18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kacap rozwala samochód w obecności policji...

Halman • 2021-03-18, 09:45

po co, dlaczego, nie wiadomo... po prostu rosja.

AN...........or

2021-03-18, 10:05
Halman napisał/a:

Kacap rozwala samochód



Samochody to sie zaczynają od 80k pln, i to używane .. reszta to złom pie**olony dla biedoty, też jak nowy z salonu

woytasw

2021-03-18, 10:07
A co swojego nie mógł rozwalić?

Cz...........as

2021-03-18, 10:29
ANALizator napisał/a:

Samochody to sie zaczynają od 80k pln, i to używane .. reszta to złom pie**olony dla biedoty, też jak nowy z salonu



Jeśli wyłącznie cena jest dla ciebie wyznacznikiem jakości, to gratuluję sp***olenia

:roll:

T3RMINATOR

2021-03-18, 10:48
Myślę że nie przeszedł przeglądu technicznego ten samochód dlatego właściciel szykuje go na szrot.

AN...........or

2021-03-18, 11:41
AyCaramba napisał/a:

Jeśli wyłącznie cena jest dla ciebie wyznacznikiem jakości, to gratuluję sp***olenia



no i mamy pierwszego użytkownika fury-konkreta

:lol:

boli dupa oj boli

i później takie typy zapychaja drogi swoimi złomami

Cz...........as

2021-03-18, 12:59
ANALizator napisał/a:

no i mamy pierwszego użytkownika fury-konkreta

boli dupa oj boli
i później takie typy zapychaja drogi swoimi złomami



Nie trafiłeś. Napisałem tylko że jesteś zjebem jak jedynym wyznacznikiem jakości dla ciebie jest cena. Ale to trzeba jeszcze czytać ze zrozumieniem.

Kup sobie kombajn, podchodzą pod milion złotych. Te to muszą być zajebiste :-D

TRQPL

2021-03-18, 13:37
ANALizator napisał/a:

no i mamy pierwszego użytkownika fury-konkreta

boli dupa oj boli
i później takie typy zapychaja drogi swoimi złomami



Nie dość że zje to jeszcze łykający jak pelikan marketing konsument.

JaTylkonaChwile

2021-03-18, 15:53
street fighter 2 - bonus stage. Muzyczki tylko brakuje... :)

SlimShady

2021-03-18, 16:31
ANALizator napisał/a:

Samochody to sie zaczynają od 80k pln, i to używane .. reszta to złom pie**olony dla biedoty, też jak nowy z salonu



Tak mi się przypomniało jak znajomy kupił kupił Volvo 5 letnie niewiele tańsze od nowego z salonu i się tym przechwalał. Przestał jak inny kolega kupił podobne w dużo lepszej cenie. Też się chwalisz że przepłacasz? Bo jesteś tym pierwszym którego się dyma jak tylko głównie na cenę patrzysz

:lol:

Go...........Fr

2021-03-18, 17:29
Jak się takim złomem rozpie**olisz (przykładowo w zimę) to nie będzie szkoda bo raptem tylko wypłatę lub dwie stracisz, a jak ktoś szpanuje luksusem to niech później żałuje że kase stracił, ja w robicie na myjni samymi porschakami jeździłem i se z głowy wybiłem takie popisywanie się, sumienie mi mówi że lepiej się nie chwalić chociaż jaka kasa takie i bezpieczeństwo. Sadistic bawi i uczy.

Anake

2021-03-18, 17:33
ANALizator napisał/a:

no i mamy pierwszego użytkownika fury-konkreta

boli dupa oj boli
i później takie typy zapychaja drogi swoimi złomami



Tylko od 80k? Ty oblesny, smierdzacy biedaku, brzydze sie toba i twoim zachwytem nad tanim gownem.

nono12

2021-03-18, 17:37
Go4Fr napisał/a:

Jak się takim złomem rozpie**olisz (przykładowo w zimę) to nie będzie szkoda bo raptem tylko wypłatę lub dwie stracisz, a jak ktoś szpanuje luksusem to niech później żałuje że kase stracił, ja w robicie na myjni samymi porschakami jeździłem i se z głowy wybiłem takie popisywanie się, sumienie mi mówi że lepiej się nie chwalić chociaż jaka kasa takie i bezpieczeństwo. Sadistic bawi i uczy.



Jaką szkołę skończyłeś? Obstawiam max gimnazjum. Swoją drogą, robota też na to wskazuje.
Jak ktoś ma porszaka, to ma i AC i w dupie ma że się nim rozjebie.
Wygoogluj sobie co to AC.

Lolekmko11

2021-03-18, 17:40
ANALizator napisał/a:

Samochody to sie zaczynają od 80k pln, i to używane .. reszta to złom pie**olony dla biedoty, też jak nowy z salonu



A ty czym jeździsz? Tak z ciekawości pytam