18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kac Vegas Polska

bartasq • 2014-04-06, 19:28
Tak zabawia się dyrektor KGHMU :lol:
Cytat:

Mężczyzna (dyrektor dużej firmy w branży metalurgicznej) bawił się w klubie z kolegami. Pamięta tylko wejście do lokalu i podanie pierwszego drinka. Potem obudził się rano w hotelu, a w kieszeni znalazł oświadczenie ze swoim podpisem, że w Cocomo wydał ponad 970 tys. zł. Szybkie sprawdzenie stanu konta potwierdziło, że wieczorem 44 razy płacił kartą.



Wypowiedź jednego z pracowników klubu Cocomo
Cytat:

Ten klient pochwalił się, że ma kartę bez limitu. Wtedy z centrali przyszło polecenie, by nie wypuszczać go, dopóki nie nabijemy pół miliona. Później pułap żądań wzrósł do 800 tys., w końcu do miliona. Koledzy tego mężczyzny kilka razy chcieli wyprowadzić go z klubu, ale dziewczyny były nachalne - opowiada mężczyzna.





Źródło: http://www.sfora.pl/polska/Obudzil-sie-z-rachunkiem-na-milion-Za-zabawe-w-klubie-nocnym-a66399

mblbn

2014-04-07, 10:27
Już nie raz słyszałem, że w Cocomo (ale w Lublinie) naciągają ludzi i walą w ch*ja te "tancerki", ale teraz to doj***li z grubej rury :D

Tafariel

2014-04-07, 10:37
Zastaw się, a postaw się! Słowiańska gościnność :krejzi:

Masterof

2014-04-07, 10:47
Ten klub ma swoją renomę od dawna, wszak prowadzony jest przez pana podejrzanego o kierowanie grupą przestępczą, ale jak widać amatorów macania o zasobnym portfelu nie brakuje. Doić baranów ile wlezie. Jak wyr*chają jakąś kurewke po piksie to najazd po co brała, za jednego darmo drinka dała dupy etc. To teraz znaleźli zastosowanie roofie również dla tępych samców. Propsy dla typa za pomysł.

en-em

2014-04-07, 11:10
niech dorzuci 100 tys do rachunku i spali te pie**olniki :D

judasz1234

2014-04-07, 11:20
o cocomo juz nie raz było głośno, prawdopodobnie dorzucają coś do drinków, a potem wręcz zmuszają do kupienia "specjalnego drinka" za 20 tysi. z tym, ze glownie żerują na turystach zza granicy, bo ci maja później trudności w załatwianiu tego z policją

EdmundKemper

2014-04-07, 11:27
Jak się nie umie pić to się nie pije :)

Hooorq

2014-04-07, 11:33
Ale kto wydał to polecenie z centrali skoro dyrektor był w klubie??A tak wogóle to przej***na akcja na jednej imperizie wydać miliona

Emtecc

2014-04-07, 11:41
schody1 napisał/a:

czuje się bezpiecznie mając 1 000 zł dobowego limitu na karcie



A ch*ja. W poznaniu byl motyw, ze sie koles obudzil i mial wlasnorecznie podpisany rachunek i ugode, ze zaplaci iles tam tysi ktore wzial "na kreche".

Co do tego, ze tak koncza glownie turysci - tez nie do konca prawda...

Grube przekrety z tym cocomo leca....jak sie jebnie wszystko do konca bedzie ladna chryja, mowie Wam :lol:

black eye

2014-04-07, 11:45
Podobno do 24 godzin mozna cofnac wszystkie wplaty wystarczy isc do banku i po sprawie.

hpiotrekh

2014-04-07, 12:14
ale co ci po wycofaniu?
drinka za 20 koła też pod barem im wycofasz? :D

javal

2014-04-07, 12:49
O ile dobrze kojarzę już o tym klubie słyszałem. To że nic nie pamęta nie jest przypadkowe ponoć do pierwszego drinka coś ci dorzucają i Cie kroją. Także nie peszek a oszustwo i z tego co wiem to prokuratura się już tym zajmuje (bo wpłynęło ileś dziesiąt skarg).

A tak swoją drogą co do tego ile wydał ile nie wydał. Robił to po pracy, zarobił te pieniądze więc ch*j komukolwiek do tego na co wydał (do puki go ktoś nie okrada oczywiście).

Mojoo

2014-04-07, 13:22
a dobry psychodelik można za 10zł kupić :P

ku...........pa

2014-04-07, 14:10
Jak się idzie do jaskini grzechu to nie można oczekiwać aniołów.

St...........ke

2014-04-07, 14:23
Idioci, co piszą, że dobrze mu tak. On ma w dupie ten milion, bo to była karta służbowa, czyli wydał pieniądze firmy. Jak to spółka skarbu państwa, to wydał pieniądze państwowe. Powinien oddać kasę z prywatnych pieniędzy i zostać wywalonym z roboty.

koło_zamachowe

2014-04-07, 14:53
k***a nie wystarczy im ze co niektorzy do kosciola chodza...