18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kacap rozwala samochód w obecności policji...

Halman • 2021-03-18, 09:45

po co, dlaczego, nie wiadomo... po prostu rosja.

picolo

2021-03-18, 17:57
Żeby mieć dłuższe wakacje trzy tysiące kilometrów od domu.

RaysonPL

2021-03-18, 17:58
ANALizator napisał/a:

Samochody to sie zaczynają od 80k pln, i to używane .. reszta to złom pie**olony dla biedoty, też jak nowy z salonu



ANALNY LIZATOR co ty pie**olisz? Chyba dawno dupy komuś nie wylizałeś

Etheriel

2021-03-18, 18:16
RaysonPL napisał/a:

ANALNY LIZATOR co ty pie**olisz? Chyba dawno dupy komuś nie wylizałeś



Widzę codziennie na drogach pseudo kierowców w samochodach za 80k plus... Na samochód stać ale pieniążki nie nauczą ich jeździć. Zrobili prawo jazdy za loda i samochodem rekompensują małego ch*ja i niedoj***nie umysłowe.

St...........on

2021-03-18, 18:26
ANALizator napisał/a:

Samochody to sie zaczynają od 80k pln, i to używane .. reszta to złom pie**olony dla biedoty, też jak nowy z salonu




Haaaaaa! Ale żeś teraz podniósł ciśnienie biedakom. A tak na poważnie , wolę tłuc dupę w amerykańskim aucie z Vką ( lub H6 boxerem ;) ) za kilkanaście tysi na pełnej k***ie niż VAGiem za 80 tysi + ;) . Islandia ma coś pięknego czego Polska nie ma (bo jest na smyczy UE) ,możliwość eksploatowania amerykańskich aut i europejskich z amerykańskiego rynku bez pie**olonych przeróbek świateł i iinnych ch*jów mójów i pie**olenia o ekologii. Przymierzam się do Suburbana z V8 ( 7.4 litra- j***ć biedę :amused: ) z 1999 roku.

paul000

2021-03-18, 19:17
ANALizator napisał/a:

Samochody to sie zaczynają od 80k pln, i to używane .. reszta to złom pie**olony dla biedoty, też jak nowy z salonu



Samochody to się zaczynają od 500k pln netto biedaku, za 80 to złom pie**olony dla biedoty. k***a co za debil.

PhantomMask

2021-03-18, 19:52
ANALizator napisał/a:

Samochody to sie zaczynają od 80k pln, i to używane .. reszta to złom pie**olony dla biedoty, też jak nowy z salonu



Tato ci tak powiedział po którejś k***ie jak mu passek nie odpalił przy ostatnich mrozach ?

:lol:

OnCo

2021-03-18, 21:06
ANALizator napisał/a:

Samochody to sie zaczynają od 80k pln, i to używane .. reszta to złom pie**olony dla biedoty, też jak nowy z salonu



E, ja tam lubię bieda motoryzację - zawsze mnie bardziej interesowały gnioty i tanie dupowozy, bo ciekaw byłem jak to sobie radzi i wytrzymuje.

Swoją drogą to jedni lubią drogie wakacje ol inclusive, a inni jarają się jeżdżąc autostopem i śpiąc w krzakach.

AdamBrown

2021-03-18, 21:24
ANALizator napisał/a:

Samochody to sie zaczynają od 80k pln, i to używane .. reszta to złom pie**olony dla biedoty, też jak nowy z salonu



znałem kiedyś takiego starego Irlandczyka, miał dwa Puby, przy czym jede kupił żonie, żeby się nie nudziła, więc był fatalnie zarządzany, i były tam czwartki Bingo dla lokalnych emerytek.
Miał oprócz tego w pit różnych biznesów mniejszych i większych, i z jakiegoś powodu jeżdził codziennie rzklekotaną Toyotą, z urwanym zderzakiem.
A widziałem też takie suwy, za więcej niż 80 000 tak na oko to z 180 000 ale euro. I jeździli nimi z jakiegoś powodu Murzyni, albo Cyganie, Czasem Rumuni.




polakwrocek

2021-03-19, 01:16
ANALizator napisał/a:

Samochody to sie zaczynają od 80k pln, i to używane .. reszta to złom pie**olony dla biedoty, też jak nowy z salonu



pie**olona Biedota to z salonach kupuje.
Do prawdziwych ludzi salon przyjeżdża na posiadłość oferując samochody.

dEboo

2021-03-19, 11:01
ANALizator napisał/a:

Samochody to sie zaczynają od 80k pln, i to używane .. reszta to złom pie**olony dla biedoty, też jak nowy z salonu



Ty j***ny debilu, kupuje taki idiota jak ty auto za 80 kafla a za 2 -3 lata już możesz sprzedać za 60 xD. Zawsze miałeś łeb do interesów. Ale to dobrze takich jak ty trzeba r*chać i na nich zarabiać.

AN...........or

2021-03-19, 15:26
i się dziwicie że polki wolą arabusów potem .. bo w tym kraju jest mentalność pie**olonego biedaka białego brudasa, tak cena nie jest ważna, ale jakość idzie z ceną i tyle, nie kupisz nic normalnego do pewnej kwoty

dEboo napisał/a:

Ty j***ny debilu, kupuje taki idiota jak ty auto za 80 kafla a za 2 -3 lata już możesz sprzedać za 60 xD. Zawsze miałeś łeb do interesów. Ale to dobrze takich jak ty trzeba r*chać i na nich zarabiać.



normalny typ się nie przejmuje takimi bzdurami, jak po 2-3 latach biore nowy a stary oddaje i sram na to ile mam taniej następny za to , nie interesuje mnie to totalnie

Araby jak z dubaju do krakowa lecą do nas, to jak na gówno na nas patrzą, i bardzo dobrze :)

Go...........Fr

2021-03-19, 15:55
nono12, żenić kosę

St...........on

2021-03-19, 20:17
ANALizator napisał/a:

i się dziwicie że polki wolą arabusów potem .. bo w tym kraju jest mentalność pie**olonego biedaka białego brudasa, tak cena nie jest ważna, ale jakość idzie z ceną i tyle, nie kupisz nic normalnego do pewnej kwoty
normalny typ się nie przejmuje takimi bzdurami, jak po 2-3 latach biore nowy a stary oddaje i sram na to ile mam taniej następny za to , nie interesuje mnie to totalnie
Araby jak z dubaju do krakowa lecą do nas, to jak na gówno na nas patrzą, i bardzo dobrze



Nie pie**ol ziomuś, kupisz, ale musisz się przejechac kawałek za granicę, zobacz po ile u mnie auta stoją (z oryginalnym przebiegiem i historią- wymóg na Islandii). Powiem Ci tak, nawet jakbym zarabiał te pieniążki co tu tylko w Polsce, ale miał ta wiedzę nt. samochodów z islandzkiego rynku, to k***a mimo przeprawy promowej, podrózy przez Danię i Niemcy , no i cło wybrałbym coś z tego rynku. A teraz w dobie kryzysu mozna trafić zajebiste auta za grosze. Przykład? Kupiłem Subaru Tribekę 3.0 z 2007 (170000km w kołach) za 250000ISK to jest jakieś 7.612PLN, patrzę na otomoto, ten sam model tylko z 2006 i 217000km w kołach 26900PLN- dziękuję dobranoc :amused:

Żeby byc do końca szczerym w mojej Tribece uszkodzony jest czujnik ABS w jednym kole i czujnik przędkości samochodu, dla mnie to groszwe sprawy bo części i tak ciągnę hurtowo z Litwy ;)

Aha i jeszcze jedno, nowiutkie auta to dla mnie gówno, a wiesz czemu? bo wszystkie są robione na jedno kopyto tak jakby wszystkie projektowali bracia, wj***ć ledów ile się da, plastiku naj***ne do ch*ja , skóra przeciera sie już po 50000km (o ile jej uświadczysz, czujników naj***ne do przesady, wyżyłowane silniki (np 1.6 turbo smiech na sali), j***ne DPFy ale taka moda bo przecież ocieplenie klimatu i inne bzdury. Dobrych aut już niema ziomek, producenci celowo obnizają żywotność auta, tak jak producenci telefonów.

dominator76

2021-03-21, 14:56
ANALizator napisał/a:

Samochody to sie zaczynają od 80k pln, i to używane .. reszta to złom pie**olony dla biedoty, też jak nowy z salonu




Super taka dacia Duster jest od 89.990 Zawsze tez w tej cenie mozesz Ładę kupić Maliniaku.