłaszcza faszyzmu ale to by przykryć zbrodnie żydobolszewików.
Przypominam: w czasie od 1907 roku do 1999 zostało zabitych rękami żydobolszewii, Niemców, ukrów, najemnej swołoczy, w tym i polskiej i angolskiej i szwedzkiej, grubo ponad 50 milionów Rosjan. Przypominam, że upadek Rosji zaczął się już za panowania luźnej szpary zwanej Katarzyną k***ą Wielką - Niemki, która w dupie miała los wszystkich Rosjan i dobro Rosji. Lenin też był agentem niemieckim i miał w dupie Rosję i Rosjan, a jego zadaniem było wszczęcie rewojucji bolszewickiej i posadowienie na głównych stołkach w Rosji Radzieckiej V kolumny żydowskiej by zacząć eliminować rosyjskich patriotów i przejąć Rosję. Mało też kto wie, że jednym z głównych winowajców tego stanu rzeczy był później niejaki feldmarszałek za dychę Józef Piłsudski vel Selman, bandyta, szpieg i komunista bo odmówił wsparcia gen. Denikinowi w walce z ówczesną Armią Czerwoną bolszewików, mimo że Denikin zaplanował tylko przemieszczenie wojsk polskich o kilkadziesiąt kilometrów by móc zamknąć kocioł. Biali przegrali z hołotą i zaczęła się tyrania komuchów.To jedno zdarzenie między innymi zaowocowało: morderstwami, czystkami, biedą i głodem oraz całkowitą ruiną dawnej Rosji, wojną w 1920, II WŚ etc. A przede wszystkim zaowocowało stanem obecnej, sprzedanej na wskroś, nieszczęsnej Polski!
Piłsudski vel Selman, litewski żyd, jak wszyscy żydzi był rusofobem i nienawidził wartości słowiańskich. Wypowiedzi rusofobiczne na tym forum przypominają mi to szczekanie sprzed 100 lat. Oj, historia kołem się toczy a jak się jej nie powtarza to ona się powtarza. Świat czekają rychłe zmiany i lepiej zacząć myśleć zawczasu a nie szczekać na Rosjan, Rosję, wyzywać od kacapów jak niedouczony agent Halman. Nawet starzy generałowie z NATO mówią otwarcie że Rosja jest obecnie nie do pokonania bo wojny wygrywa się pieniędzmi. Resztę sami sobie doczytajcie, nie będę was tu edukował bo wam mózgi się od prawdy zlasują bo prawdy to nienawidzicie przecież...
Teraz czekam na sranie z ryjów typu: nie zesraj się, ruska onuca etc... ale mam was, pajace niedouczone, głęboko w dupie i pies was j***ł.
A, to takich bajek was teraz w szkołach ukrowskich uczą? Nic dziwnego, że potem ch*ja z ogórkiem mylicie. Masz ty wyobraźnię, nie ma co... Świadectwo szkolne kupiłeś jak wszystko na UPAinie za łapówkę? Ja pie**olę i takie dzbany prawa wyborcze mają...



Szanuję, ale nie ma co się marnować na sp***oliny z sadistica, większość użytkowników inteligencją i wiedzą nie wykracza poza ramy podstawowych instynktów i ich przejawów - dupy, piwko, piłka nożna, samochody i bezpodstawny terytorializm

jjkotulek

2023-03-28, 12:32
Ileż tu wyznawców religii banderyzmu. Ale takie mamy niestety pokolenie. Brak nauki i wiedzy podstawowej. Wykarmieni na cycku propagandy telewizyjnej i tym, co podadzą gotowego do rycia łba. A poszukać samemu, połączyć kropki, to już ni ch*ja. Jestem dumny z odznaki ruskiej onucy, a wcześniej antyszczepionkowca. Nara.